Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
------------- | |||||||||
1 | Marek Henryk | Warszawa | Bieg 10km | ------------- | odwołano | ||||
----------------------- | |||||||||
2 | Frydrych Bożena | Warszawa | Bieg 10km | ----------------------- | odwołano | ||||
Biegam W Sfetsze | |||||||||
3 | RADOMSKI Marcin | Płock | Marsz NW 5km | Biegam W Sfetsze | odwołano | ||||
Biegam sam | |||||||||
4 | Wiśniewski Jarosław | Płońsk | Bieg 10km | Biegam sam | odwołano | ||||
5 | Pankowski Mariusz | Szapsk | Bieg 10km | Biegam sam | odwołano | ||||
Ciemna strona mocy | |||||||||
6 | Falaciński Mateusz | Kuchary Skotniki | Bieg 2,5km | Ciemna strona mocy | odwołano | ||||
Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||||||
7 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Marsz NW 5km | Grupa Nordic Walking Płońsk | odwołano | ||||
Grąbczewo | |||||||||
8 | Karpiński Rafał | Naruszewo | Marsz NW 5km | Grąbczewo | odwołano | ||||
Husaria Race Team | |||||||||
9 | Goszczyńska Wioleta | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg 10km | Husaria Race Team | odwołano | ||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
10 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | odwołano | ||||
11 | Wentykier Piotr | Płońsk | Bieg 2,5km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | odwołano | ||||
12 | Warchoł Artur | Kuchary Królewskie | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | odwołano | ||||
13 | Maraszek Zbigniew | Płońsk | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | odwołano | ||||
14 | Marciniak Ilona | Płońsk | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | odwołano | ||||
15 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | odwołano | ||||
16 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | odwołano | ||||
17 | Świercz Andrzej | Płońsk | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | odwołano | ||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
18 | Bugajewska Anna | Płońsk | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | odwołano | ||||
KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||||||
19 | BUDNIAK TOMASZ | Władysławowo | Bieg 2,5km | KB TKKF Promyk Ciechanów | odwołano | ||||
20 | BUDNIAK TOMASZ | Władysławowo | Bieg 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | odwołano | ||||
Markowi Biegacze | |||||||||
21 | Isasi-Kuran Agata | Marki | Bieg 10km | Markowi Biegacze | odwołano | ||||
NO PAIN TEAM | |||||||||
22 | Błaszczyk Radosław | Czerwinsk nad Wisłą | Bieg 10km | NO PAIN TEAM | odwołano | ||||
23 | Draganiak Marta | Zarębin | Bieg 2,5km | NO PAIN TEAM | odwołano | ||||
24 | Fabiański Piotr | Czerwińsk nad Wisłą | Bieg 10km | NO PAIN TEAM | odwołano | ||||
25 | Pielacińska Zuzia | Czerwińsk nad Wisłą | Bieg 2,5km | NO PAIN TEAM | odwołano | ||||
26 | Bednarek Paulina | Czerwińsk nad Wisłą | Bieg 2,5km | NO PAIN TEAM | odwołano | ||||
27 | Szmulewicz Aleksandra | Czerwińsk nad Wisłą | Bieg 2,5km | NO PAIN TEAM | odwołano | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
28 | Czarnecka Magdalena | Płońsk | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | odwołano | ||||
29 | Różańska Helena | Płońsk | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | odwołano | ||||
30 | Obrębska Elżbieta | Płońsk | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | odwołano | ||||
Osp Strzembowo | |||||||||
31 | Czerwińska Justyna | Dłutowo | Bieg 2,5km | Osp Strzembowo | odwołano | ||||
Ptt delta Płock | |||||||||
32 | Górski Krystian | Agnieszkowo | Bieg 2,5km | Ptt delta Płock | odwołano | ||||
PŁOŃSK | |||||||||
33 | Kaźmierczak Mariusz | PŁOŃSK | Marsz NW 5km | PŁOŃSK | odwołano | ||||
34 | Miączyńska Emilka | PŁOŃSK | Marsz NW 5km | PŁOŃSK | odwołano | ||||
SP3 PŁOŃSK | |||||||||
35 | Miączyński Michał | PŁOŃSK | Bieg 2,5km | SP3 PŁOŃSK | odwołano | ||||
SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |||||||||
36 | Miączyńska Marysia | PŁOŃSK | Bieg 2,5km | SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | odwołano | ||||
SP Nowe Radzikowo | |||||||||
37 | Buks Damian | Nowe Radzikowo | Bieg 2,5km | SP Nowe Radzikowo | odwołano | ||||
38 | Buks Jolanta | Nowe Radzikowo | Bieg 2,5km | SP Nowe Radzikowo | odwołano | ||||
39 | Bartkowska Zuzanna | Nowe Radzikowo | Bieg 2,5km | SP Nowe Radzikowo | odwołano | ||||
40 | Rajczak Filip | Nowe Radzikowo | Bieg 2,5km | SP Nowe Radzikowo | odwołano | ||||
41 | Rajczak Damian | Nowe Radzikowo | Bieg 2,5km | SP Nowe Radzikowo | odwołano | ||||
42 | Jakubiak Michał | Nowe Radzikowo | Bieg 2,5km | SP Nowe Radzikowo | odwołano | ||||
43 | Kamiński Patryk | Nowe Radzikowo | Bieg 2,5km | SP Nowe Radzikowo | odwołano | ||||
44 | Grzybowska Julita | Płońsk | Bieg 2,5km | SP Nowe Radzikowo | odwołano | ||||
Szkoła podstawowa im.Marii Konopnickiej w Naruszewie | |||||||||
45 | Kozarzewski Mateusz | Grąbczewo | Bieg 2,5km | Szkoła podstawowa im.Marii Konopnickiej w Naruszewie | odwołano | ||||
46 | Pustoła Kacper | Naruszewo | Bieg 2,5km | Szkoła podstawowa im.Marii Konopnickiej w Naruszewie | odwołano | ||||
47 | Jasiorski Błażej | Wichorowo | Bieg 2,5km | Szkoła podstawowa im.Marii Konopnickiej w Naruszewie | odwołano | ||||
TEAM Dutkiewicz | |||||||||
48 | Dutkiewicz Bartłomiej | Warszawa | Bieg 10km | TEAM Dutkiewicz | odwołano | ||||
49 | Dutkiewicz Maciej | Warszawa | Bieg 10km | TEAM Dutkiewicz | odwołano | ||||
TKKF ,, Kubuś | |||||||||
50 | Goczyński Kazimierz | Sierpc | Marsz NW 5km | TKKF ,, Kubuś | odwołano | ||||
TKKF ,, Kubuś Sierpc | |||||||||
51 | Piórkowska Bogumiła | Sierpc | Marsz NW 5km | TKKF ,, Kubuś Sierpc | odwołano | ||||
52 | Piórkowski Stanisław | Sierpc | Bieg 10km | TKKF ,, Kubuś Sierpc | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
53 | Krupiński Piotr | Nowe Naruszewo | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
54 | Tulik Przemysław | Warszawa | Bieg 10km | odwołano | |||||
55 | Arkutowski Artur | Michalinek | Bieg 10km | odwołano | |||||
56 | Krajewski Adrian | Pruszków | Bieg 10km | odwołano | |||||
57 | Brzeziński Dariusz | Płońsk | Bieg 10km | odwołano | |||||
58 | Lesak Daniel | Kębłowice | Bieg 10km | odwołano | |||||
59 | Boruszewska Joanna | Nacpolsk | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
60 | Boruszewski Krzysztof | Nacpolsk | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
61 | Łukasiewicz Angelika | Cempkowo | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
62 | Łukasiewicz Jacek | Cempkowo | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
63 | Kazanowski Krzysztof | Warszawa | Bieg 10km | odwołano | |||||
64 | Piotrowska Katarzyna | Płońsk | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
65 | Stankowska Katarzyna | Siedlin | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
66 | Rybicka Agnieszka | Przemkowo | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
67 | Altman Marta | Płońsk | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
68 | Altman Jakub | Płońsk | Bieg 10km | odwołano | |||||
69 | Pustoła Emilia | Naruszewo | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
70 | Denkiewicz Jacek Denkiewicz | Zawidz | Bieg 10km | odwołano | |||||
71 | Pawłowski Waldemar | Kępa Polska | Bieg 10km | odwołano | |||||
72 | Nowicka Hanna | Januszewo | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
73 | Osiński Darek | Płońsk | Bieg 10km | odwołano | |||||
74 | Przybyszewska Jakub | Płońsk | Bieg 10km | odwołano | |||||
75 | Przybyszewska Katarzyna | Płońsk | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
76 | Przybyszewska Wioleta | Płońsk | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
77 | Żochowski Błażej | Lisewo | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
78 | Lewicki Adrian | Płońsk | Bieg 10km | odwołano | |||||
79 | Koźniewska Ewa | Kołoząb | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
80 | Bińczyk Jacek | Grąbczewo | Bieg 10km | odwołano | |||||
81 | BUDNIAK ALEKSANDRA | WŁADYSŁAWOWO | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
82 | Gut Cezary | Unieck | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
83 | Gut Joanna | Unieck | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
84 | Gut Beata | Unieck | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
85 | Tomaszewski Arkadiusz | Naruszewo | Bieg 10km | odwołano | |||||
86 | Żaglewska Jolanta | Smardzewo | Bieg 10km | odwołano | |||||
87 | Żaglewski Dariusz | Smardzewo | Bieg 10km | odwołano | |||||
88 | Sybicki Paweł | Dzierzążnia | Bieg 10km | odwołano | |||||
89 | Sobczynski Radoslaw | Baboszewo | Bieg 10km | odwołano | |||||
90 | Białołęcki Dariusz | Płońsk | Bieg 10km | odwołano | |||||
91 | Cegiełka Maria | Nacpolsk | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
92 | Mariańska Katarzyna | Radzymin | Bieg 10km | odwołano | |||||
93 | Zakrzewska Joanna | Wichorowo | Bieg 10km | odwołano | |||||
94 | Sokołowski Maciej | Skwary | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
95 | Anowski Adrian | Drochowo | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
96 | Pałka Mateusz | Płońsk | Bieg 10km | odwołano | |||||
97 | Sielczak Marcin | SŁOMIN | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
98 | Maraszek Maciej | Płońsk | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
99 | Ciarka Paweł | Płońsk | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
100 | Ciarka Renata | Płońsk | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
101 | STAWIARSKI KRZYSZTOF | KĘPA POLSKA | Bieg 10km | odwołano | |||||
102 | Miklarz Paweł | Żukowo | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
103 | Ropelewski Grzegorz | Szyjki | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
104 | Reweda Sebastian | Szyjki | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
105 | Sobczyński Jacek | Januszewo | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
106 | Pielacińska KAROLINA | Czerwińsk nad wisłą | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
107 | Pietrusewicz Joanna | Warszawa | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
108 | Gocejna Sławomir | Płońsk | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
109 | Skrzynski Adam | Nacpolsk | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
110 | Gocejna Beata | Płońsk | Marsz NW 5km | odwołano | |||||
111 | Altman Agnieszka | Płońsk | Bieg 2,5km | odwołano | |||||
ananASy | |||||||||
112 | Stępień Adam | Warszawa | Bieg 10km | ananASy | odwołano | ||||
reebok run crew skierniewice | |||||||||
113 | stanecka zuzia | skierniewice | Marsz NW 5km | reebok run crew skierniewice | odwołano | ||||
114 | stanecka małgorzata | skierniewice | Marsz NW 5km | reebok run crew skierniewice | odwołano | ||||
115 | stanecki maciej | skierniewice | Marsz NW 5km | reebok run crew skierniewice | odwołano | ||||
116 | stanecki marcin | skierniewice | Marsz NW 5km | reebok run crew skierniewice | odwołano |
Wyświetleń: 8896