Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 2

Impreza została odwołana

Drodzy uczestnicy Gdańskich Biegów Leśnych!

Śpieszymy poinformować, iż drugi etap tegorocznego GBL również się nie odbędzie.
Długo wstrzymywaliśmy się z ogłoszeniem tej decyzji, ale nie możemy, wobec braku wiążących informacji co do możliwości organizacji imprez sportowych, trzymać Was dłużej w niepewności :(
O losie kolejnych etapów będziemy sukcesywnie informować z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. W przypadku gdy sytuacja się unormuje, przedstawimy Wam nowy kalendarz rozgrywania Gdańskich Biegów Leśnych oraz liczenia klasyfikacji łącznej.
Podjęliśmy także decyzję, iż osobom które opłaciły start w drugim etapie GBLa zwrócimy w całości opłatę startową w przyszłym tygodniu.

W tej chwili pozostaje nam zaapelować:
Dbajcie o siebie i swoich bliskich! Nie zapominajcie, że świeże powietrze i las są dobre na wszystko!
Zespół Organizacyjny Gdańskich Biegów Leśnych
Rusz do lasu podczas Gdańskich Biegów Leśnych 2020! Wydarzenie to propozycja zarówno dla doświadczonych biegaczy, jak i osób, które dopiero rozpoczynają biegową przygodę!
 
zapisz się
 
Pętla w całości przebiega na terenie leśnym Gaju Gutenberga, w zielonym sercu Wrzeszcza. Na biegaczy czekają wymagające ścieżki, sporo górek, a przede wszystkim masa świeżego powietrza i kontakt z naturą w środku Miasto Gdańsk - zapraszamy do udziału. Sprawdź się na naszej górskiej trasie nad morzem! Satysfakcja na mecie gwarantowana :)
Dystanse:
- 2.5 km
- 5 km
- 10 km
- towarzyszące biegi dziecięce
 
Lokalizacja: Podleśna Polana, koniec ul. Podleśnej, Gdańsk-Wrzeszcz
Koordynaty GPS: 54.374753 N, 18.593702 E
 
Szczegóły na: www.harpagan.pl/gbl
Terminy biegów w 2020 roku:
 
9 maja
6 czerwca
4 lipca
1 sierpnia
29 sierpnia
3 października

Wyświetleń: 636

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ