Pierwszy charytatywny bieg „Dogonić Świetlika”

Medal: link (tylko w biegu głównym)

Wydarzenie na fb: link

Adam Jamiński - specjalista w biegach górskich, reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy w biegach górskich w 2018 roku zaprasza na nasz bieg: link

Sebastian Riedel - załozyciel zespółu Cree, w którym jest wokalistą i gitarzystą oraz autorem większości repertuaru. Jest synem Ryszarda Riedla, lidera zespołu Dżem. Wraz z rodziną zaprasza na nasz bieg: link

Konkurs dla dzieci: link

Konkurs na endomondo: link

1. ORGANIZATOR

Organizatorem biegu jest Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci "Świetlikowo" w Tychach we współpracy z Szkołą Podstawową nr 17 w Tychach oraz wolontariuszami Sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Mikołaja Kopernika w Tychach.

2. CEL ZAWODÓW

 1. Popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu oraz rekreacji ruchowej jako jednego z elementów zdrowego trybu życia.
 2. Promowanie aktywności fizycznej.
 3. Popularyzacja metody 3 razy zdrowie 3 x 30 x 130 (3 razy w tygodniu, 30 minut sportu, 130 – uzyskaj takie tętno).
 4. Zbiórka pieniędzy na Rozbudowę Dziennego Oddziału Opieki dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci o salę rehabilitacyjną.

3. TERMIN, MIEJSCE, TRASA

 1. Bieg charytatywny „Dogonić Świetlika“ odbędzie się wirtualnie 16-17 maja 2020 roku.
 2. Biegi dziecięce odbędą się wirtualnie 16-17 maja 2020 roku.
 3. Dopuszczamy kilka form realizacji biegu:
  1. Jeżeli masz gdzie i jak bezpiecznie pobiec i nie narusza to przepisów aktualnych na dzień biegu – to biegnij maksymalnie przez 30 minut.
  2. Jeżeli masz obawy związane z wyjściem, wykonaj bieg w obrębie swojej działki, domu, mieszkania lub zamień go na inna aktywność treningową.
 4. Po ukończeniu biegu uczestnicy mogą wrzucić screeny zdjęć z biegu na swoje profile społecznościowe (FB lub Instagram) i oznaczenie ich hasztagami: #dogonicswietlika lub na stronę wydarzenia FB (https://www.facebook.com/events/193686268405704/)
 5. W biegu głównym istnieje możliwość przebrania się: interpretacja własna pod kątem motywu biegu – świetlik.
 6. W biegach dziecięcych istnieje możliwość przebrania się za motywem superbohatera jako osoby, która pomaga pacjentom hospicjum.

4. BIURO ZAWODÓW

 1. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy w wersji elektronicznej (wysyłka na maila).
 2. W biegach dziecięcych każdy uczestnik otrzyma dyplom (wysyłka na maila).
 3. W biegu głównym każdy uczestnik otrzyma medal. Będzie możliwość odbioru osobistego (szczegóły będą podane na stronie wydarzenia na fb) lub wysyłką (dodatkowa opcja płatna 10zł).
5. CENA PAKIETU STARTOWEGO
 1. Biegi dziecięce minimum 5 zł - przelewem do dnia 11 maja 2020 r. lub minimum 10 zł – przelewem do dnia 18 maja 2020 r.
 2. Bieg główny minimum 20 zł - przelewem do dnia 11 maja 2020 r. lub minimum 30 zł – przelewem do dnia 18 maja 2020 r. + 10zł za wysyłkę medalu (możliwość odbioru osobistego w Tychach)


Dlaczego warto!?

I. Bo nasz bieg jest imprezą charytatywną a dochód z niego ma pomóc w rozbudowie Dziennego Oddziału Opieki dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci o salę rehabilitacyjną.
II. Bo będziecie uczestniczyć w wyjątkowym wirtualnym biegu.
III. Bo każdy, kto weźmie udział w biegu, bez względu na jego formę, otrzyma elektroniczny numer startowy oraz dyplom/medal.
IV. Bo warto, dbając o własne zdrowie i kondycję, pomagać innym.

Wyświetleń: 11494

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ