Pierwszy charytatywny bieg „Dogonić Świetlika”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jasicka Ewa Tychy Bieg główny opłacono
2 Gogol Lucyna Pszczyna Bieg główny opłacono
3 Musiał Mariusz Tychy Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) SSP 19 Tychy opłacono
4 Jasik Tomasz TYCHY Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) SP 17 Tychy opłacono
5 Mazgaj Jacek Tychy Bieg główny opłacono
6 Staniszewska-Colik Magdalena Tychy Bieg główny Tyska Wataha opłacono
7 Kłosek Andrzej Tychy Biegi dziecięce - bieg młodziaka (10-12 lat) SSP 19 Tychy opłacono
8 Urban Iwona Tychy Bieg główny opłacono
9 KARLIK ALICJA KOBIÓR Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) opłacono
10 KARLIK IGA KOBIÓR Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) opłacono
11 KARLIK DARIA KOBIÓR Bieg główny opłacono
12 KARLIK PAWEŁ KOBIÓR Bieg główny Carbon Silesia Sport opłacono
13 Brylak Maksymilian Tychy Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) opłacono
14 Hachuła Adam Bieruń Bieg główny opłacono
15 Hachuła Judyta Bieruń Bieg główny opłacono
16 Brylak Joanna Tychy Bieg główny SP 17 Tychy opłacono
17 Bula Justyna Tychy Bieg główny opłacono
18 Wajs Agg Tychy Bieg główny opłacono
19 Warzecha Monika Tychy Bieg główny opłacono
20 Nowak Agata Chrzanow Bieg główny opłacono
21 Parysz - Urbaś Agata Bieruń Bieg główny opłacono
22 Klimkowicz Marta Klimkowicz OŚWIĘCIM Bieg główny opłacono
23 Goleń Marcin Wrocław Bieg główny DA Stygmatyk opłacono
24 Siwy Martyna Katowice Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) SP 48 Katowice opłacono
25 Siwy Julia Katowice Biegi dziecięce - bieg młodziaka (10-12 lat) SP 48 Katowice opłacono
26 Siwy Monika Katowice Bieg główny MURCKI GONIĄ ŚWIETLIKA opłacono
27 Siwy Jacek Katowice Bieg główny MURCKI GONIĄ ŚWIETLIKA opłacono
28 Chrząszcz Stanisław Katowice Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) SSP 19 Tychy Pozdrawia Świetlikowo opłacono
29 Gnot Krzysztof Tychy Bieg główny opłacono
30 Setlak Rafał Setlak Bojszowy Bieg główny Grupa Pościgowa opłacono
31 Hyrnik Antoni Tychy Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) SSP 19 Tychy opłacono
32 Hyrnik Jan Tychy Biegi dziecięce - bieg młodziaka (10-12 lat) SSP 19 Tychy opłacono
33 Chrząszcz Witold Katowice Bieg główny MURCKI GONIĄ ŚWIETLIKA opłacono
34 Kudela Mariusz Tychy Bieg główny opłacono
35 Kudela Aleksandra Tychy Bieg główny opłacono
36 Bucholc Adam Łódź Bieg główny opłacono
37 Kołodziejczyk Dawid Tychy Bieg główny Polonia Tychy opłacono
38 Musiał Agnieszka Tychy Biegi dziecięce - bieg młodzieżowy (13-15 lat) SSP 19 Tychy opłacono
39 Kasperczyk Michał Tychy Bieg główny NOL-TYCHY opłacono
40 Wroński Kajetan Tychy Biegi dziecięce - bieg młodzieżowy (13-15 lat) SSP 19 Tychy opłacono
41 Wrońska Antosia Tychy Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) SSP 19 Tychy opłacono
42 Hanak Aleksandra Rybnik Biegi dziecięce - bieg młodziaka (10-12 lat) opłacono
43 Hanak Joanna Rybnik Bieg główny opłacono
44 Brzoskiewicz Joanna Brzoskiewicz Tychy Bieg główny opłacono
45 Wyderka Emilia Tychy Biegi dziecięce - bieg młodziaka (10-12 lat) SP 10 Tychy opłacono
46 Wyderka Paulina Tychy Biegi dziecięce - bieg młodzieżowy (13-15 lat) SP 10 Tychy opłacono
47 PAJOWSKA Kamila Tychy Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) Przedszkole nr 10 w Tychach opłacono
48 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg główny opłacono
49 Kafka Piotr Tychy Biegi dziecięce - bieg młodzieżowy (13-15 lat) opłacono
50 Kafka Magdalena Tychy Biegi dziecięce - bieg młodziaka (10-12 lat) opłacono
51 Kafka Adam Tychy Bieg główny opłacono
52 Olesiak Jolanta Tychy Bieg główny Szkoła podstawowa nr 17 w Tychach opłacono
53 Chodor Paweł TYCHY Biegi dziecięce - bieg młodzieżowy (13-15 lat) SSP 19 Tychy opłacono
54 Majcherczyk-Ryrak Patrycja Lędziny Bieg główny opłacono
55 Ryrak Hubert Lędziny Biegi dziecięce - bieg młodzieżowy (13-15 lat) opłacono
56 Majcherczyk Ludwik Lędziny Biegi dziecięce - bieg malucha (do 7 lat) opłacono
57 Majcherczyk Rafał Lędziny Bieg główny opłacono
58 Okon Tomasz Bierun Bieg główny opłacono
59 Kacprowska Agnieszka Tychy Bieg główny opłacono
60 Kozieł Kasia Tychy Bieg główny opłacono
61 Chmielak Matylda Tychy Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) Przdszkole PROMYK opłacono
62 Chmielak Michał Tychy Biegi dziecięce - bieg młodziaka (10-12 lat) SSP 19 Tychy opłacono
63 Paszek Joanna Tychy Bieg główny
64 Powązka Michalina Tychy Bieg główny SP 17 Tychy opłacono
65 Harasimowicz Michał Szczecinek Bieg główny 12. BBSP opłacono
66 Orłowska Olga Jednorożec Bieg główny opłacono
67 Zaklińska-Wątor Barbara Tychy Bieg główny opłacono
68 Gawraczyńska Anna Warszawa Bieg główny WTŁ STEGNY opłacono
69 Raczek Urszula Raczek Bielsko-Biała Bieg główny
70 Pawliczek Izabela Czerwionka-Leszczyny Bieg główny opłacono
71 Kędzior Daria TYCHY Biegi dziecięce - bieg młodzieżowy (13-15 lat) SP 37 Tychy opłacono
72 Sobieski Igor Knurów Biegi dziecięce - bieg malucha (do 7 lat) opłacono
73 Kędzior Marcin Tychy Biegi dziecięce - bieg młodziaka (10-12 lat) SP 37 Tychy opłacono
74 Górny Aneta Bielsko-Biała Bieg główny opłacono
75 Smaczyński Michał Dąbrowa Górnicza Biegi dziecięce - bieg młodziaka (10-12 lat) SP 30 Dąbrowa Górnicza opłacono
76 Kupczak Bogusia Brzusnik Bieg główny opłacono
77 Nawrocka Blanka Tychy Biegi dziecięce - bieg młodzieżowy (13-15 lat) SSP 19 Tychy opłacono
78 Botor-Foltyn Karolina Tychy Bieg główny opłacono
79 Okońska Nina Tychy Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) SSP 19 Tychy 10.00 PLN
80 Okońska Nadia Tychy Bieg główny SSP 19 Tychy 10.00 PLN
81 Królewicz Laura Tychy Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) SP 17 Tychy opłacono
82 Góral Katarzyna Tychy Bieg główny opłacono
83 Dziubany Mateusz Tychy Bieg główny Juve jaroszowice opłacono
84 Dziubany Karolina Dziubany Tychy Bieg główny opłacono
85 Kossakwoska-Świerczyńska Joanna Tychy Bieg główny Szkoła podstawowa nr 17 w Tychach opłacono
86 Piwowarska Monika Bieruń Bieg główny Szkoła podstawowa nr 17 w Tychach opłacono
87 Ryniak Igor Tychy Biegi dziecięce - bieg młodzieżowy (13-15 lat) SP 37 Tychy opłacono
88 Węgrzyn Franciszek Katowice Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) Szkoła podstawowa nr 29 opłacono
89 Węgrzyn Julia Katowice Bieg główny SP 17 Tychy opłacono
90 Szafron Maksymilian Studzienice Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) opłacono
91 Szafron Barbara Studzienice Bieg główny opłacono
92 Sarniak Szymon Sarniak Tychy Biegi dziecięce - bieg młodzieżowy (13-15 lat) SP 17 Tychy opłacono
93 Botor Paulina Tychy Bieg główny SP 17 Tychy opłacono
94 Jamiński Adam Tychy Bieg główny opłacono
95 Śramska Julia Tychy Bieg główny SP 17 Tychy opłacono
96 Okoń Piotr Tychy Bieg główny opłacono
97 Stulka Krzysztof Bieruń Bieg główny Jorguś Team opłacono
98 Lossa Filip Tychy Biegi dziecięce - bieg juniora (7-9 lat) SP 17 Tychy opłacono
99 Ragus Marceli Bytom Bieg główny
100 Nowak Izabela Tychy Biegi dziecięce - bieg młodziaka (10-12 lat) SP 10 Tychy opłacono


Wyświetleń: 15654

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ