Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | |||||||||
1 | Damps Michał | Braniewo | 5km Bieg | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | odwołano | ||||
22.BLT | |||||||||
2 | Puchalski Marcin | Malbork | 5km Bieg | 22.BLT | odwołano | ||||
Active Malbork | |||||||||
3 | Kaszubowski Zenon | Malbork | 5km Bieg | Active Malbork | odwołano | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
4 | Malek Andrzej | Koscierzyna | 5km Bieg | Atlas Running Team | odwołano | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
5 | Kruszyńska Barbara | Tczew | 5km Bieg | Biegający Tczew | odwołano | ||||
6 | Nowak Grzegorz | Tczew | 5km Bieg | Biegający Tczew | odwołano | ||||
7 | Nowak Katarzyna | Tczew | 5km Bieg | Biegający Tczew | odwołano | ||||
8 | Chabowski Tomasz | Tczew | 5km Bieg | Biegający Tczew | odwołano | ||||
9 | Zimna Agnieszka | Tczew | 5km Bieg | Biegający Tczew | odwołano | ||||
10 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | 5km Bieg | Biegający Tczew | odwołano | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
11 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
12 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
13 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
14 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
Dzierzgoń Team/DKS Powiśle | |||||||||
15 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | 5km Bieg | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle | odwołano | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
16 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 5km Bieg | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | odwołano | ||||
El Aktywni Elbląg | |||||||||
17 | Mazurowska Patrycja | Elbląg | 5km Bieg | El Aktywni Elbląg | odwołano | ||||
Ex Nadwiślanin | |||||||||
18 | Wiśniewski Jerzy | Kwidzyn | 5km Bieg | Ex Nadwiślanin | odwołano | ||||
First Malbork Team | |||||||||
19 | Bieńkowski Dawid | Malbork | 5km Bieg | First Malbork Team | odwołano | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
20 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | 5km Bieg | Gmina Gardeja Biega | odwołano | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
21 | Molenda Tomasz | Malbork | 5km Bieg | Grupa Malbork | odwołano | ||||
22 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | 5km Bieg | Grupa Malbork | odwołano | ||||
IKS ATAK ELBLĄG | |||||||||
23 | Sowa Renata | Elbląg | 5km Bieg | IKS ATAK ELBLĄG | odwołano | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
24 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | 5km Bieg | Kwidzyn Biega | odwołano | ||||
MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | |||||||||
25 | sojka zbigniew | malbork | 5km Bieg | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | odwołano | ||||
Maja Team | |||||||||
26 | Woźnicka-Klotzke Anita | Wejherowo | 5km Bieg | Maja Team | odwołano | ||||
27 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Bolszewo | 5km Bieg | Maja Team | odwołano | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
28 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | 5km Bieg | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
29 | Wicek Patrycjusz | Starogard Gdański | 5km Bieg | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
30 | Loose Oliwia | Starogard Gdański | 5km Bieg | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
31 | Loose Dariusz | Starogard Gdański | 5km Bieg | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
32 | Loose Anna | Starogard Gdański | 5km Bieg | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
33 | wicek aneta | Starogard Gdański | 5km Bieg | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
Morsy malbork | |||||||||
34 | Chabowski Tomasz | sztum | 5km Bieg | Morsy malbork | odwołano | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
35 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | 5km Bieg | Nowy Staw Biega | odwołano | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
36 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | 5km Bieg | OSP POGRODZIE | odwołano | ||||
PROKOPKI | |||||||||
37 | Prokop Anna | Elbląg | 5km Bieg | PROKOPKI | odwołano | ||||
38 | Prokop Mariusz | elbląg | 5km Bieg | PROKOPKI | odwołano | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
39 | GOLICKI ADAM | TCZEW | 5km Bieg | Press Glass Biegamy i Wspieramy | odwołano | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||||||
40 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | 5km Bieg | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | odwołano | ||||
Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg | |||||||||
41 | Orzechowski Piotr | Elbląg | 5km Bieg | Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg | odwołano | ||||
Runeda | |||||||||
42 | Zimoń Magdalena | Reda | 5km Bieg | Runeda | odwołano | ||||
SP 4 TCZEW | |||||||||
43 | Zimny Dawid | Tczew | 5km Bieg | SP 4 TCZEW | odwołano | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
44 | Zych Dawid | Elbląg | 5km Bieg | Spartanie Dzieciom | odwołano | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
45 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | 5km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | odwołano | ||||
46 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | 5km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | odwołano | ||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
47 | Hapke Tomasz | Wilkowo | 5km Bieg | Traktor team gm kwidzyn | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
48 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | 5km Bieg | odwołano | |||||
49 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 5km Bieg | odwołano | |||||
50 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 5km Bieg | odwołano | |||||
51 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 5km Bieg | odwołano | |||||
52 | Sparzak Tomasz | Elbląg | 5km Bieg | odwołano | |||||
53 | Górska Weronika | Malbork | 5km Bieg | odwołano | |||||
54 | Majewski Dawid | Elbląg | 5km Bieg | odwołano | |||||
55 | Majewska Agnieszka | Elbląg | 5km Bieg | odwołano | |||||
56 | Cisowska Aleksandra | Rumia | 5km Bieg | odwołano | |||||
57 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | 5km Bieg | odwołano | |||||
58 | Jaruga Michał | Koźliny | 5km Bieg | odwołano | |||||
59 | Janka Maciej | Pelplin | 5km Bieg | odwołano | |||||
60 | Bukowski Fabian | Rożental | 5km Bieg | odwołano | |||||
61 | Boschke Magdalena | Pelplin | 5km Bieg | odwołano | |||||
62 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | 5km Bieg | odwołano | |||||
63 | Minda Ewelina Minda | Elblag | 5km Bieg | odwołano | |||||
64 | Sidorowicz Anna | Stogi | 5km Bieg | odwołano | |||||
65 | Rudzki Adam | Sztum | 5km Bieg | odwołano | |||||
66 | Gierszewska Anna | Malbork | 5km Bieg | odwołano | |||||
67 | Dubiel Piotr | Gniszewo | 5km Bieg | odwołano | |||||
68 | NEUMANN SEBASTIAN | MALBORK | 5km Bieg | odwołano | |||||
69 | Kozłowska Anna | Malbork | 5km Bieg | odwołano | |||||
70 | Kozłowski Dariusz | Malbork | 5km Bieg | odwołano | |||||
71 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | 5km Bieg | odwołano | |||||
72 | Dębicki Przemysław | Malbork | 5km Bieg | odwołano | |||||
73 | Sowa Sylwester | Elbląg | 5km Bieg | odwołano | |||||
74 | Czapla Natalia | Malbork | 5km Bieg | odwołano | |||||
75 | Magnuski Rafał | Malbork | 5km Bieg | odwołano | |||||
76 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 5km Bieg | odwołano | |||||
77 | Bładzikowski Rafał | Tczew | 5km Bieg | odwołano | |||||
78 | Uciechowski Sławomir | Malbork | 5km Bieg | odwołano | |||||
79 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | 5km Bieg | odwołano |
Wyświetleń: 7336