Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sendyk Jakub | Wielkie Stwolno 26 | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
2 | Grzeca-Hordyńska Alina | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
3 | Radomska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
4 | Kitzermann Adam | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
5 | Lachowicz Patryk | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
6 | Czyrynda Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
7 | Gajos-Czyrynda Monika | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
8 | Sobczyk Franciszek | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
9 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
10 | Gmaj Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
11 | Wawrzyniak Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
12 | Kawa Katarzyna | Budziszewo | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
13 | BOLEWSKA ANNA | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
14 | Sendyk Filip | Wielkie Stwolno 26 | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
15 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
16 | Liberacka Julia | Okrągła Łąka | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
17 | Dorsz Lena | Sopot | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
18 | FERENC ŁUKASZ | Wielki Lubień | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
19 | Ferenc Beata | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
20 | Sitkowska Marysia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
21 | Sitkowska Matylda | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
22 | Łegowski Samuel | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
23 | Sójkowska Anna | Bąkowo | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
24 | Mroczka Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
25 | Ćwiklińska Zosia | Zawada | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
26 | Czyż Zuzanna | Będzin | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
27 | Czyż Urszula | Będzin | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
28 | Bałdyga Adam | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
29 | Majka Marta | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
30 | Kruszewski Stanisław | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
31 | Drężek Paweł | Warlubie | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
32 | Szczutkowska Lena | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
33 | Wasążnik Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
34 | Szutta Antonina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
35 | Szutta Inka | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
36 | Magdowska Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
37 | Targowska Anna | Morgi | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
38 | Magdowska Alicja | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
39 | Magdowska Marcelina | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
40 | Groch Jerzy | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
41 | Tarnowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | opłacono | |
42 | Lewicka Kuca Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
43 | Szulc Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
44 | Bujak Lena | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
45 | Szulc Michał | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
46 | Wilkowska Liliana | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
47 | Kuca Grzegorz | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
48 | Jankiewicz Patryk | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
49 | Krupa Agnieszka Krupa | Łasin | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
50 | Szydzik Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
51 | Zawisza Klaudia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
52 | Kurdubski Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
53 | Redko Hubert | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
54 | Połajdowicz Maja | Kożliny | Bieg dzieci 500m | |||
55 | Nalaskowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
56 | Połajdowicz Igor | Kożliny | Bieg dzieci 500m | |||
57 | Redko Lena | Lipinki | Bieg dzieci 500m | |||
58 | Kochanek-Jagielska Karolina | Łasin | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
59 | Markowska Alina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
60 | Jagielska Zuzanna | Łasin | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
61 | Musinska Wawrzyniak Kamila | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
62 | Tomaszewska Lenka | Biały Bór | Bieg dzieci 500m | |||
63 | Tomaszewski Aleksander | Biały Bór | Bieg dzieci 500m | |||
64 | Jegierska Anna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | ||
65 | BABICKA MAGDALENA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg głowny 3 km | ||
66 | Kwiatek Kacper | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
67 | Malinowska Żaneta | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
68 | Michalska Patrycja | Gardeja | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
69 | Michalski Michał | Gardeja | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
70 | Pokornicki Michał | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
71 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono | |
72 | Szwaracka Aneta | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
73 | Mojska Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
74 | Drabiniak Maria | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
75 | Drabiniak Michał | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
76 | Szczepaniuk Vanessa | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
77 | Szwaracki Sławomir | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
78 | Noculak Sylwia | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono | |
79 | Grzybowska Magdalena Grzybowska | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
80 | Jagła Dagmara | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
81 | Wnęk Kamila | Mątawy | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
82 | Grucza Sebastian | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
83 | Grucza Maksym | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
84 | Laskowska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
85 | Pruszkowski Gracjan | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
86 | Zieliński Hubert | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
87 | Fujarska Kornelia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
88 | Wrzos Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
89 | Wrzos Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
90 | Malinowska Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
91 | Wojciechowska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
92 | Tissarek Przemysław | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | ||
93 | Miraszewski Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
94 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
95 | Bartoś Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
96 | Kamiński Michał | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | ||
97 | Grucza Iwona | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
98 | Tadajewska Sylwia | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono | |
99 | Rumińska Magdalena | Brodnica | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
100 | Kurdubski Dariusz | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 25613