Starogard Gdański - Bieg Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kruszewska Magdalena Kokoszkowy 1963 m
2 Szulc Filip Szulc Rywałd 1963 m
3 Stosik Artur Pączewo 1963 m
4 Landowska Julia Wda 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
5 Redecka Monika Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
6 Ossowski Kryspin Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
7 Ćwikliński Julian Bobowo 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
8 Jabłonka Mateusz Jabłonka Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
9 Czartoryski Konrad Starogard Gdański 1963 m 2 LO Starogard gdański
10 Czapla Alina Zblewo 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
11 MAJNA Kazimierz Gdynia 1963 m Parkrun Gdynia
12 Lamparska Szeląg Joanna Kolincz 1963 m
13 Szeląg Julia Kolincz 1963 m
14 Fischer Daria Starogard Gdański 1963 m
15 Dubiela Patrycja Starogard Gdański 1963 m Technikum nr 1 im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim
16 Repetowski Mateusz Starogard Gdański 1963 m Technikum Owidz
17 Deyna Bartosz Starogard Gdański 1963 m
18 Kropidłowski Jacek Starogard Gdański 1963 m
19 Kalenda Julia Rywałd 1963 m
20 Kowalski Filip Starogard Gd. 1963 m BiegamBoLubię
21 Fryszka Maciej Starogard Gdański 1963 m
22 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna 1963 m SKL FILIPPIDES
23 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 1963 m TRI Starogard Gdański
24 Husarek Michał Więckowy 1963 m
25 Kwaśniewski Mariusz Więckowy 1963 m
26 Górecki Tomasz Starogard Gdański 1963 m
27 Piankowski Jakub Pinczyn 1963 m
28 Kełpin Monika Horniki górne 1963 m
29 Romańska Aleksandra Starogard Gdański 1963 m
30 Szulc Paulina Starogard Gdański 1963 m
31 Prokopiuk Roksana Bolesławowo 1963 m
32 Prokopiuk Jacek Bolesławowo 1963 m
33 Prądziński Marcin Starogard Gdański 1963 m
34 Wilczewska Beata Okole 1963 m
35 Wilczewska Maja Okole 1963 m PSP Kokoszkowy
36 Różyńska Daria Lubichowo 1963 m
37 Różyńska Kamila Lubichowo 1963 m
38 Graban Marcin Lubichowo 1963 m
39 Graban Ilona Lubichowo 1963 m
40 Pieńdak Karolina Lubichowo 1963 m
41 Pieńdak Natalia Lubichowo 1963 m
42 KELSZ Dariusz Dąbrówka 1963 m
43 Chybowska Magda Starogard gdański 1963 m
44 Komorowski Kamil Rokocin 1963 m Flash
45 Folga Dominik Osiek 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
46 Barzowska Marzena Barzowska Frank 1963 m
47 Kalenda Grzegorz Rywałd 1963 m
48 Szreider Wiktoria Starogard Gdański 1963 m PSP 1
49 Kordecka Kinga Radziejewo 1963 m Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim
50 Walczak Szymon Starogard Gdański 1963 m 1 Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim
51 Osowska Ewa Starogard Gdański 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
52 Jasnoch Magdalena Jabłowko 1963 m PSP Bobowo
53 LABON MAGDALENA Koteże 1963 m KS Sokół Zblewo
54 Osowski Michał Starogard Gdanski 1963 m
55 Glanert Karolina Starogard Gdański 1963 m Technikum nr 1 im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim
56 Tyda Kacper Starogard Gdański 1963 m
57 Tyda Sławomir Starogard Gdański 1963 m
58 Fabiś Mikołaj Czarna Woda 1963 m
59 Klawitter Olga Starogard Gdański 1963 m
60 Klawitter Katarzyna Starogard Gdański 1963 m
61 Sturmowska Nikola Starogard Gdański 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
62 Wotzka Agata Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące
63 Ciesielski Jakub Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
64 Wołoszyk Weronika Wołoszyk Starogard Gdański 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
65 Pliszka Kinga Kaliska 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące
66 Makiła Ksawery Dąbrówka 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
67 Sadowska Roksana Starogard gdański 1963 m 2 LO Starogard gdański
68 Godowska Karolina Wolental 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
69 Klein Marta Starogard Gdański 1963 m II Liceum Ogolnokształcące
70 Klawitter Kinga Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
71 Grzonka Wiktoria Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
72 Laser Jakub Starogard gdański 1963 m 2 LO Starogard gdański
73 Kurecka Oliwia Starogard Gdański 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
74 Gorecka Karolina Starogard Gdański 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
75 Grzonka Marlena Starogard Gdański 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
76 Stypa Julia Starogard Gdański 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
77 Brzoskowska Wiktoria Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
78 Peretko Izabela Demlin 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
79 Kropidłowska Zosia Zblewo 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
80 Dembowski Kacper Bukowiny 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
81 Kosecki Igor Starogard Gdański 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
82 Czapska Sandra Kokoszkowy 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
83 Raszeja Maja Koteze 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
84 Wojtal Malwina Sumin 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
85 Galiński Denis Pinczyn 1963 m II Liceum Ogólnokształcące
86 Bartos Dominika Zielona Góra 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
87 Bartos Agata Zielona góra 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
88 Nawrocka Sandra Radziejewo 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
89 Żurawska Nadia Starogard Gdańsk 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
90 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański 1963 m DAMA
91 Kubkowski Maciej Starogard Gdański 1963 m PUMA Klub fitness
92 Lewinski Marcel Pruszcz Gdański 1963 m Iron Team
93 Michałowska-Lewińska Anita Pruszcz Gdański 1963 m Iron Team
94 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański 1963 m Iron Team
95 BIELIŃSKI Krzysztof Starogard Gdański 1963 m SKL /Filippides/BBL Starogard Gd
96 Bielińska Barbara Starogard Gdański 1963 m SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD
97 Kotecki Jarosław Skarszewy 1963 m
98 Chyła Marcelina Starogard Gdański 1963 m ZSR CKZ Bolesławowo
99 Makiła Karol Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólno Kształcące
100 Goździelewska Marysia Krąg 1963 m Press Glass Biegamy i Wspieramy


Wyświetleń: 3514

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ