II Srebrny Gwarek 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamski Krzysztof Bobrowniki Nordic Walking
2 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
3 Adamus Czesław Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
4 Bartłomiej Podolski Tarnowskie Góry Bieg Ts Gwarek
5 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Nordic Walking opłacono
6 Biały Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg
7 Bober Urszula Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
8 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
9 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
10 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team opłacono
11 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 1965 opłacono
12 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
13 Dydoń Agnieszka Bytom Nordic Walking
14 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
15 Grabowska Anna Bytom Nordic Walking Bobry Walking
16 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie Bieg
17 Ignasiak Jakub Gliwice Bieg
18 Jurczyński Piotr Częstochowa Bieg opłacono
19 Kaczmarek Stefan Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi
20 Kajca Mirosław Łaziska Górne Nordic Walking Łaziskie Karlusy opłacono
21 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Nordic Walking opłacono
22 Kaszuba Bożena Mysłowice Bieg
23 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
24 Koścień Joanna Bytom Nordic Walking
25 Kosmala Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
26 Kosmala Jaskólska Joanna Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
27 Królikowska-Łoskot Danuta Koziegłowy Nordic Walking STADION ŚLĄSKI
28 Krowicka Halina Zabrze Nordic Walking
29 Krzychowicz Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
30 Krzychowicz Zosia Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
31 Kucypera Teresa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
32 Kurpet Bogusława JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC
33 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC
34 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg opłacono
35 Mansfeld Dorota Mansfeld Tarnowskie Gory Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
36 Marczewska Iwona Marczewska Wieluń Nordic Walking Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń opłacono
37 Martyniuk RYSZARD Strzelce Opolskie Bieg Gmina Strzelce Opolskie opłacono
38 Mielcarek Leszek Bytom Nordic Walking nierzeszony
39 Milner Anna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
40 Mrowiec Maria Bytom Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
41 Mueller Helena PIEKARY SLASKIE Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
42 Nowak Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg opłacono
43 Orzeł Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
44 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg opłacono
45 Panchyrz Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry/ Polarni TG opłacono
46 Pikunas Anna Gliwice Nordic Walking
47 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
48 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
49 Puła Adrian Puła TARNOWSKIE GÓRY Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
50 Pyrek Marek Laryszów Bieg TOROS DE ESPANA opłacono
51 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie Góry opłacono
52 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
53 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
54 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
55 Snochowska Agata Bytom Nordic Walking Szombierki chodzą i biegają opłacono
56 Snochowski Mirek Bytom Bieg Szombierki chodzą i biegają opłacono
57 SOBCZAK ROBERT Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
58 Somiak Marta Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
59 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
60 Sucheński Janusz Oleśnica Nordic Walking opłacono
61 Szala Danuta Tarnowskie Góry Nordic Walking
62 Szeja Gabriela Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
63 Szymczewski Włodzimierz Szymczewski Świętochłowice Nordic Walking
64 Tomaszewska Izabela Tarnowskie góry Bieg WKB Meta Lubliniec opłacono
65 Turek Marta Piekary Slaskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
66 WILK GRAŻYNA PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Lecymy Durś
67 Witczak Adam Pyskowice Bieg M.A.J. Correre opłacono
68 Wójcik Romana Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
69 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
70 Wower Maria Katowice Nordic Walking csc adventure academy
71 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team Siemianowice opłacono
72 Żelezik Marzena Będzin Nordic Walking
73 Zielonka Renata Tarnowskie Góry Nordic Walking SieChodzi PTTK opłacono
74 Zientek Barbara Radzionków Nordic Walking Cidry Lotajom opłacono


Wyświetleń: 4018

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ