II Srebrny Gwarek 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żelezik Marzena Będzin Nordic Walking
2 Adamski Krzysztof Bobrowniki Nordic Walking
3 Mielcarek Leszek Bytom Nordic Walking nierzeszony
4 Dydoń Agnieszka Bytom Nordic Walking
5 Grabowska Anna Bytom Nordic Walking Bobry Walking
6 Mrowiec Maria Bytom Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
7 Snochowska Agata Bytom Nordic Walking Szombierki chodzą i biegają opłacono
8 Snochowski Mirek Bytom Bieg Szombierki chodzą i biegają opłacono
9 Koścień Joanna Bytom Nordic Walking
10 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
11 Adamus Czesław Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
12 Jurczyński Piotr Częstochowa Bieg opłacono
13 Biały Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg
14 Ignasiak Jakub Gliwice Bieg
15 Pikunas Anna Gliwice Nordic Walking
16 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC
17 Kurpet Bogusława JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC
18 Wower Maria Katowice Nordic Walking csc adventure academy
19 Królikowska-Łoskot Danuta Koziegłowy Nordic Walking STADION ŚLĄSKI
20 Pyrek Marek Laryszów Bieg TOROS DE ESPANA opłacono
21 Kajca Mirosław Łaziska Górne Nordic Walking Łaziskie Karlusy opłacono
22 Kaszuba Bożena Mysłowice Bieg
23 Sucheński Janusz Oleśnica Nordic Walking opłacono
24 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Nordic Walking opłacono
25 Mueller Helena PIEKARY SLASKIE Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
26 Turek Marta Piekary Slaskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
27 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
28 WILK GRAŻYNA PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Lecymy Durś
29 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie Bieg
30 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
31 Witczak Adam Pyskowice Bieg M.A.J. Correre opłacono
32 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg opłacono
33 Zientek Barbara Radzionków Nordic Walking Cidry Lotajom opłacono
34 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Nordic Walking opłacono
35 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team opłacono
36 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team Siemianowice opłacono
37 Martyniuk RYSZARD Strzelce Opolskie Bieg Gmina Strzelce Opolskie opłacono
38 Szymczewski Włodzimierz Szymczewski Świętochłowice Nordic Walking
39 Mansfeld Dorota Mansfeld Tarnowskie Gory Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
40 Krzychowicz Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
41 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 1965 opłacono
42 Krzychowicz Zosia Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
43 Szala Danuta Tarnowskie Góry Nordic Walking
44 Kaczmarek Stefan Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi
45 Bober Urszula Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
46 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
47 Bartłomiej Podolski Tarnowskie Góry Bieg Ts Gwarek
48 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie Góry opłacono
49 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
50 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
51 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg opłacono
52 Somiak Marta Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
53 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
54 Kosmala Jaskólska Joanna Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
55 Tomaszewska Izabela Tarnowskie góry Bieg WKB Meta Lubliniec opłacono
56 Panchyrz Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry/ Polarni TG opłacono
57 Nowak Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg opłacono
58 Zielonka Renata Tarnowskie Góry Nordic Walking SieChodzi PTTK opłacono
59 Puła Adrian Puła TARNOWSKIE GÓRY Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
60 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
61 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
62 Kucypera Teresa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
63 Milner Anna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
64 Kosmala Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
65 Orzeł Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
66 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
67 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
68 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
69 Wójcik Romana Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
70 Szeja Gabriela Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
71 SOBCZAK ROBERT Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
72 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
73 Marczewska Iwona Marczewska Wieluń Nordic Walking Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń opłacono
74 Krowicka Halina Zabrze Nordic Walking


Wyświetleń: 1963

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ