Gdańskie Biegi Leśne 2020 - sierpień
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cepurdey Katarzyna Kwidzyn 10 km UKS Azymut 45 Gdynia
2 Wysłouch Michał Gdańsk 10 km Tri Talent Team opłacono BM
3 Kurajk Marian Gdańsk 10 km opłacono BM
4 Bielski Sebastian Nowogard 10 km Team Iskierka/Biegaj z Markiem opłacono BM
5 Filut Tomasz Szamocin 10 km
6 Suchoparski Szczepan Suchoparski Gdynia 10 km Przepis na gofry; 4 jajka, szklanka cukru, półtorej szklanki mąki pszennej, półtorej szklanki mąki ziemniaczanej, pół szklanki m opłacono BM
7 Kreft Oliwia Rumia 10 km UKS Siódemka Rumia opłacono BM
8 Dawidowska Natalia Rumia 10 km UKS Siódemka Rumia opłacono BM
9 Kaska-Łobodowska Ewelina Siennica 10 km RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. opłacono BM
10 Domzała Paweł Gdynia 10 km Kontener Formy opłacono BM
11 Gaweł Ireneusz Rumia 10 km opłacono BM
12 Ciesielski Witold Gdańsk 10 km
13 Tretiakov Aleksandr Gdansk 10 km LPP TEAM
14 Baberowski Marek Gdańsk 10 km opłacono BM
15 Buczyński Marek Gdańsk 10 km Szwoleżerowie opłacono BM
16 Trzaskalski Kamil Gdańsk 10 km biegam sobie :) opłacono BM
17 Samsonov Sergey Gdańsk 10 km opłacono BM
18 Pawlak Wojciech Cieplewo 10 km TruchtamSobieTrailowo opłacono BM
19 Matyjasik Hubert Iława 10 km opłacono BM
20 Łaniec Marek Gdańsk 10 km opłacono BM
21 Kuncewicz Sławomir Gdańsk 10 km opłacono BM
22 Kuncewicz Dariusz Lublin 10 km Stay Insane opłacono BM
23 Rudakow Grzegorz Gdańsk 10 km opłacono BM
24 Prusinowski Michał Braniewo 10 km opłacono BM
25 Szymański Artur Gdańsk 10 km opłacono BM
26 Trzebiatowska Kinga Łupawa 10 km opłacono BM
27 Podgórski Adam Gdynia 10 km opłacono BM
28 Zakowicz Paweł Halinów 10 km Retro Stork Team Cycling
29 Cichoń Maciej Gdynia 10 km 42.195 Wejherowo opłacono BM
30 Fiałek Danuta Gdańsk 10 km opłacono BM
31 WINCZURA LESZEK GDAŃSK 10 km opłacono BM
32 Okła Patrycja Gdańsk 10 km opłacono BM
33 Mederski Bartosz Gdańsk 10 km GAiT Gdańsk opłacono BM
34 Nowak Paulina Sopot 10 km opłacono BM
35 Tomaszewska Anna Gdańsk 10 km opłacono BM
36 Domzała Paweł Gdynia 10 km Kontener Formy opłacono BM
37 Staniszewska Joanna Gdansk 10 km RAZEM MOŻNA WSZYSTKO
38 Bramowicz Jacek Juszkowo 10 km opłacono BM
39 Nowopolski Leszek Gdańsk 10 km
40 Olejarczyk Piotr Elbląg 10 km
41 Iefymenko Oleksandr Sopot 10 km opłacono BM
42 Kuźniar Wojciech Rumia 10 km Dream Tri Team / #Projekt1000UP opłacono BM
43 Hendrich Rafał Sierakowice 10 km
44 Kołc Paweł Gdańsk 10 km 3W TEAM opłacono BM
45 Góra krzysztof Gdynia 10 km Mamy To opłacono BM
46 Nostitz-Jackowski Mateusz Gdańsk 10 km
47 Stradomski Roman Gdańsk 10 km tri mama opłacono BM
48 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia 10 km
49 Rudnicki Dariusz Pogórze 10 km opłacono BM
50 Grabias Aleksandra Gdańsk 10 km
51 Kuropatwa Łukasz Rumia 10 km Bażant Team opłacono BM
52 Sitarczuk Mariusz Gdańsk 10 km
53 Jankowska Dorota Szczecin 10 km opłacono BM
54 Kuraś Beata Gdańsk 10 km xRunners
55 Frąckowiak Bartłomiej Gdańsk 10 km Danbar Team opłacono BM


Wyświetleń: 7629

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ