Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Plewka Oliwia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Studio Kosmetyki Olivia opłacono
2 Węzik Mikołaj Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
3 Kukla Agnieszka Szałsza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
4 Kukla Sebastian Kopienica Bieg Główny 10 km opłacono on-line
5 Wojciechowska Barbara Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km CASTORAMA Tarnowskie Góry
6 Gostkowski Krzysztof TARNOWSKIE GÓRY Marsz NW 6,6 km
7 Zagała Jagoda Zagała Gliwice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
8 Kuś Bogdan Kuś Lubliniec Bieg Główny 10 km WKB META Lubliniec
9 Żurański Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
10 Żelazko Agata Piekary Śląskie Marsz NW 6,6 km Cidry Lotajom opłacono
11 Zarzyński Krzysztof Zbrosławice Bieg Główny 10 km Socios Silesia opłacono on-line
12 Cichy Wacław Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
13 Ważny Wojciech Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono
14 Widera Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
15 Wachla Rafał Radzionków Bieg Główny 10 km TourSport Running Team
16 ruban rafał tarnowskie góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
17 Kryński Grzegorz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km CASTORAMA Tarnowskie Góry
18 Bury Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono
19 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW 6,6 km #byledomety
20 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW 6,6 km #byledomety
21 Wajda Ewelina Lubliniec Bieg Główny 10 km Mafia Team Lubliniec
22 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
23 Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Pictair
24 Płatos Sławomir Będzin Marsz NW 6,6 km - opłacono on-line
25 Wydmuch Czesław Herby Bieg Główny 10 km opłacono on-line
26 Urban Martyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
27 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
28 Wower Maria Katowice Marsz NW 6,6 km csc adventure academy
29 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg Główny 10 km Zabiegani Częstochowa
30 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW 6,6 km
31 Brol Henryk Glinica Bieg Główny 10 km PASZE BIOS KOCHANOWICE opłacono on-line
32 Ślusarczyk Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Hetman Tarnowskie Góry opłacono on-line
33 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie Góry 20.00 PLN
34 Ziomek Katarzyna Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
35 Bonk Antoni Kochcice Bieg Główny 10 km Mafia Team Lubliniec
36 Matysik Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Lecymy Durś
37 Góra Marek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km
38 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 6,6 km
39 Górski Sławek Gliwice Bieg Główny 10 km
40 OPENCHOWSKI Rafał Boruszowice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
41 Tomanek Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km ArcelorMittal DS opłacono on-line
42 Kosmala Jaskólska Joanna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km NORDICUS Strzybnica
43 Stachula Jacek Stachula Wojków Bieg Główny 10 km
44 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
45 Piksa Kazimierz Brzeg Wolności 24a \13 Marsz NW 6,6 km Kazek Niezrzeszony
46 Wozińska Jolanta Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km SieChodzi opłacono on-line
47 Hajduk Franciszek Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km SieChodzi opłacono on-line
48 Kalinowski Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
49 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
50 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
51 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg Główny 10 km Decathlon CAR Gliwice
52 Piecuch Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km
53 Mozdzelewski Dawid Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
54 Krause Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
55 koziara grzegorz tarnowskie góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
56 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
57 Tkocz Adam Ruda Śląksa Marsz NW 6,6 km Ekipa Na Kijach opłacono on-line
58 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
59 Puła Adrian Puła TARNOWSKIE GÓRY Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
60 Rogowski Maciek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
61 Tyrtania Sylwia Boruszowice Bieg Główny 10 km BOR TEAM BORUSZOWICE opłacono
62 Tyrtania Tomasz Boruszowice Bieg Główny 10 km BOR TEAM BORUSZOWICE opłacono
63 Tereszyńska Anna Tereszyńska Łaziska Górne Bieg Główny 10 km #Alkoalpinizm
64 Rurański Maciej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
65 Klanowski Marcin Imielin Bieg Główny 10 km Carbon Silesia Sport
66 Krause Szymon Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
67 SOBCZAK ROBERT Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km NORDICUS Strzybnica
68 Tworek Dawid Radzionków Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom
69 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km NORDICUS Strzybnica
70 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Lecymy Durś 20.00 PLN
71 Stasik Krzysztof Radzionków Bieg Główny 10 km SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY opłacono on-line
72 Cyl Mc tarnowskie gory Bieg Główny 10 km
73 Lebek Kasia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
74 Skrzątek Piotr Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Chyże jyże and rącze łanie
75 Skrzątek Lucyna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Chyże jyże and rącze łanie
76 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
77 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km NORDICUS Strzybnica
78 Mansfeld Dorota Mansfeld Tarnowskie Gory Marsz NW 6,6 km NORDICUS Strzybnica
79 Jendrysczyk Grzegorz Kamieniec Bieg Główny 10 km Savepol team opłacono on-line
80 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km NORDICUS Strzybnica
81 Kubica Agata Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km opłacono on-line
82 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
83 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. Marsz NW 6,6 km opłacono
84 Kozdra Wiesław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
85 Sygidus Jarosław Sygidus Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
86 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Marsz NW 6,6 km Tarnogórskie Łazęgi
87 Środa Janusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Spartanie Dzieciom opłacono on-line
88 Gaździcki Stanisław Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km opłacono on-line
89 drozd maria kruszyna Marsz NW 6,6 km
90 Hajda Justyna Radzionków Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
91 Wilczak Gabriela Tarnowskie Gory 42-600 Bieg Główny 10 km opłacono


Wyświetleń: 2600

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ