Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 BABICKA MAGDALENA GRUDZIĄDZ Bieg głowny 3 km
402 Jegierska Anna Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
403 Tomaszewski Aleksander Biały Bór Bieg dzieci 500m
404 Tomaszewska Lenka Biały Bór Bieg dzieci 500m
405 Musinska Wawrzyniak Kamila Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
406 Jagielska Zuzanna Łasin Bieg głowny 3 km opłacono BM
407 Przanowska Izabela Łasin Bieg głowny 3 km "Aisha" Studio fitness opłacono BM
408 Markowska Alina Grudziądz Bieg dzieci 500m
409 Kochanek-Jagielska Karolina Łasin Bieg głowny 3 km opłacono BM
410 Redko Lena Lipinki Bieg dzieci 500m
411 Połajdowicz Igor Kożliny Bieg dzieci 500m
412 Nalaskowska Anna Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
413 Markowski Jan Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20
414 Połajdowicz Maja Kożliny Bieg dzieci 500m
415 Redko Hubert Grudziądz Bieg dzieci 500m
416 Markowska Katarzyna Grudziądz Bieg głowny 3 km SP 18 opłacono BM
417 Walczak Alicja Grudziądz Bieg dzieci 500m Parkrun Grudziądz
418 Felski Alex Grupa Bieg dzieci 500m Sp 7
419 Walczak Filip Grudziądz Bieg dzieci 500m Parkrun Grudziądz
420 Kurdubski Szymon Grudziądz Bieg dzieci 500m
421 Zawisza Klaudia Grudziądz Bieg dzieci 500m
422 Szydzik Martyna Grudziądz Bieg głowny 3 km K.b
423 Szydzik Marzena Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
424 Pietruszewski Bogdan Grudziądz Bieg głowny 3 km Parkrun Grudziądz opłacono
425 Krupa Agnieszka Krupa Łasin Bieg głowny 3 km opłacono BM
426 Jankiewicz Patryk Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
427 Kuca Grzegorz Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
428 Wilkowska Liliana Grudziądz Bieg dzieci 500m
429 Szulc Michał Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
430 Bujak Lena Grudziadz Bieg dzieci 500m
431 Szulc Joanna Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
432 Kuca Filip Grudziądz Bieg dzieci 500m PM Lotnisko
433 Kuca Lena Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 21 Lotnisko
434 Pytyńska Izabela Grudziądz Bieg głowny 3 km Parkrun Grudziądz opłacono
435 Lewicka Kuca Katarzyna Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
436 Studziński Wiktor Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20
437 Cichocka Natalia Grudziądz Bieg dzieci 500m Grudziądzkie Stowarzyszenie Sztuki Capoeira
438 Tarnowski Paweł Grudziądz Bieg dzieci 500m opłacono
439 Pytyński Arkadiusz Grudziądz Bieg głowny 3 km Parkrun Grudziądz opłacono
440 Groch Jerzy Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
441 Magdowska Marcelina Grudziadz Bieg dzieci 500m
442 Magdowska Alicja Grudziadz Bieg dzieci 500m
443 Targowska Anna Morgi Bieg głowny 3 km opłacono BM
444 Magdowska Agnieszka Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
445 Gallas Franciszek Grudziądz Bieg dzieci 500m Żłobek Miejski Nr 1 w Grudziądzu
446 Rachoń Emilia Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20
447 Szutta Inka Grudziądz Bieg dzieci 500m
448 Szutta Antonina Grudziądz Bieg dzieci 500m
449 Wasążnik Alicja Grudziądz Bieg dzieci 500m
450 Szczutkowska Lena Grudziądz Bieg dzieci 500m
451 Drężek Paweł Warlubie Bieg dzieci 500m
452 Majka Marcel Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20
453 Kruszewski Stanisław Grudziądz Bieg dzieci 500m
454 Matuszewski Leon Grudziądz Bieg dzieci 500m Przedszkole Kraina marzeń
455 Majka Pola Grudziądz Bieg dzieci 500m PM Rządz
456 Rachoń Zuzann Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20
457 Olszewski Marcel Grudziądz Bieg dzieci 500m Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM
458 Gallas Nataniel Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20
459 Majka Marta Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
460 Bałdyga Adam Grudziądz Bieg głowny 3 km opłacono BM
461 Turowski Slawomir Grudziądz Bieg głowny 3 km Motocykliczni Grudziądz opłacono BM
462 Rachoń Jacek Grudziądz Bieg głowny 3 km Kravmaga_fighter opłacono BM


Wyświetleń: 20180

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ