Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#AdamCzerwińskiTeam | |||||||||
1 | Mężyk Aleksandra | Kraków | Jura Trail 10 | #AdamCzerwińskiTeam | opłacono | ||||
2 | Gajda Kamil | Mysłowice | Jura Trail 10 | #AdamCzerwińskiTeam | opłacono | ||||
12tri.pl /Team ZabieganeDni | |||||||||
3 | Jezierska Karina | Warszawa | Jura Trail 10 | 12tri.pl /Team ZabieganeDni | opłacono on-line | ||||
Akademia Wojsk Lądowych | |||||||||
4 | Kołaczek Hubert | Wieluń | Jura Trail 10 | Akademia Wojsk Lądowych | opłacono on-line | ||||
BIEGAM GDZIE POPADNIE | |||||||||
5 | Świątkiewicz Łukasz | Kraków | Jura Trail 10 | BIEGAM GDZIE POPADNIE | opłacono on-line | ||||
6 | Cieślak-Sawicka Katarzyna | Kraków | Jura Trail 10 | BIEGAM GDZIE POPADNIE | opłacono on-line | ||||
7 | Sawicki Robert | Kraków | Jura Trail 10 | BIEGAM GDZIE POPADNIE | opłacono on-line | ||||
BREMBO | |||||||||
8 | Haładus Marcin | Miłość | Jura Trail 10 | BREMBO | opłacono | ||||
9 | Wojdyło Dominik | Dąbrowa Górnicza | Jura Trail 10 | BREMBO | opłacono | ||||
BROTHERS TEAM / PODKOWA JANÓW | |||||||||
10 | Kufel Krzysztof | Kusięta | Jura Trail 10 | BROTHERS TEAM / PODKOWA JANÓW | opłacono | ||||
BROTHERS TEAM /PODKOWA JANÓW | |||||||||
11 | Kufel Kamil | WŁODOWICE | Jura Trail 10 | BROTHERS TEAM /PODKOWA JANÓW | opłacono | ||||
Brembo | |||||||||
12 | Wypysiński Daniel | Dąbrowa Górnicza | Jura Trail 10 | Brembo | opłacono | ||||
13 | Kowalski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Jura Trail 10 | Brembo | opłacono | ||||
14 | Wypysińska Ewa | Dąbrowa Gòrnicza | Jura Trail 10 | Brembo | opłacono | ||||
15 | Małolepszy Robert | Olsztyn | Jura Trail 10 | Brembo | opłacono | ||||
16 | Syrocki Arkadiusz | Tychy | Jura Trail 10 | Brembo | opłacono | ||||
COMP TEAM | |||||||||
17 | Kmieć Norbert | Jachranka | Jura Trail 10 | COMP TEAM | opłacono | ||||
CRIK FCA POLAND | |||||||||
18 | Rola Marek | Bieruń | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
19 | Bukała Jarosław | Bieruń | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
20 | Lubowicki Łukasz | Tychy | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
21 | Lonser Daniel | Katowice | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
22 | Greń Zdzisław | Skoczów | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
23 | Warzecha Arkadiusz | Tychy | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
24 | Pisarski Robert | Tychy | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
CRIK FCA POLAND | |||||||||
25 | Czapiewski Janusz | Bieruń | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
26 | Kozieł Sylwester | Tychy | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
27 | Kozieł Jadwiga | Tychy | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
28 | Hantulik Adam | Tychy | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
29 | Brzyski Konrad | Tychy | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
30 | Lubowicka Anna | Tychy | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
31 | Woźniak Krzysztof | Bieruń | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
32 | Rybacki Zbigniew | Tychy | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
33 | Piekiełko Tomasz | Brzezinka | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
34 | Leżański Mariusz | Janowice | Jura Trail 10 | CRIK FCA POLAND | opłacono | ||||
Czerwonak Biega | |||||||||
35 | Kościelniak Maciej | Czerwonak | Jura Trail 10 | Czerwonak Biega | opłacono | ||||
36 | Naskręt Dariusz | Murowana Goślina | Jura Trail 10 | Czerwonak Biega | opłacono | ||||
37 | Schopf Wioletta | Koziegłowy | Jura Trail 10 | Czerwonak Biega | opłacono | ||||
38 | Błachowiak Małgorzata | Murowana Goślina | Jura Trail 10 | Czerwonak Biega | opłacono | ||||
39 | Mańczak Filip | Kicin | Jura Trail 10 | Czerwonak Biega | opłacono | ||||
Dzikie Życie Run Team | |||||||||
40 | Rybczyński Jarosław | Siemianowice Śląskie | Jura Trail 10 | Dzikie Życie Run Team | opłacono on-line | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
41 | Wójcik Tomek | Piekary Śląskie | Jura Trail 10 | Dąbrowski Team | opłacono on-line | ||||
Eko Okna- Runners | |||||||||
42 | Dudkiewicz Anna | katowice | Jura Trail 10 | Eko Okna- Runners | opłacono on-line | ||||
Ex Team | |||||||||
43 | Bańbor Aleksandra | Knurów | Jura Trail 10 | Ex Team | opłacono on-line | ||||
FUCHS OIL TEAM | |||||||||
44 | JAGODA ADAM | CHORZÓW | Jura Trail 10 | FUCHS OIL TEAM | |||||
Family DG | |||||||||
45 | Żurawiecki Marcin | Dąbrowa Górnicza | Jura Trail 10 | Family DG | opłacono on-line | ||||
Grupa Jura'PL | |||||||||
46 | Mularczyk Paweł | Zawiercie | Jura Trail 10 | Grupa Jura'PL | opłacono on-line | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
47 | Kubiak Paweł | Katowice | Jura Trail 10 | Huragan Ligota | opłacono on-line | ||||
ILF | |||||||||
48 | Sadowski Łukasz | Katowice | Jura Trail 10 | ILF | |||||
Jest Lepiej Run Team | |||||||||
49 | Kapalska Agnieszka | Częstochowa | Jura Trail 10 | Jest Lepiej Run Team | opłacono on-line | ||||
K.S Tęcza | |||||||||
50 | Kopania Renata | Warszawa | Jura Trail 10 | K.S Tęcza | opłacono on-line | ||||
51 | Kopania Kamil | Warszaw | Jura Trail 10 | K.S Tęcza | opłacono | ||||
Klinika Zdrowia i Urody | |||||||||
52 | Wojtkowska-Wośko Małgorzata | Warszawa | Jura Trail 10 | Klinika Zdrowia i Urody | opłacono on-line | ||||
53 | Wośko Gabriela | Warszawa | Jura Trail 10 | Klinika Zdrowia i Urody | opłacono on-line | ||||
KneippTeam | |||||||||
54 | Słodkiewicz Dagmara | Łódź | Jura Trail 10 | KneippTeam | opłacono on-line | ||||
55 | Rydzyński Jacek | Głowno | Jura Trail 10 | KneippTeam | opłacono on-line | ||||
56 | Bernat Monika | Łódź | Jura Trail 10 | KneippTeam | opłacono on-line | ||||
Kurczak i Agatka | |||||||||
57 | Gajewski Jacek | Gliwice | Jura Trail 10 | Kurczak i Agatka | opłacono on-line | ||||
LESZEK TEAM | |||||||||
58 | Snochowski Leszek | Lgota Wielka | Jura Trail 10 | LESZEK TEAM | opłacono on-line | ||||
Lisy Pustyni | |||||||||
59 | Mosór Mariusz | Klucze | Jura Trail 10 | Lisy Pustyni | |||||
MKS Wierna Małogoszcz Sekcja Biegowa | |||||||||
60 | Gajek Zuzanna | Małogoszcz | Jura Trail 10 | MKS Wierna Małogoszcz Sekcja Biegowa | |||||
MURCKI TEAM | |||||||||
61 | Włodarczyk Dawid | Tychy | Jura Trail 10 | MURCKI TEAM | opłacono on-line | ||||
Mamy Ruszamy | |||||||||
62 | Brusiło Ilona | Warszawa | Jura Trail 10 | Mamy Ruszamy | opłacono | ||||
Mela Team | |||||||||
63 | Michalska Ewa | Tychy | Jura Trail 10 | Mela Team | opłacono on-line | ||||
Motointegrator Running Team | |||||||||
64 | Woźniak Sebastian | Łódź | Jura Trail 10 | Motointegrator Running Team | opłacono on-line | ||||
Myszków biega | |||||||||
65 | Kazimierczak rafal | myszków | Jura Trail 10 | Myszków biega | |||||
Na przekór | |||||||||
66 | Drobot Piotr | Sanok | Jura Trail 10 | Na przekór | opłacono | ||||
Niebiescy | |||||||||
67 | Kubica Miłosz | Bielsko - Biała | Jura Trail 10 | Niebiescy | opłacono on-line | ||||
Orły z Knurowa | |||||||||
68 | Denicki Przemysław | Knurów | Jura Trail 10 | Orły z Knurowa | opłacono on-line | ||||
Ostaniec Team | |||||||||
69 | Korpyś Rafał | Zawiercie | Jura Trail 10 | Ostaniec Team | opłacono | ||||
70 | Kapituła Agnieszka | Zawiercie | Jura Trail 10 | Ostaniec Team | opłacono | ||||
71 | Gordel Magdalena | Zawiercie | Jura Trail 10 | Ostaniec Team | opłacono | ||||
72 | Klich Mariusz | Zawiercie | Jura Trail 10 | Ostaniec Team | opłacono | ||||
73 | Langner Sylwia | Zawiercie | Jura Trail 10 | Ostaniec Team | opłacono | ||||
74 | Szyja Adrian | Żarki | Jura Trail 10 | Ostaniec Team | opłacono | ||||
75 | Cudak Daniel | Zawiercie | Jura Trail 10 | Ostaniec Team | opłacono | ||||
76 | Łągiewka Klaudia | Dzwonowice | Jura Trail 10 | Ostaniec Team | opłacono | ||||
77 | Kaziród Mariusz | Zawiercie | Jura Trail 10 | Ostaniec Team | opłacono | ||||
78 | Miśta Tomasz | Kostkowice | Jura Trail 10 | Ostaniec Team | opłacono | ||||
Parkrun Chrzanów | |||||||||
79 | Domurat Zbigniew | Chrzanów | Jura Trail 10 | Parkrun Chrzanów | opłacono on-line | ||||
PimpkaBiega | |||||||||
80 | Kaminska Paulina | Żarki-Letnisko | Jura Trail 10 | PimpkaBiega | |||||
Positive ENERGY | |||||||||
81 | Nowak Marcin | Żarki | Jura Trail 10 | Positive ENERGY | opłacono on-line | ||||
82 | Pasikowska Mariola | Żarki | Jura Trail 10 | Positive ENERGY | opłacono on-line | ||||
83 | Ucieklak Karina | Ponik | Jura Trail 10 | Positive ENERGY | opłacono on-line | ||||
Przedwojewski_Mountain_Team | |||||||||
84 | Maślankiewicz Bartłomiej | Żarki | Jura Trail 10 | Przedwojewski_Mountain_Team | opłacono on-line | ||||
Rajsport Active/Przedwojewski Mountain Team | |||||||||
85 | Słociak Rafał | Opole | Jura Trail 10 | Rajsport Active/Przedwojewski Mountain Team | opłacono on-line | ||||
Run4Fun | |||||||||
86 | Pietras Mateusz | Śledziejowice | Jura Trail 10 | Run4Fun | opłacono on-line | ||||
Saint-Gobain Squad | |||||||||
87 | Wywiał Łukasz | Wojkowice | Jura Trail 10 | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line | ||||
Siły Powietrzne/Wojsko Polskie | |||||||||
88 | Pieprzycki Robert | Wieliczka | Jura Trail 10 | Siły Powietrzne/Wojsko Polskie | opłacono on-line | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
89 | Skopowska Klaudia | Tarnowskie Góry | Jura Trail 10 | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
Stelmach Team | |||||||||
90 | Stelmach Piotr | Wrocław | Jura Trail 10 | Stelmach Team | opłacono on-line | ||||
91 | Stelmach Barbara | Wrocław | Jura Trail 10 | Stelmach Team | opłacono on-line | ||||
TERMOton | |||||||||
92 | Ogłoza Kamil | Sulejów | Jura Trail 10 | TERMOton | opłacono on-line | ||||
TMH | |||||||||
93 | Januszewski Wojciech | Wrocław | Jura Trail 10 | TMH | opłacono on-line | ||||
TeamZIARO | |||||||||
94 | Ziarko Marcin | Bytom | Jura Trail 10 | TeamZIARO | opłacono on-line | ||||
TriAktywny Piotrków | |||||||||
95 | Socha -Olczak Karolina | Piotrków Trybunalski | Jura Trail 10 | TriAktywny Piotrków | opłacono on-line | ||||
Wieluń | |||||||||
96 | Frysiak Barbara | Wieluń | Jura Trail 10 | Wieluń | opłacono on-line | ||||
Wyciaramciamciane Dziamdziaki | |||||||||
97 | BUDZYŃ RAFAŁ | DĄBROWA GÓRNICZA | Jura Trail 10 | Wyciaramciamciane Dziamdziaki | |||||
Zieloni Dąbrowa 420 | |||||||||
98 | Piątek-Olszewska Klaudia | Dąbrowa Górnicza | Jura Trail 10 | Zieloni Dąbrowa 420 | opłacono on-line | ||||
99 | Olszewski Artur | Dąbrowa Górnicza | Jura Trail 10 | Zieloni Dąbrowa 420 | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
100 | Jaśkiewicz Piotr | Częstochowa | Jura Trail 10 | ||||||
101 | Tumidajewicz Alicja | Zabrze | Jura Trail 10 | ||||||
102 | Jurak Kasia | Konstancin-Jeziorna | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
103 | Skulima Szymon | Wrocław | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
104 | Kukla Grzegorz | Kraków | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
105 | Kukla Katarzyna | Kraków | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
106 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
107 | Maziarek Adela | Niemodlin | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
108 | Nykiel Aneta Nykiel | Konin,Rędziny | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
109 | Maziarek Michał | Niemodlin | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
110 | Radzik Bartłomiej | Łódź | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
111 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | Jura Trail 10 | ||||||
112 | Maćkowiak Maciej | Katowice | Jura Trail 10 | ||||||
113 | Maćkowiak Patrycja | Katowice | Jura Trail 10 | ||||||
114 | Zimoń Marcin | Łódz | Jura Trail 10 | ||||||
115 | Jonkisz Ewelina | Zabrzeg | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
116 | Lenartd Marta | Łódz | Jura Trail 10 | ||||||
117 | Szulc Grzegorz | Radom | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
118 | Łuszczak Emilia | Plewiska | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
119 | Ucherek Kazimierz | Żory | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
120 | Ogorzałek Małgorzata | Radom | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
121 | Bryła Jolanta | Kalety | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
122 | Kamińska Iga | Zawiercie | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
123 | Kufel Magdalena | Lgota Murowana | Jura Trail 10 | opłacono | |||||
124 | Grześkowiak Anna | Warszawa | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
125 | Kosielska Beata | Łódź | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
126 | Kucwaj-Brysz Katarzyna | Kraków | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
127 | Pilecka Joanna | Warszawa | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
128 | Kafka Rafał | Sosnowiec | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
129 | Bitner-Ryszka Natalia | Żory | Jura Trail 10 | ||||||
130 | Klich Aleksander | Katowice | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
131 | Stoińska Magdalena | Gliwice | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
132 | Kruz Joanna | Myszków | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
133 | Paśnicka Monika | Ząbki | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
134 | Koza Mateusz | Ostrowiec Świętokrzyski | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
135 | Zieliński Michał | Jaworzno | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
136 | Sokołowski Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
137 | Bieniek Bernard | Bukowno | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
138 | Zielińska Joanna | Jaworzno | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
139 | Dąbrowska Sylwia | Częstochowa | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
140 | Korczyńska-Zdąbłarz Marta | Chrzanów | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
141 | Zdąbłarz Marcin | Chrzanów | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
142 | Tarasiuk Mateusz | Bytom | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
143 | Cybulski Paweł | Tychy | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
144 | Tomczak Jacek | Tarnowskie Góry | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
145 | Waluś Remigusz | Warszawa | Jura Trail 10 | ||||||
146 | Skulski Tomasz | Gliwice | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
147 | Urbanowicz Agnieszka | Ciemino | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
148 | Słodkiewicz Piotr | Łódź | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
149 | Wolan Katarzyna | Grodzisk Mazowiecki | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
150 | Baran Nela | Warszawa | Jura Trail 10 | ||||||
151 | Sobieraj Bartosz | Sosnowiec | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
152 | Cabańska Dorota | Łomianki | Jura Trail 10 | ||||||
153 | Nowak Anna | Warszawa | Jura Trail 10 | ||||||
154 | Kaflak Monika | Piotrków Trybunalski | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
155 | Kowal Andrzej | Chrzanów | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
156 | August Kajetan | Katowice | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
157 | Sitarz Łukasz | Siemianowice Śląskie | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
158 | Działabij Michał | Katowice | Jura Trail 10 | opłacono | |||||
159 | Kędzierska Beata | Skarżysko-Kamienna | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
160 | Gajewska Izabela | Gliwice | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
161 | Dusza Agnieszka | Zawiercie | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
162 | Filipkowski Krzysztof | Łódź | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
163 | Karliński Lukasz | Kielce | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
164 | Pilis Paulina | Myszków | Jura Trail 10 | ||||||
165 | Rusecka Agnieszka | KATOWICE | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
166 | Cabaj Przemysław | Jaworzno | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
167 | Szymanek Mariusz | ZAKOPANE | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
168 | Sladeczek Jarek | Pawłowice | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
169 | Sladeczek Iza | Pawłowice | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
170 | Bielas Michalina | Tychy | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
171 | Kowalski Łukasz | Rodaki | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
172 | Zych Michal | Warszawa | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
173 | Janocha Agnieszka | Żarki Letnisko | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
174 | Janocha Piotr | Żarki Letnisko | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
175 | Janikowski Szymon | Ogorzelnik | Jura Trail 10 | opłacono | |||||
176 | Merchut Wojtek | Tychy | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
177 | Osowska Katarzyna | Gliwice | Jura Trail 10 | ||||||
178 | Niemiec Bernadeta | Sanok | Jura Trail 10 | opłacono | |||||
179 | Niedzielski Michał | Zawiercie | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
180 | Liwoch Sebastian | Myszków | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
181 | Fijołek Oskar | Częstochowa | Jura Trail 10 | opłacono | |||||
182 | Krzciuk Tomasz | Zawiercie | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
183 | Chudy Tomasz | Zawiercie | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
184 | Brzezińska Ewa | Gdynia | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
185 | Małolepszy Radosław | Olsztyn | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
186 | Swoboda Anna | Poznań | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
187 | Siwińska Gosia | Tychy | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
188 | Miśtalski Damian | Bytom | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
189 | Leszcz Przemysław | Częstochowa | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
190 | Król Żaneta | Świętochłowice | Jura Trail 10 | opłacono | |||||
191 | Gibaszewska Justyna | Chorzów | Jura Trail 10 | opłacono | |||||
192 | Nowakowski Michał | Częstochowa | Jura Trail 10 | ||||||
193 | Parszewska Aleksandra | bytom | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
194 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Jura Trail 10 | ||||||
195 | Hadam Przemek | Tychy | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
196 | Nowicki Jarosław Nowicki | Częstochowa | Jura Trail 10 | ||||||
197 | Jaskulski Mariusz | Zawiercie | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
198 | Nowak Katarzyna | Sosnowiec | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
199 | Sokołowski Paweł | Poręba | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
200 | Hanczar Paweł | Wrocław | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
201 | Hanczar Piotr | Wroclaw | Jura Trail 10 | opłacono on-line | |||||
gUpotaNaSwiecie | |||||||||
202 | Grudziński Kamil | Szyce | Jura Trail 10 | gUpotaNaSwiecie | |||||
203 | Kowalik Wojciech | Siedliszowice | Jura Trail 10 | gUpotaNaSwiecie | |||||
rspective | |||||||||
204 | Sędzielewski Michał | Siemianowice Śląskie | Jura Trail 10 | rspective | opłacono on-line | ||||
Łódź Kocha Sport | |||||||||
205 | Sobczak Bartłomiej | Łódź | Jura Trail 10 | Łódź Kocha Sport | opłacono on-line |
Wyświetleń: 55008