Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Makuch Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Sp nr 18 Grudziądz | |
302 | Makuch Agata | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Sp nr 18 Grudziądz | |
303 | Pol Karolina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
304 | Świerczyńska Maria | Gruta | Polska | Bieg głowny 3 km | Endorfina Fitness | opłacono BM |
305 | Borowska Alina | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
306 | Barczak Wojciech | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Motocykliczni Grudziądz | opłacono BM |
307 | Pol Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Endorfina Fitness | opłacono BM |
308 | Kozłowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
309 | Kozłowska Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
310 | Długońska Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
311 | Zielińska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
312 | Długońska Beata | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
313 | Alipau Mirosław | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
314 | Alipau Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
315 | Góral Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr 12 | |
316 | Zapalska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Grudziądzkie Stowarzyszenie Sztuki Capoeira | |
317 | Hernik Mikołaj | Rogóźno | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
318 | Hernik Adam | Rogóźno | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
319 | Łobaczewska Joanna | Gruczno | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
320 | Nowakowska Agnieszka | Zarośle | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
321 | Zapalski Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Grudziądzkie Stowarzyszenie Sztuki Capoeira | |
322 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | PARKRUN Grudziądz | opłacono BM |
323 | Gratowska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | ||
324 | Reuschel Karolina | Bochlin | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
325 | Zborowska Amelia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 | |
326 | Rydzyńska Luiza | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | PM Rządz | |
327 | Wach Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 15 | |
328 | Chodorowski Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Miejskie Strzemięcin | |
329 | Chodorowska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr 7 | |
330 | Śliwińska Agata | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
331 | Śliwiński Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 18 | |
332 | Śliwińska Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 18 | |
333 | Wiśniewska Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | S | |
334 | Kakowski Przemysław | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
335 | Pudlewski OskaR | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
336 | Olszewska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
337 | Kęsik Roman | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | 13 WOG Grudziadz | opłacono BM |
338 | Pudlewski Aleks | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
339 | Pudlewska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Fit House Grudziądz | opłacono BM |
340 | Szlagowska Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
341 | Rutkowski Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
342 | Pudlewska Zofia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
343 | Przanowska Hanna | Łasin | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa w Łasinie | |
344 | Rusinek Oliwia | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
345 | Dąbrowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
346 | Laskowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
347 | Tracka-Sobocińska Urszula | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Biegam bo lubię | opłacono BM |
348 | Szydzik Martynka | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
349 | Kowalska Barbara | Łasin | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
350 | Rusinek Emil | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
351 | Kurdubski Dariusz | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
352 | Rumińska Magdalena | Brodnica | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
353 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Wtorkowy Trening | opłacono BM |
354 | Tadajewska Sylwia | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono | |
355 | Nowacki Miłosz | GRUPA | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz | |
356 | Grucza Iwona | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
357 | Kamiński Michał | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | ||
358 | Bartoś Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
359 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
360 | Miraszewski Mikołaj | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Cesio | |
361 | Miraszewski Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
362 | Tissarek Przemysław | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | ||
363 | Wojciechowska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
364 | Malinowska Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
365 | Murak Stefania | Sadlinki | Polska | Bieg głowny 3 km | Traktor Team Kwidzyn | opłacono BM |
366 | Wrzos Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
367 | Wrzos Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
368 | Fujarska Kornelia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
369 | Zieliński Hubert | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
370 | Pruszkowski Gracjan | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
371 | Dolewska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 7 | |
372 | Laskowska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
373 | Grucza Maksym | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
374 | Wnęk Anna | Mątawy | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr.1 w Trylu | |
375 | Grucza Sebastian | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
376 | Jagła Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | SP 12 Grudziądz | opłacono BM |
377 | Grzybowski Tobiasz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
378 | Jagła Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | SP 12 Grudziądz | opłacono BM |
379 | Wnęk Kamila | Mątawy | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
380 | Jagła Dagmara | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
381 | Grzybowska Magdalena Grzybowska | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
382 | OŁOSZEWSKA JUSTYNA | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
383 | Noculak Sylwia | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono | |
384 | Szwaracki Sławomir | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
385 | Szczepaniuk Vanessa | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
386 | karwowska Zuzanna | grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | Akademia biegania | |
387 | karwowska angelika | grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | Akademia biegania | opłacono BM |
388 | Jaworowska Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
389 | Drabiniak Michał | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
390 | Drabiniak Maria | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
391 | Mojska Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
392 | Szwaracka Aneta | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
393 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono | |
394 | Pokornicki Oskar | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | SP 21 Lotnisko | opłacono BM |
395 | Pokornicki Michał | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
396 | Michalski Michał | Gardeja | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
397 | Michalska Patrycja | Gardeja | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
398 | Malinowska Żaneta | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |
399 | Kwiatek Kacper | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
400 | BABICKA Kaja | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dzieci 500m | Sp 7 |
Wyświetleń: 25630