Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | |||||||||
1 | Bujalski Marcel | Włocławek | biegi dziecięce | - | |||||
ANWILTEAM | |||||||||
2 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | 5 km | ANWILTEAM | |||||
BBG-PROJEKT | |||||||||
3 | Bąbiński Bartłomiej | Włocławek | 5 km | BBG-PROJEKT | |||||
BTL LOGITIK | |||||||||
4 | Braun Aneta | Włocławek | Marsz NW - 5km | BTL LOGITIK | |||||
Hortipasja | |||||||||
5 | Szerel Adrian | Włocławek | 5 km | Hortipasja | |||||
KB Lech Rypin | |||||||||
6 | Steckiewicz Iwona | Rypin | Marsz NW - 5km | KB Lech Rypin | |||||
7 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Marsz NW - 5km | KB Lech Rypin | |||||
8 | Gerka Krzysztof | Brzuze | 5 km | KB Lech Rypin | |||||
9 | Berebecki Roman | Rypin | 5 km | KB Lech Rypin | |||||
Katolickie Publiczne Przedszkole "Pod Aniołem Stróżem" | |||||||||
10 | Wrzesińska Maria | Włocławek | biegi dziecięce | Katolickie Publiczne Przedszkole "Pod Aniołem Stróżem" | |||||
11 | Wrzesińska Barbara | Włocławek | biegi dziecięce | Katolickie Publiczne Przedszkole "Pod Aniołem Stróżem" | |||||
LKS Vectra Włocławek | |||||||||
12 | Pietrzak Michał | Włocławek | biegi dziecięce | LKS Vectra Włocławek | |||||
Lumac WTR Włocławek | |||||||||
13 | Kwiatkowski Cezary | Kowal | 5 km | Lumac WTR Włocławek | |||||
MKS Inowrocław | |||||||||
14 | Sienkiewicz Maksymilian | Inowrocław | biegi dziecięce | MKS Inowrocław | |||||
15 | Sienkiewicz Aleksander | Inowrocław | biegi dziecięce | MKS Inowrocław | |||||
Maratonka | |||||||||
16 | Czopek jaroslaw | EŁK | Marsz NW - 5km | Maratonka | |||||
OSP Krzewie | |||||||||
17 | Piotrowski Damian | Krzewie | 5 km | OSP Krzewie | |||||
Parakulos | |||||||||
18 | Jasinska Krystyna | Kowal | Marsz NW - 5km | Parakulos | |||||
19 | Gdańska Aneta | Kowal | Marsz NW - 5km | Parakulos | |||||
Parakulos Kowal | |||||||||
20 | Pajęcki Adam | KOWAL | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | |||||
21 | Wrześniak Barbara | Kowal | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | |||||
Parakulos Kowal | |||||||||
22 | Pietruszewska Agnieszka | Kowal | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | |||||
Przedszkole Akademickie | |||||||||
23 | Lipiński Tymoteusz | Włocławek | biegi dziecięce | Przedszkole Akademickie | |||||
Przedszkole Ekoludek | |||||||||
24 | Cybulski Adam | Włocławek | biegi dziecięce | Przedszkole Ekoludek | |||||
Przedszkole nr 27 | |||||||||
25 | Sienkiewicz-Szerel Stanisław | Włocławek | biegi dziecięce | Przedszkole nr 27 | |||||
Ptt delta Płock | |||||||||
26 | Górski Krystian | Agnieszkowo | 5 km | Ptt delta Płock | |||||
Pulp Fiction | |||||||||
27 | Sołtysiński Marcin | Włocławek | 5 km | Pulp Fiction | |||||
SP 20 | |||||||||
28 | Szarek Romeo | Wloclawek | biegi dziecięce | SP 20 | |||||
29 | Lipińska Lena | Włocławek | biegi dziecięce | SP 20 | |||||
SP22 Włocławek | |||||||||
30 | Szepski Tomasz | Włocławek | biegi dziecięce | SP22 Włocławek | |||||
SP23 Włocławek | |||||||||
31 | Stempczyński Hubert | Włocławek | biegi dziecięce | SP23 Włocławek | |||||
SP nr 19 | |||||||||
32 | Sienkiewicz-Szerel Michalina | Włocławek | biegi dziecięce | SP nr 19 | |||||
Serce Nordica Włocławek | |||||||||
33 | Stolarska Danuta | Włocławek | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
34 | FILIŃSKA IWONA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
35 | CZEKRYSZEW ANDRZEJ | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
36 | CZEKRYSZEW MAŁGORZATA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
37 | CHABROS DARIUSZ | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
38 | CHABROS AGNIESZKA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
39 | NADOLSKA ANNA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
40 | ZABOROWSKA DANUTA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
41 | RIESKE ANNA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
42 | ŚWIĄTEK-URBAN SYLWIA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
43 | CHABERSKA ELŻBIETA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
44 | SYROCZYŃSKA HANNA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
45 | LUBAŃSKI TOMASZ | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
46 | LUBAŃSKA LEOKADIA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
47 | BRODZIŃSKA EWELINA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
48 | NIEWIADOMSKA ZOFIA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
49 | DAROSZEWSKA KRYSTYNA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
50 | SZTERK EWA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
51 | BEDNARSKA MAŁGORZATA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
52 | WIŚNIEWSKI JANUSZ | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
53 | WIŚNIEWSKA IWONA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
54 | MARCINIAK HANNA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
55 | PRACKI ZBIGNIEW WOJCIECH | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
56 | PRACKA KATARZYNA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
57 | JÓŹWIAK DOMINIK | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
58 | JÓŹWIAK ŁUKASZ | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
59 | JÓŹWIAK MARIANNA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
60 | KRIGER ROMAN | PAPOWO TORUŃSKIE | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |||||
Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Autyzmem PROMETHEUS Toruń | |||||||||
61 | Jankowski Przemysław | Włocławek | biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Autyzmem PROMETHEUS Toruń | |||||
Szkoła Podstawowa nr 12 we Włocławku | |||||||||
62 | Jedrzejewski Piotr | Wloclawek | biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 12 we Włocławku | |||||
Szkoła podstawowa nr 12 | |||||||||
63 | Kotfas Oskar | Włocławek | biegi dziecięce | Szkoła podstawowa nr 12 | |||||
64 | Idryjan Marek Idryjan | Włocławek | biegi dziecięce | Szkoła podstawowa nr 12 | |||||
UKS Cyprianka | |||||||||
65 | Kamińska Zuzanna | Rumunki Witkowskie | biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
66 | Kamińska Wiktoria | Rumunki Witkowskie | biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
67 | Jetter Piotr | Fabianki | 5 km | UKS Cyprianka | |||||
WKB MARATOŃCZYK | |||||||||
68 | Pawłowski Marcin | Włocławek | 5 km | WKB MARATOŃCZYK | |||||
69 | Wypijewski Jerzy | Wloclawek | 5 km | WKB MARATOŃCZYK | |||||
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||||||
70 | Makowski Krzysztof | Włocławek | 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
71 | STRZELECKA Anna | Kruszyn | 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
72 | Strzelecki Konrad | Kruszyn | 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
73 | Jasiński Sylwester | Lipno | 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||||||
74 | Wrzesiński Kazimierz | Włocławek | 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
75 | Idczak-Wrzesińska Justyna | Włocławek | 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
76 | Kołtun Sylwia | Włocławek | 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
77 | Braun Zbigniew | Włocławek | 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
78 | Pasternak Marcin | Włocławek | 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
WKB Maratonczyk Włocławek | |||||||||
79 | Gronkowski Andrzej | wloclawek | 5 km | WKB Maratonczyk Włocławek | |||||
80 | Błaszczak Stanisław | Skępe | 5 km | WKB Maratonczyk Włocławek | |||||
81 | PASTERNAK ROBERT | WŁOCŁAWEK | 5 km | WKB Maratonczyk Włocławek | |||||
82 | Zaremba Wiktoria | Glewo | 5 km | WKB Maratonczyk Włocławek | |||||
83 | Staniszewski - Widzisz Olga | Włocławek | 5 km | WKB Maratonczyk Włocławek | |||||
84 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | 5 km | WKB Maratonczyk Włocławek | |||||
85 | uzarska Sylwia | Bobrowniki | 5 km | WKB Maratonczyk Włocławek | |||||
WKB Maratończyk | |||||||||
86 | Kołtun Jarosław | Włocławek | 5 km | WKB Maratończyk | |||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
87 | Kunecki Dariusz | Włocławek | 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
88 | Zielińska iwona | Włocławek | 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
89 | Gąsiorowski Grzegorz | Wandynowo | 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||||||
90 | Stokwisz Steffanie | Włocławek | biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
91 | Marciniak Przemysław | Włocławek | 5 km | ||||||
92 | Marciniak Marcel | Włocławek | biegi dziecięce | ||||||
93 | Stempczyński Robert | Włocławek | Marsz NW - 5km | ||||||
94 | Kaczmarowski Marcin | Włocławek | 5 km | ||||||
95 | Zieliński Oskar | Rakutowo | biegi dziecięce | ||||||
96 | Wiśniewska Anna | Lipno | 5 km | ||||||
97 | Stolarski Janusz | Włocławek | 5 km | ||||||
98 | Bladoszewska Monika | Włocławek | 5 km | ||||||
99 | Radziwonka Mariusz | Lubraniec | 5 km | ||||||
100 | Kamińska Monika | Rumunki Witkowskie | 5 km | ||||||
101 | Graumann Janusz | Chodecz | 5 km | ||||||
102 | Stawicki Zbigniew | Płock | 5 km | ||||||
103 | Rosińska Anna | Szewce 33 | 5 km | ||||||
104 | Kwiatkowski Igor | Powałkowice | biegi dziecięce | ||||||
105 | Frąckowiak Alan | Włocławek | biegi dziecięce | ||||||
106 | Gdański Hubert | Kowal | biegi dziecięce | ||||||
107 | Kunecki Jan | Włocławek | biegi dziecięce | ||||||
108 | Stawicka Agnieszka | Wlocławek | Marsz NW - 5km | ||||||
109 | STAWICKI MAREK | Włocławek | Marsz NW - 5km | ||||||
110 | Pietrzak Weronika | Włocławek | biegi dziecięce | ||||||
111 | Ściślewski Rafał | Włocławek | 5 km | ||||||
112 | Sieczka Paweł | Włocławek | 5 km | ||||||
113 | Michałowska Natalia | Włocławek | 5 km | ||||||
114 | Michałowski Marcin | Włocławek | 5 km | ||||||
115 | Kowalczyk Karolina | Włocławek | 5 km | ||||||
116 | Klimek Magdalena | Włocławek | 5 km | ||||||
117 | Lewandowski Mariusz | Świerczynek | 5 km | ||||||
118 | uzarska Lena | Bobrowniki | biegi dziecięce | ||||||
119 | uzarski Piotr | Bobrowniki | biegi dziecięce | ||||||
120 | Nowacka Agata | Wloclawek | 5 km | ||||||
121 | Pacek Michał | Pyszkowo | 5 km | ||||||
122 | Mroczyński Marek | Włocławek | 5 km | ||||||
123 | Gallus Michał Gallus | Włocławek | 5 km | ||||||
niezrzeszony | |||||||||
124 | Zawadzki Kazimierz | Wloclawek | Marsz NW - 5km | niezrzeszony | |||||
Żłobek Żytnia | |||||||||
125 | Lipiński Leon | Włocławek | biegi dziecięce | Żłobek Żytnia |
Wyświetleń: 6690