II Srebrny Gwarek 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1965
1 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 1965 opłacono
Bobry Walking
2 Grabowska Anna Bytom Nordic Walking Bobry Walking
Cidry Lotajom
3 Zientek Barbara Radzionków Nordic Walking Cidry Lotajom opłacono
Ekipa na Kijach
4 Adamus Czesław Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
5 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
Gmina Strzelce Opolskie
6 Martyniuk RYSZARD Strzelce Opolskie Bieg Gmina Strzelce Opolskie opłacono
Lecymy Durś
7 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
8 WILK GRAŻYNA PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Lecymy Durś
9 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
10 Turek Marta Piekary Slaskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
11 Mueller Helena PIEKARY SLASKIE Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
12 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
M.A.J. Correre
13 Witczak Adam Pyskowice Bieg M.A.J. Correre opłacono
Mk team
14 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team opłacono
Mk team Siemianowice
15 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team Siemianowice opłacono
NORDICUS Strzybnica
16 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
17 Somiak Marta Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
18 Krzychowicz Zosia Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
19 Krzychowicz Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
20 SOBCZAK ROBERT Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
21 Mansfeld Dorota Mansfeld Tarnowskie Gory Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
22 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
23 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
24 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
NORDICUS Strzybnica
25 Kosmala Jaskólska Joanna Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie Góry
26 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie Góry opłacono
STADION ŚLĄSKI
27 Królikowska-Łoskot Danuta Koziegłowy Nordic Walking STADION ŚLĄSKI
Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń
28 Marczewska Iwona Marczewska Wieluń Nordic Walking Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń opłacono
SieChodzi PTTK
29 Zielonka Renata Tarnowskie Góry Nordic Walking SieChodzi PTTK opłacono
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
30 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry/ Polarni TG
31 Panchyrz Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry/ Polarni TG opłacono
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
32 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
33 Puła Adrian Puła TARNOWSKIE GÓRY Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
34 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
Stadion Śląski
35 Mrowiec Maria Bytom Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
Szombierki chodzą i biegają
36 Snochowski Mirek Bytom Bieg Szombierki chodzą i biegają opłacono
37 Snochowska Agata Bytom Nordic Walking Szombierki chodzą i biegają opłacono
TOROS DE ESPANA
38 Pyrek Marek Laryszów Bieg TOROS DE ESPANA opłacono
Tarnogórskie Łazęgi
39 Kaczmarek Stefan Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi
40 Orzeł Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
41 Kosmala Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
42 Kucypera Teresa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
Ts Gwarek
43 Bartłomiej Podolski Tarnowskie Góry Bieg Ts Gwarek
WKB Meta Lubliniec
44 Tomaszewska Izabela Tarnowskie góry Bieg WKB Meta Lubliniec opłacono
WOLNY STRZELEC
45 Kurpet Bogusława JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC
46 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC
_BRAK NAZWY_
47 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg opłacono
48 Szeja Gabriela Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
49 Wójcik Romana Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
50 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
51 Milner Anna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
52 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Nordic Walking opłacono
53 Jurczyński Piotr Częstochowa Bieg opłacono
54 Nowak Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg opłacono
55 Dydoń Agnieszka Bytom Nordic Walking
56 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie Bieg
57 Krowicka Halina Zabrze Nordic Walking
58 Biały Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg
59 Kaszuba Bożena Mysłowice Bieg
60 Żelezik Marzena Będzin Nordic Walking
61 Ignasiak Jakub Gliwice Bieg
62 Szala Danuta Tarnowskie Góry Nordic Walking
63 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Nordic Walking opłacono
64 Koścień Joanna Bytom Nordic Walking
65 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
66 Sucheński Janusz Oleśnica Nordic Walking opłacono
67 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg opłacono
68 Pikunas Anna Gliwice Nordic Walking
69 Bober Urszula Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
70 Szymczewski Włodzimierz Szymczewski Świętochłowice Nordic Walking
71 Adamski Krzysztof Bobrowniki Nordic Walking
csc adventure academy
72 Wower Maria Katowice Nordic Walking csc adventure academy
nierzeszony
73 Mielcarek Leszek Bytom Nordic Walking nierzeszony
Łaziskie Karlusy
74 Kajca Mirosław Łaziska Górne Nordic Walking Łaziskie Karlusy opłacono


Wyświetleń: 4031

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ