II Srebrny Gwarek 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg opłacono
2 Szeja Gabriela Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
3 Wójcik Romana Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
4 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
5 Milner Anna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
6 Orzeł Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
7 Kosmala Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
8 Kucypera Teresa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
9 Somiak Marta Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
10 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Nordic Walking opłacono
11 Pyrek Marek Laryszów Bieg TOROS DE ESPANA opłacono
12 Jurczyński Piotr Częstochowa Bieg opłacono
13 Nowak Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg opłacono
14 Zientek Barbara Radzionków Nordic Walking Cidry Lotajom opłacono
15 Martyniuk RYSZARD Strzelce Opolskie Bieg Gmina Strzelce Opolskie opłacono
16 Witczak Adam Pyskowice Bieg M.A.J. Correre opłacono
17 Krzychowicz Zosia Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
18 Krzychowicz Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
19 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team Siemianowice opłacono
20 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 1965 opłacono
21 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Nordic Walking opłacono
22 Marczewska Iwona Marczewska Wieluń Nordic Walking Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń opłacono
23 SOBCZAK ROBERT Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
24 Zielonka Renata Tarnowskie Góry Nordic Walking SieChodzi PTTK opłacono
25 Mansfeld Dorota Mansfeld Tarnowskie Gory Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
26 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
27 Kajca Mirosław Łaziska Górne Nordic Walking Łaziskie Karlusy opłacono
28 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
29 Sucheński Janusz Oleśnica Nordic Walking opłacono
30 Snochowski Mirek Bytom Bieg Szombierki chodzą i biegają opłacono
31 Snochowska Agata Bytom Nordic Walking Szombierki chodzą i biegają opłacono
32 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg opłacono
33 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
34 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
35 Puła Adrian Puła TARNOWSKIE GÓRY Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
36 Tomaszewska Izabela Tarnowskie góry Bieg WKB Meta Lubliniec opłacono
37 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team opłacono
38 Bober Urszula Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
39 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
40 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
41 Panchyrz Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry/ Polarni TG opłacono
42 Mrowiec Maria Bytom Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
43 Turek Marta Piekary Slaskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
44 Mueller Helena PIEKARY SLASKIE Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
45 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
46 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
47 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
48 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie Góry opłacono


Wyświetleń: 4058

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ