II Srebrny Gwarek 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaczmarek Stefan Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi
2 Adamus Czesław Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
3 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
4 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg opłacono
5 Szeja Gabriela Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
6 Wójcik Romana Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
7 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
8 Milner Anna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
9 Orzeł Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
10 Kosmala Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
11 Kucypera Teresa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
12 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
13 Somiak Marta Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
14 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Nordic Walking opłacono
15 Pyrek Marek Laryszów Bieg TOROS DE ESPANA opłacono
16 Jurczyński Piotr Częstochowa Bieg opłacono
17 Nowak Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg opłacono
18 Dydoń Agnieszka Bytom Nordic Walking
19 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie Bieg
20 Zientek Barbara Radzionków Nordic Walking Cidry Lotajom opłacono
21 Wower Maria Katowice Nordic Walking csc adventure academy
22 Martyniuk RYSZARD Strzelce Opolskie Bieg Gmina Strzelce Opolskie opłacono
23 Krowicka Halina Zabrze Nordic Walking
24 Witczak Adam Pyskowice Bieg M.A.J. Correre opłacono
25 Krzychowicz Zosia Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
26 Krzychowicz Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
27 Biały Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg
28 Kaszuba Bożena Mysłowice Bieg
29 Żelezik Marzena Będzin Nordic Walking
30 Ignasiak Jakub Gliwice Bieg
31 Mielcarek Leszek Bytom Nordic Walking nierzeszony
32 Kurpet Bogusława JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC
33 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC
34 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team Siemianowice opłacono
35 Szala Danuta Tarnowskie Góry Nordic Walking
36 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 1965 opłacono
37 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Nordic Walking opłacono
38 Bartłomiej Podolski Tarnowskie Góry Bieg Ts Gwarek
39 Koścień Joanna Bytom Nordic Walking
40 Marczewska Iwona Marczewska Wieluń Nordic Walking Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń opłacono
41 SOBCZAK ROBERT Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
42 Zielonka Renata Tarnowskie Góry Nordic Walking SieChodzi PTTK opłacono
43 Mansfeld Dorota Mansfeld Tarnowskie Gory Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
44 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
45 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
46 Kajca Mirosław Łaziska Górne Nordic Walking Łaziskie Karlusy opłacono
47 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
48 Królikowska-Łoskot Danuta Koziegłowy Nordic Walking STADION ŚLĄSKI
49 Sucheński Janusz Oleśnica Nordic Walking opłacono
50 Snochowski Mirek Bytom Bieg Szombierki chodzą i biegają opłacono
51 Snochowska Agata Bytom Nordic Walking Szombierki chodzą i biegają opłacono
52 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg opłacono
53 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
54 WILK GRAŻYNA PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Lecymy Durś
55 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
56 Pikunas Anna Gliwice Nordic Walking
57 Puła Adrian Puła TARNOWSKIE GÓRY Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
58 Tomaszewska Izabela Tarnowskie góry Bieg WKB Meta Lubliniec opłacono
59 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team opłacono
60 Bober Urszula Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
61 Szymczewski Włodzimierz Szymczewski Świętochłowice Nordic Walking
62 Adamski Krzysztof Bobrowniki Nordic Walking
63 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
64 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
65 Panchyrz Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry/ Polarni TG opłacono
66 Kosmala Jaskólska Joanna Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
67 Mrowiec Maria Bytom Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
68 Grabowska Anna Bytom Nordic Walking Bobry Walking
69 Turek Marta Piekary Slaskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
70 Mueller Helena PIEKARY SLASKIE Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
71 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
72 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
73 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
74 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie Góry opłacono


Wyświetleń: 3336

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ