Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turek Katarzyna | Annowo | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono | |
2 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono | |
3 | Sójkowska Anna | Bąkowo | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
4 | Czyż Urszula | Będzin | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
5 | Czyż Zuzanna | Będzin | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
6 | Tomaszewska Lenka | Biały Bór | Bieg dzieci 500m | |||
7 | Tomaszewski Aleksander | Biały Bór | Bieg dzieci 500m | |||
8 | Reuschel Karolina | Bochlin | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
9 | Plit Juliusz | Boguszewo | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa Boguszewo | |
10 | Plit Aniela | Boguszewo | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
11 | Rumińska Magdalena | Brodnica | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
12 | Kawa Katarzyna | Budziszewo | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
13 | Kawa Aleksander | Budziszewo | Polska | Bieg dzieci 500m | Amator | |
14 | Pietrzak Monika | Bydgoszcz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
15 | Wiśniewska Aurelia | Bydgoszcz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
16 | Włodarczyk Mikołaj | Czarnowo | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
17 | Muras Michał | Czarnowo | Polska | Bieg głowny 3 km | 22 ODN | opłacono BM |
18 | Turek Zuzanna | Dąbrówka Królewska | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
19 | Kluś Dominik | Dolne Morgi | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
20 | Studziński Oktawian | Dolne Morgi | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
21 | Świder Kinga | Dusocin | Polska | Bieg dzieci 500m | GKS Olimpia Grudziądz | |
22 | Andrzejewska Karolina | Dusocin 43 | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
23 | Michalska Patrycja | Gardeja | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
24 | Michalski Michał | Gardeja | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
25 | Zieliński Hubert | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
26 | Zielińska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
27 | JURCZAK Franciszek | GDAŃSK | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
28 | Szamrowicz Magdalena | Gołuszyce | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
29 | Trendowicz Adrian | Górna Grupa | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | ||
30 | Łobaczewska Joanna | Gruczno | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
31 | Pontek anna | grudzadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
32 | Kunke Julia | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
33 | MALINOWSKA ANNA | GRUDZIADZ | Polska | Bieg głowny 3 km | BIEGAM BO LUBIE | |
34 | Durzynski Damian | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
35 | Lisiewicz Iza | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
36 | Pruszkowska Monika | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono | |
37 | Jankowska Gizela | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
38 | Jankowski Marek | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
39 | Gogolin Lucyna | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
40 | Fierek Kacper | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP20 | |
41 | Olechowicz Julia | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
42 | Olechowicz Amelia | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
43 | OGONOWSKA EDYTA | GRUDZIADZ | Polska | Bieg głowny 3 km | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | opłacono BM |
44 | Kitzermann Adam | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
45 | Sobczyk Franciszek | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
46 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
47 | Magdowska Alicja | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
48 | Magdowska Marcelina | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
49 | Bujak Lena | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
50 | karwowska angelika | grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | Akademia biegania | opłacono BM |
51 | karwowska Zuzanna | grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | Akademia biegania | |
52 | Grucza Sebastian | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
53 | Grucza Maksym | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
54 | Pruszkowski Gracjan | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
55 | Burzyński Jan | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 13 | |
56 | Chyła Monika | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | ||
57 | Frączkiewicz Miłosz | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
58 | Gallas Michalina | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
59 | Lipiński Marcel | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
60 | Jabłoński Aleks | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
61 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | BDD | opłacono BM |
62 | Rachoń Jacek | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Kravmaga_fighter | opłacono BM |
63 | Turowski Slawomir | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Motocykliczni Grudziądz | opłacono BM |
64 | Bałdyga Adam | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
65 | Majka Marta | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
66 | Gallas Nataniel | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
67 | Olszewski Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM | |
68 | Rachoń Zuzann | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
69 | Majka Pola | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | PM Rządz | |
70 | Matuszewski Leon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Kraina marzeń | |
71 | Kruszewski Stanisław | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
72 | Majka Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
73 | Szczutkowska Lena | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
74 | Wasążnik Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
75 | Szutta Antonina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
76 | Szutta Inka | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
77 | Rachoń Emilia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
78 | Gallas Franciszek | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Żłobek Miejski Nr 1 w Grudziądzu | |
79 | Magdowska Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
80 | Groch Jerzy | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
81 | Pytyński Arkadiusz | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
82 | Tarnowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | opłacono | |
83 | Cichocka Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Grudziądzkie Stowarzyszenie Sztuki Capoeira | |
84 | Studziński Wiktor | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
85 | Lewicka Kuca Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
86 | Pytyńska Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
87 | Kuca Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 21 Lotnisko | |
88 | Kuca Filip | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | PM Lotnisko | |
89 | Szulc Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
90 | Szulc Michał | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
91 | Wilkowska Liliana | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
92 | Kuca Grzegorz | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
93 | Jankiewicz Patryk | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
94 | Pietruszewski Bogdan | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
95 | Szydzik Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
96 | Szydzik Martyna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | K.b | ||
97 | Zawisza Klaudia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
98 | Kurdubski Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
99 | Walczak Filip | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz | |
100 | Walczak Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz |
Wyświetleń: 25634