Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czyrynda Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
2 | Sobczyk Franciszek | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
3 | Gmaj Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
4 | Komorowska Nikola | Okrągła Łąka | Polska | Bieg dzieci 500m | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
5 | Wawrzyniak Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
6 | Piórkowska Katarzyna | Okrągła Łąka | Polska | Bieg dzieci 500m | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
7 | Kawa Aleksander | Budziszewo | Polska | Bieg dzieci 500m | Amator | |
8 | Sendyk Jakub | Wielkie Stwolno 26 | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
9 | Sendyk Filip | Wielkie Stwolno 26 | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
10 | Liberacka Julia | Okrągła Łąka | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
11 | Ferenc Paweł | Wielki Lubień | Polska | Bieg dzieci 500m | PRZEDSZKOLE NIEBIESKA KRAINA W GRUDZIĄDZU / SEZAM | |
12 | Ferenc Szymon | Wielki Lubień | Polska | Bieg dzieci 500m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W GRUDZIĄDZU | |
13 | Ćwiklińska Zosia | Zawada | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
14 | Czyż Zuzanna | Będzin | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
15 | Czyż Urszula | Będzin | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
16 | Łegowski Samuel | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
17 | Sitkowska Matylda | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
18 | Sitkowska Marysia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
19 | Dorsz Lena | Sopot | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
20 | Kulwicka ZUZANNA | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
21 | Olechowicz Amelia | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
22 | Olechowicz Julia | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
23 | Kosiński Maksymilian | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
24 | Pontek Laura | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
25 | Pontek Wiktor | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
26 | Borkowski Julian | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
27 | Leszczyńska Tosia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
28 | Leszczyński Franciszek | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
29 | Skibowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Kuntersztyn | |
30 | Fojut Zuzanna | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz | |
31 | Talaga Kewin | Wrocław | Polska | Bieg dzieci 500m | XXIV LO we Wrocławiu | |
32 | Motyka Kajetan | Sosnowiec | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
33 | Tadajewska Laura | Krakow | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
34 | Abolins Martins | Talsi | Łotwa | Bieg dzieci 500m | Maratona klubs | |
35 | Abolins Markuss | Talsi | Łotwa | Bieg dzieci 500m | Maratona klubs | |
36 | Szulczynski Julian | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
37 | Jaciubek Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Tom Bombadil | |
38 | Jaciubek Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Tom Bombadil | |
39 | Jaciubek Emilia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 kl IV b Grudziądz | |
40 | Jolkowski Kajetan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa Nr 8 | |
41 | Flatau Rafał | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
42 | Kamińska Katarzyna | Mątawy | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
43 | Urmanin Milena | Mały Komórsk | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
44 | Pstuś Dorian | Mątawy | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
45 | Studziński Oktawian | Dolne Morgi | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
46 | Telęga Piotr | Mątawy | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
47 | Redloch Mateusz | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
48 | Głowala Mateusz | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
49 | Kluś Dominik | Dolne Morgi | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
50 | Szych Tobiasz | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
51 | Budny Stanisław | Ostrów Wlkp. | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
52 | Budny Franciszek | Ostrów Wlkp. | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
53 | Turek Zuzanna | Dąbrówka Królewska | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
54 | Wiśniewski Nikodem | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
55 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz | |
56 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz | |
57 | TARNECKA Nikola | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Miejskie Tarpno | |
58 | Tarnecki Radosław | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | POMORZANKA GRUDZIĄDZ | |
59 | Fierek Kacper | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP20 | |
60 | JURCZAK Franciszek | GDAŃSK | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
61 | Borkowska Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
62 | Brudniewicz Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Brudzio Team | |
63 | Brudniewicz Kajetan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Brudzio Team | |
64 | Brudniewicz Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
65 | Weremi Stanisław | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
66 | Pawlik Oliwier | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
67 | Wasążnik Łucja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
68 | Oliński Cezary | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
69 | Śmiger Michał | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
70 | Kwasigroch Milena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
71 | Dorau Laura | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr 20 | |
72 | Włodarczyk Mikołaj | Czarnowo | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
73 | Wędrowski Kajetan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 21 Lotnisko | |
74 | Wędrowska Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 21 Lotnisko | |
75 | Piasecka Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
76 | Mleczko Wiktoria | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
77 | Mleczko Antoś | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
78 | Leśko Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Sezam | |
79 | Górski Michał | Mełno | Polska | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Sezam | |
80 | Górski Klaudiusz | Mełno | Polska | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Sezam | |
81 | Brzozowski Marcel | Szczepanki | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
82 | jędrzejewski antoni | Rozpędziny | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
83 | jędrzejewski jakub | Rozpędziny | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
84 | Muszyńska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
85 | Gębala Tymek | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
86 | Gębala Amelia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
87 | Maziarz Zuzanna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
88 | Świder Kinga | Dusocin | Polska | Bieg dzieci 500m | GKS Olimpia Grudziądz | |
89 | Kunke Julia | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
90 | Żuchowska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM | |
91 | Wiśniewski Adam | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkola podstawowa nr 20 kl II c | |
92 | KŁOSIŃSKA NATALIA | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
93 | KŁOSIŃSKI NIKODEM | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
94 | Wiczarska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 1 | |
95 | Lewandowska Iga | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 1 | |
96 | Lewandowska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 1 | |
97 | Lewandowska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
98 | Gądek Paula | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz kl.II C | |
99 | Jabłoński Aleks | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
100 | Lipiński Marcel | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m |
Wyświetleń: 25612