Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Rydzyńska Luiza | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | PM Rządz | |
102 | Zborowska Amelia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 | |
103 | Hernik Adam | Rogóźno | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
104 | Hernik Mikołaj | Rogóźno | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
105 | Góral Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr 12 | |
106 | Alipau Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
107 | Alipau Mirosław | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
108 | Kozłowska Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
109 | Pol Karolina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
110 | Makuch Agata | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Sp nr 18 Grudziądz | |
111 | Makuch Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Sp nr 18 Grudziądz | |
112 | Maj Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | IV LO Grudziądz | |
113 | Maj Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Tom Bombadil | |
114 | Dominikowski Igor | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
115 | Kowalewski Wojciech | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz kl.II C | |
116 | Kowalewski Filip | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz | |
117 | Kulwicki Ksawery | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
118 | Kowarowski Hubert | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
119 | Klimek Jakub | Węgrowo | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
120 | Klimek Dominika | Węgrowo | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
121 | Lewandowska Zuzanna Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
122 | Szymańska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
123 | Zagórski Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
124 | Burzyński Jan | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 13 | |
125 | Plit Juliusz | Boguszewo | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa Boguszewo | |
126 | Plit Aniela | Boguszewo | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
127 | Frączkiewicz Miłosz | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
128 | Gallas Michalina | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
129 | Warzyńska Malwina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
130 | Lipiński Marcel | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
131 | Jabłoński Aleks | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
132 | Gądek Paula | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz kl.II C | |
133 | Lewandowska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
134 | Lewandowska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 1 | |
135 | Lewandowska Iga | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 1 | |
136 | Wiczarska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 1 | |
137 | KŁOSIŃSKI NIKODEM | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
138 | KŁOSIŃSKA NATALIA | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
139 | Wiśniewski Adam | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkola podstawowa nr 20 kl II c | |
140 | Żuchowska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM | |
141 | Kunke Julia | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
142 | Świder Kinga | Dusocin | Polska | Bieg dzieci 500m | GKS Olimpia Grudziądz | |
143 | Maziarz Zuzanna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
144 | Gębala Amelia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
145 | Gębala Tymek | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
146 | Muszyńska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
147 | jędrzejewski jakub | Rozpędziny | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
148 | jędrzejewski antoni | Rozpędziny | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
149 | Brzozowski Marcel | Szczepanki | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
150 | Górski Klaudiusz | Mełno | Polska | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Sezam | |
151 | Górski Michał | Mełno | Polska | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Sezam | |
152 | Leśko Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Sezam | |
153 | Mleczko Antoś | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
154 | Mleczko Wiktoria | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
155 | Piasecka Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
156 | Wędrowska Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 21 Lotnisko | |
157 | Wędrowski Kajetan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 21 Lotnisko | |
158 | Włodarczyk Mikołaj | Czarnowo | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
159 | Dorau Laura | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr 20 | |
160 | Kwasigroch Milena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
161 | Śmiger Michał | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
162 | Oliński Cezary | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
163 | Wasążnik Łucja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
164 | Pawlik Oliwier | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
165 | Weremi Stanisław | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
166 | Brudniewicz Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
167 | Brudniewicz Kajetan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Brudzio Team | |
168 | Brudniewicz Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Brudzio Team | |
169 | Borkowska Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
170 | JURCZAK Franciszek | GDAŃSK | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
171 | Fierek Kacper | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP20 | |
172 | Tarnecki Radosław | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | POMORZANKA GRUDZIĄDZ | |
173 | TARNECKA Nikola | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Miejskie Tarpno | |
174 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz | |
175 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz | |
176 | Wiśniewski Nikodem | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
177 | Turek Zuzanna | Dąbrówka Królewska | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
178 | Budny Franciszek | Ostrów Wlkp. | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
179 | Budny Stanisław | Ostrów Wlkp. | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
180 | Szych Tobiasz | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
181 | Kluś Dominik | Dolne Morgi | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
182 | Głowala Mateusz | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
183 | Redloch Mateusz | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
184 | Telęga Piotr | Mątawy | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
185 | Studziński Oktawian | Dolne Morgi | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
186 | Pstuś Dorian | Mątawy | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
187 | Urmanin Milena | Mały Komórsk | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
188 | Kamińska Katarzyna | Mątawy | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
189 | Flatau Rafał | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
190 | Jolkowski Kajetan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa Nr 8 | |
191 | Jaciubek Emilia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 kl IV b Grudziądz | |
192 | Jaciubek Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Tom Bombadil | |
193 | Jaciubek Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Tom Bombadil | |
194 | Szulczynski Julian | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
195 | Abolins Markuss | Talsi | Łotwa | Bieg dzieci 500m | Maratona klubs | |
196 | Abolins Martins | Talsi | Łotwa | Bieg dzieci 500m | Maratona klubs | |
197 | Tadajewska Laura | Krakow | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
198 | Motyka Kajetan | Sosnowiec | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
199 | Talaga Kewin | Wrocław | Polska | Bieg dzieci 500m | XXIV LO we Wrocławiu | |
200 | Wiczarski Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 25707