II Srebrny Gwarek 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymczewski Włodzimierz Szymczewski Świętochłowice Nordic Walking
2 Dydoń Agnieszka Bytom Nordic Walking
3 Szala Danuta Tarnowskie Góry Nordic Walking
4 Sucheński Janusz Oleśnica Nordic Walking opłacono
5 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie Bieg
6 Ignasiak Jakub Gliwice Bieg
7 Bober Urszula Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
8 Żelezik Marzena Będzin Nordic Walking
9 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Nordic Walking opłacono
10 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg opłacono
11 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg opłacono
12 Kaszuba Bożena Mysłowice Bieg
13 Biały Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg
14 Nowak Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg opłacono
15 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
16 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Nordic Walking opłacono
17 Milner Anna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
18 Jurczyński Piotr Częstochowa Bieg opłacono
19 Adamski Krzysztof Bobrowniki Nordic Walking
20 Koścień Joanna Bytom Nordic Walking
21 Krowicka Halina Zabrze Nordic Walking
22 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
23 Wójcik Romana Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
24 Pikunas Anna Gliwice Nordic Walking
25 Szeja Gabriela Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
26 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 1965 opłacono
27 Grabowska Anna Bytom Nordic Walking Bobry Walking
28 Zientek Barbara Radzionków Nordic Walking Cidry Lotajom opłacono
29 Wower Maria Katowice Nordic Walking csc adventure academy
30 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
31 Adamus Czesław Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
32 Martyniuk RYSZARD Strzelce Opolskie Bieg Gmina Strzelce Opolskie opłacono
33 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
34 WILK GRAŻYNA PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Lecymy Durś
35 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
36 Mueller Helena PIEKARY SLASKIE Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
37 Turek Marta Piekary Slaskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
38 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
39 Kajca Mirosław Łaziska Górne Nordic Walking Łaziskie Karlusy opłacono
40 Witczak Adam Pyskowice Bieg M.A.J. Correre opłacono
41 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team opłacono
42 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team Siemianowice opłacono
43 Mielcarek Leszek Bytom Nordic Walking nierzeszony
44 Krzychowicz Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
45 Krzychowicz Zosia Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
46 Mansfeld Dorota Mansfeld Tarnowskie Gory Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
47 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
48 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
49 Somiak Marta Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
50 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
51 Kosmala Jaskólska Joanna Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
52 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
53 SOBCZAK ROBERT Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
54 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie Góry opłacono
55 Marczewska Iwona Marczewska Wieluń Nordic Walking Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń opłacono
56 Zielonka Renata Tarnowskie Góry Nordic Walking SieChodzi PTTK opłacono
57 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
58 Panchyrz Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry/ Polarni TG opłacono
59 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
60 Puła Adrian Puła TARNOWSKIE GÓRY Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
61 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
62 Królikowska-Łoskot Danuta Koziegłowy Nordic Walking STADION ŚLĄSKI
63 Mrowiec Maria Bytom Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
64 Snochowska Agata Bytom Nordic Walking Szombierki chodzą i biegają opłacono
65 Snochowski Mirek Bytom Bieg Szombierki chodzą i biegają opłacono
66 Kaczmarek Stefan Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi
67 Kucypera Teresa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
68 Kosmala Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
69 Orzeł Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
70 Pyrek Marek Laryszów Bieg TOROS DE ESPANA opłacono
71 Bartłomiej Podolski Tarnowskie Góry Bieg Ts Gwarek
72 Tomaszewska Izabela Tarnowskie góry Bieg WKB Meta Lubliniec opłacono
73 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC
74 Kurpet Bogusława JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC


Wyświetleń: 4019

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ