Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Turek Katarzyna Annowo Bieg głowny 3 km opłacono
2 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg głowny 3 km opłacono
3 Sójkowska Anna Bąkowo Bieg głowny 3 km opłacono BM
4 Czyż Urszula Będzin Bieg dzieci 500m
5 Czyż Zuzanna Będzin Bieg dzieci 500m
6 Tomaszewska Lenka Biały Bór Bieg dzieci 500m
7 Tomaszewski Aleksander Biały Bór Bieg dzieci 500m
8 Reuschel Karolina Bochlin Bieg głowny 3 km opłacono BM
9 Plit Juliusz Boguszewo Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa Boguszewo
10 Plit Aniela Boguszewo Bieg dzieci 500m
11 Rumińska Magdalena Brodnica Bieg głowny 3 km opłacono BM
12 Kawa Aleksander Budziszewo Bieg dzieci 500m Amator
13 Kawa Katarzyna Budziszewo Bieg głowny 3 km opłacono BM
14 Pietrzak Monika Bydgoszcz Bieg głowny 3 km opłacono BM
15 Wiśniewska Aurelia Bydgoszcz Bieg głowny 3 km opłacono BM
16 Włodarczyk Mikołaj Czarnowo Bieg dzieci 500m
17 Muras Michał Czarnowo Bieg głowny 3 km 22 ODN opłacono BM
18 Turek Zuzanna Dąbrówka Królewska Bieg dzieci 500m
19 Studziński Oktawian Dolne Morgi Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu
20 Kluś Dominik Dolne Morgi Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu
21 Świder Kinga Dusocin Bieg dzieci 500m GKS Olimpia Grudziądz
22 Andrzejewska Karolina Dusocin 43 Bieg głowny 3 km opłacono BM
23 Michalska Patrycja Gardeja Bieg dzieci 500m
24 Michalski Michał Gardeja Bieg dzieci 500m
25 Zieliński Hubert Gdańsk Bieg dzieci 500m
26 JURCZAK Franciszek GDAŃSK Bieg dzieci 500m
27 Zielińska Małgorzata Gdańsk Bieg głowny 3 km opłacono BM
28 Szamrowicz Magdalena Gołuszyce Bieg głowny 3 km opłacono BM
29 Trendowicz Adrian Górna Grupa Bieg głowny 3 km opłacono BM
30 Łobaczewska Joanna Gruczno Bieg głowny 3 km opłacono BM
31 Pontek anna grudzadz Bieg głowny 3 km opłacono BM
32 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg głowny 3 km BDD opłacono BM
33 Durzynski Damian Grudziadz Bieg głowny 3 km opłacono BM
34 Lisiewicz Iza Grudziadz Bieg głowny 3 km opłacono BM
35 Burzyński Jan Grudziadz Bieg dzieci 500m Szkoła podstawowa nr 13
36 Chyła Monika Grudziadz Bieg głowny 3 km
37 Jankowska Gizela Grudziadz Bieg głowny 3 km opłacono BM
38 Jankowski Marek Grudziadz Bieg głowny 3 km opłacono BM
39 Olechowicz Julia Grudziadz Bieg dzieci 500m SP 20
40 Olechowicz Amelia Grudziadz Bieg dzieci 500m SP 20
41 Sobczyk Joanna Grudziadz Bieg głowny 3 km opłacono BM
42 Sobczyk Franciszek Grudziadz Bieg dzieci 500m
43 OGONOWSKA EDYTA GRUDZIADZ Bieg głowny 3 km klub NW PATYCZAKI Grudziądz opłacono BM
44 Frączkiewicz Miłosz Grudziadz Bieg dzieci 500m
45 Gallas Michalina Grudziadz Bieg dzieci 500m
46 Pruszkowska Monika Grudziadz Bieg głowny 3 km opłacono
47 MALINOWSKA ANNA GRUDZIADZ Bieg głowny 3 km BIEGAM BO LUBIE
48 Kitzermann Adam Grudziadz Bieg głowny 3 km opłacono BM
49 Gogolin Lucyna Grudziadz Bieg głowny 3 km opłacono BM
50 karwowska angelika grudziadz Bieg głowny 3 km Akademia biegania opłacono BM
51 karwowska Zuzanna grudziadz Bieg dzieci 500m Akademia biegania
52 Grucza Sebastian Grudziadz Bieg głowny 3 km opłacono BM
53 Grucza Maksym Grudziadz Bieg dzieci 500m
54 Lipiński Marcel Grudziadz Bieg dzieci 500m
55 Jabłoński Aleks Grudziadz Bieg dzieci 500m
56 Kunke Julia Grudziadz Bieg dzieci 500m
57 Pruszkowski Gracjan Grudziadz Bieg dzieci 500m
58 Magdowska Alicja Grudziadz Bieg dzieci 500m
59 Magdowska Marcelina Grudziadz Bieg dzieci 500m
60 Fierek Kacper Grudziadz Bieg dzieci 500m SP20
61 Bujak Lena Grudziadz Bieg dzieci 500m
62 Szydzik Martyna Grudziądz Bieg głowny 3 km K.b
63 Pol Małgorzata Grudziądz Bieg głowny 3 km Endorfina Fitness opłacono BM
64 Konopacka Pamela Grudziądz Bieg głowny 3 km 13 WOG Grudziadz
65 Zawisza Klaudia Grudziądz Bieg dzieci 500m
66 Dziesiński Dariusz Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
67 Rafalski Michał Rafalski Grudziądz Bieg głowny 3 km STOMIL CROSSFIT opłacono BM
68 Banaszewski Michał Grudziądz Bieg głowny 3 km Parkrun Grudziądz opłacono BM
69 Szydzik Martynka Grudziądz Bieg dzieci 500m
70 Kupidura Maria Grudziądz Bieg głowny 3 km
71 Cackowska Oliwia Grudziądz Bieg głowny 3 km IV LO Grudziądz
72 Barczak Wojciech Grudziądz Bieg głowny 3 km Motocykliczni Grudziądz opłacono BM
73 Borkowski Julian Grudziądz Bieg dzieci 500m
74 Kurdubski Szymon Grudziądz Bieg dzieci 500m
75 Tracka-Sobocińska Urszula Grudziądz Bieg głowny 3 km Biegam bo lubię opłacono BM
76 Ozimińska Paulina Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
77 Laskowski Tomasz Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
78 Borowska Alina Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
79 Kosiński Maksymilian Grudziądz Bieg dzieci 500m
80 Dąbrowska Anna Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
81 Borkowska Natalia Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
82 Stępień Monika Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
83 Rusinek Oliwia Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
84 Pol Karolina Grudziądz Bieg dzieci 500m
85 Pudlewska Zofia Grudziądz Bieg dzieci 500m
86 Borkowska Julia Grudziądz Bieg dzieci 500m
87 Rutkowski Kacper Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
88 Makuch Agata Grudziądz Bieg dzieci 500m Sp nr 18 Grudziądz
89 DORAU IZABELA DORAU GRUDZIĄDZ Bieg głowny 3 km opłacono BM
90 Makuch Marta Grudziądz Bieg dzieci 500m Sp nr 18 Grudziądz
91 Szymańska Monika Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
92 BOLEWSKA ANNA Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
93 Szymańska Zuzanna Grudziądz Bieg dzieci 500m
94 Kucfir Paulina Grudziądz Bieg głowny 3 km
95 Lewandowska Zuzanna Grudziądz Bieg dzieci 500m
96 Wawrzyniak Martyna Grudziądz Bieg dzieci 500m
97 Walczak Filip Grudziądz Bieg dzieci 500m Parkrun Grudziądz
98 Szlagowska Alicja Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
99 Zagórski Antoni Grudziądz Bieg dzieci 500m
100 Lewandowska Emilia Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM


Wyświetleń: 20177

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ