Impreza została odwołana

Informujemy, że planowany na 19.04 V Bieg Wiosny nie odbędzie się.
Powodem podjęcia takiej decyzji jest obserwowany w ostatnich dniach wzrost liczby zachorowań w Polsce na COVID – 19, chorobę wywoływaną przez koronawirus SARS-CoV-2.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-------------
1 Marek Henryk Warszawa Bieg 10km ------------- odwołano
-----------------------
2 Frydrych Bożena Warszawa Bieg 10km ----------------------- odwołano
Biegam W Sfetsze
3 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW 5km Biegam W Sfetsze odwołano
Biegam sam
4 Wiśniewski Jarosław Płońsk Bieg 10km Biegam sam odwołano
5 Pankowski Mariusz Szapsk Bieg 10km Biegam sam odwołano
Ciemna strona mocy
6 Falaciński Mateusz Kuchary Skotniki Bieg 2,5km Ciemna strona mocy odwołano
Grupa Nordic Walking Płońsk
7 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz NW 5km Grupa Nordic Walking Płońsk odwołano
Grąbczewo
8 Karpiński Rafał Naruszewo Marsz NW 5km Grąbczewo odwołano
Husaria Race Team
9 Goszczyńska Wioleta Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 10km Husaria Race Team odwołano
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
10 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO odwołano
11 Wentykier Piotr Płońsk Bieg 2,5km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO odwołano
12 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO odwołano
13 Maraszek Zbigniew Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO odwołano
14 Marciniak Ilona Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO odwołano
15 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO odwołano
16 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO odwołano
17 Świercz Andrzej Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO odwołano
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
18 Bugajewska Anna Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO odwołano
KB TKKF Promyk Ciechanów
19 BUDNIAK TOMASZ Władysławowo Bieg 2,5km KB TKKF Promyk Ciechanów odwołano
20 BUDNIAK TOMASZ Władysławowo Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów odwołano
Markowi Biegacze
21 Isasi-Kuran Agata Marki Bieg 10km Markowi Biegacze odwołano
NO PAIN TEAM
22 Błaszczyk Radosław Czerwinsk nad Wisłą Bieg 10km NO PAIN TEAM odwołano
23 Draganiak Marta Zarębin Bieg 2,5km NO PAIN TEAM odwołano
24 Fabiański Piotr Czerwińsk nad Wisłą Bieg 10km NO PAIN TEAM odwołano
25 Pielacińska Zuzia Czerwińsk nad Wisłą Bieg 2,5km NO PAIN TEAM odwołano
26 Bednarek Paulina Czerwińsk nad Wisłą Bieg 2,5km NO PAIN TEAM odwołano
27 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk nad Wisłą Bieg 2,5km NO PAIN TEAM odwołano
NW CZŁAPSKI TEAM
28 Czarnecka Magdalena Płońsk Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM odwołano
29 Różańska Helena Płońsk Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM odwołano
30 Obrębska Elżbieta Płońsk Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM odwołano
Osp Strzembowo
31 Czerwińska Justyna Dłutowo Bieg 2,5km Osp Strzembowo odwołano
Ptt delta Płock
32 Górski Krystian Agnieszkowo Bieg 2,5km Ptt delta Płock odwołano
PŁOŃSK
33 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Marsz NW 5km PŁOŃSK odwołano
34 Miączyńska Emilka PŁOŃSK Marsz NW 5km PŁOŃSK odwołano
SP3 PŁOŃSK
35 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg 2,5km SP3 PŁOŃSK odwołano
SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA
36 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg 2,5km SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA odwołano
SP Nowe Radzikowo
37 Buks Damian Nowe Radzikowo Bieg 2,5km SP Nowe Radzikowo odwołano
38 Buks Jolanta Nowe Radzikowo Bieg 2,5km SP Nowe Radzikowo odwołano
39 Bartkowska Zuzanna Nowe Radzikowo Bieg 2,5km SP Nowe Radzikowo odwołano
40 Rajczak Filip Nowe Radzikowo Bieg 2,5km SP Nowe Radzikowo odwołano
41 Rajczak Damian Nowe Radzikowo Bieg 2,5km SP Nowe Radzikowo odwołano
42 Jakubiak Michał Nowe Radzikowo Bieg 2,5km SP Nowe Radzikowo odwołano
43 Kamiński Patryk Nowe Radzikowo Bieg 2,5km SP Nowe Radzikowo odwołano
44 Grzybowska Julita Płońsk Bieg 2,5km SP Nowe Radzikowo odwołano
Szkoła podstawowa im.Marii Konopnickiej w Naruszewie
45 Kozarzewski Mateusz Grąbczewo Bieg 2,5km Szkoła podstawowa im.Marii Konopnickiej w Naruszewie odwołano
46 Pustoła Kacper Naruszewo Bieg 2,5km Szkoła podstawowa im.Marii Konopnickiej w Naruszewie odwołano
47 Jasiorski Błażej Wichorowo Bieg 2,5km Szkoła podstawowa im.Marii Konopnickiej w Naruszewie odwołano
TEAM Dutkiewicz
48 Dutkiewicz Bartłomiej Warszawa Bieg 10km TEAM Dutkiewicz odwołano
49 Dutkiewicz Maciej Warszawa Bieg 10km TEAM Dutkiewicz odwołano
TKKF ,, Kubuś
50 Goczyński Kazimierz Sierpc Marsz NW 5km TKKF ,, Kubuś odwołano
TKKF ,, Kubuś Sierpc
51 Piórkowska Bogumiła Sierpc Marsz NW 5km TKKF ,, Kubuś Sierpc odwołano
52 Piórkowski Stanisław Sierpc Bieg 10km TKKF ,, Kubuś Sierpc odwołano
_BRAK NAZWY_
53 Krupiński Piotr Nowe Naruszewo Marsz NW 5km odwołano
54 Tulik Przemysław Warszawa Bieg 10km odwołano
55 Arkutowski Artur Michalinek Bieg 10km odwołano
56 Krajewski Adrian Pruszków Bieg 10km odwołano
57 Brzeziński Dariusz Płońsk Bieg 10km odwołano
58 Lesak Daniel Kębłowice Bieg 10km odwołano
59 Boruszewska Joanna Nacpolsk Bieg 2,5km odwołano
60 Boruszewski Krzysztof Nacpolsk Bieg 2,5km odwołano
61 Łukasiewicz Angelika Cempkowo Bieg 2,5km odwołano
62 Łukasiewicz Jacek Cempkowo Bieg 2,5km odwołano
63 Kazanowski Krzysztof Warszawa Bieg 10km odwołano
64 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg 2,5km odwołano
65 Stankowska Katarzyna Siedlin Bieg 2,5km odwołano
66 Rybicka Agnieszka Przemkowo Bieg 2,5km odwołano
67 Altman Marta Płońsk Bieg 2,5km odwołano
68 Altman Jakub Płońsk Bieg 10km odwołano
69 Pustoła Emilia Naruszewo Marsz NW 5km odwołano
70 Denkiewicz Jacek Denkiewicz Zawidz Bieg 10km odwołano
71 Pawłowski Waldemar Kępa Polska Bieg 10km odwołano
72 Nowicka Hanna Januszewo Marsz NW 5km odwołano
73 Osiński Darek Płońsk Bieg 10km odwołano
74 Przybyszewska Jakub Płońsk Bieg 10km odwołano
75 Przybyszewska Katarzyna Płońsk Bieg 2,5km odwołano
76 Przybyszewska Wioleta Płońsk Marsz NW 5km odwołano
77 Żochowski Błażej Lisewo Bieg 2,5km odwołano
78 Lewicki Adrian Płońsk Bieg 10km odwołano
79 Koźniewska Ewa Kołoząb Marsz NW 5km odwołano
80 Bińczyk Jacek Grąbczewo Bieg 10km odwołano
81 BUDNIAK ALEKSANDRA WŁADYSŁAWOWO Marsz NW 5km odwołano
82 Gut Cezary Unieck Bieg 2,5km odwołano
83 Gut Joanna Unieck Marsz NW 5km odwołano
84 Gut Beata Unieck Marsz NW 5km odwołano
85 Tomaszewski Arkadiusz Naruszewo Bieg 10km odwołano
86 Żaglewska Jolanta Smardzewo Bieg 10km odwołano
87 Żaglewski Dariusz Smardzewo Bieg 10km odwołano
88 Sybicki Paweł Dzierzążnia Bieg 10km odwołano
89 Sobczynski Radoslaw Baboszewo Bieg 10km odwołano
90 Białołęcki Dariusz Płońsk Bieg 10km odwołano
91 Cegiełka Maria Nacpolsk Marsz NW 5km odwołano
92 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg 10km odwołano
93 Zakrzewska Joanna Wichorowo Bieg 10km odwołano
94 Sokołowski Maciej Skwary Bieg 2,5km odwołano
95 Anowski Adrian Drochowo Bieg 2,5km odwołano
96 Pałka Mateusz Płońsk Bieg 10km odwołano
97 Sielczak Marcin SŁOMIN Bieg 2,5km odwołano
98 Maraszek Maciej Płońsk Bieg 2,5km odwołano
99 Ciarka Paweł Płońsk Bieg 2,5km odwołano
100 Ciarka Renata Płońsk Bieg 2,5km odwołano
101 STAWIARSKI KRZYSZTOF KĘPA POLSKA Bieg 10km odwołano
102 Miklarz Paweł Żukowo Bieg 2,5km odwołano
103 Ropelewski Grzegorz Szyjki Bieg 2,5km odwołano
104 Reweda Sebastian Szyjki Bieg 2,5km odwołano
105 Sobczyński Jacek Januszewo Bieg 2,5km odwołano
106 Pielacińska KAROLINA Czerwińsk nad wisłą Bieg 2,5km odwołano
107 Pietrusewicz Joanna Warszawa Marsz NW 5km odwołano
108 Gocejna Sławomir Płońsk Marsz NW 5km odwołano
109 Skrzynski Adam Nacpolsk Bieg 2,5km odwołano
110 Gocejna Beata Płońsk Marsz NW 5km odwołano
111 Altman Agnieszka Płońsk Bieg 2,5km odwołano
ananASy
112 Stępień Adam Warszawa Bieg 10km ananASy odwołano
reebok run crew skierniewice
113 stanecka zuzia skierniewice Marsz NW 5km reebok run crew skierniewice odwołano
114 stanecka małgorzata skierniewice Marsz NW 5km reebok run crew skierniewice odwołano
115 stanecki maciej skierniewice Marsz NW 5km reebok run crew skierniewice odwołano
116 stanecki marcin skierniewice Marsz NW 5km reebok run crew skierniewice odwołano


Wyświetleń: 5181

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ