Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świder Daniel | Bałdowo | Polska | 1963 m | Szkoła podstawowa w Swarożynie | |
2 | Świder Piotr | Bałdowo | Polska | 1963 m | ||
3 | Świder Marcel | Bałdowo | Polska | 1963 m | Szkoła podstawowa w Swarożynie | |
4 | Suwalska Katarzyna | Bobowo | Polska | 1963 m | II LO | |
5 | Ciara Patrycja | Bobowo | Polska | 1963 m | ||
6 | Troeder Maria | Bobowo | Polska | 1963 m | ||
7 | Ćwikliński Julian | Bobowo | Polska | 1963 m | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej | |
8 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | 1963 m | ||
9 | Prokopiuk Roksana | Bolesławowo | Polska | 1963 m | ||
10 | Stosik Wioleta | Boraszewo | Polska | 1963 m | ||
11 | Kobus Michał | Brusy | Polska | 1963 m | ||
12 | Dembowski Kacper | Bukowiny | Polska | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |
13 | Fabiś Mikołaj | Czarna Woda | Polska | 1963 m | ||
14 | Makiła Ksawery | Dąbrówka | Polska | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |
15 | KELSZ Dariusz | Dąbrówka | Polska | 1963 m | ||
16 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 1963 m | ||
17 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 1963 m | ||
18 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | 1963 m | PSP w Godziszewie | |
19 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 1963 m | PSP w Godziszewie | |
20 | Peretko Izabela | Demlin | Polska | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |
21 | Barzowska Marzena Barzowska | Frank | Polska | 1963 m | ||
22 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 1963 m | S...K...S... | |
23 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 1963 m | Parkrun Gdynia | |
24 | Gdaniec Małgorzata | Głodowo | Polska | 1963 m | ||
25 | Kełpin Monika | Horniki górne | Polska | 1963 m | ||
26 | Jasnoch Magdalena | Jabłowko | Polska | 1963 m | PSP Bobowo | |
27 | Ciekliński Jakub | Jabłowo | Polska | 1963 m | ||
28 | Pliszka Kinga | Kaliska | Polska | 1963 m | 2 Liceum Ogólnokształcące | |
29 | Groth Klaudia | Klonówka | Polska | 1963 m | OSP Klonówka | |
30 | Gołuński Maciej | Klonówka | Polska | 1963 m | OSP Klonówka | |
31 | Beling Agnieszka | Kokoszkowy | Polska | 1963 m | ||
32 | Szczepaniak Przemysław | Kokoszkowy | Polska | 1963 m | ||
33 | Czapska Sandra | Kokoszkowy | Polska | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |
34 | Kruszewska Magdalena | Kokoszkowy | Polska | 1963 m | ||
35 | Szeląg Julia | Kolincz | Polska | 1963 m | ||
36 | Lamparska Szeląg Joanna | Kolincz | Polska | 1963 m | ||
37 | Raszeja Maja | Koteze | Polska | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |
38 | LABON MAGDALENA | Koteże | Polska | 1963 m | KS Sokół Zblewo | |
39 | Goździelewski Przemek | Krąg | Polska | 1963 m | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |
40 | Goździelewska Marysia | Krąg | Polska | 1963 m | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |
41 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | 1963 m | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
42 | Pieńdak Natalia | Lubichowo | Polska | 1963 m | ||
43 | Pieńdak Karolina | Lubichowo | Polska | 1963 m | ||
44 | Graban Ilona | Lubichowo | Polska | 1963 m | ||
45 | Graban Marcin | Lubichowo | Polska | 1963 m | ||
46 | Różyńska Kamila | Lubichowo | Polska | 1963 m | ||
47 | Różyńska Daria | Lubichowo | Polska | 1963 m | ||
48 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | 1963 m | ||
49 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | 1963 m | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
50 | Dubiella Karolina | Mościska | Polska | 1963 m | AWFiS Gdańsk | |
51 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 1963 m | TRI Starogard Gdański | |
52 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 1963 m | SKL FILIPPIDES | |
53 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | 1963 m | Szarmach team | |
54 | Szarmach Anna | Ocypel | Polska | 1963 m | Szarmach team | |
55 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | 1963 m | Szarmach team | |
56 | Wilczewska Maja | Okole | Polska | 1963 m | PSP Kokoszkowy | |
57 | Wilczewska Beata | Okole | Polska | 1963 m | ||
58 | Folga Dominik | Osiek | Polska | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |
59 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | 1963 m | ||
60 | Zielinski Dawid | Pinczyn | Polska | 1963 m | ||
61 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | 1963 m | KS Sokół Zblewo | |
62 | Galiński Denis | Pinczyn | Polska | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |
63 | Piankowski Jakub | Pinczyn | Polska | 1963 m | ||
64 | Lewinski Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | 1963 m | Iron Team | |
65 | Michałowska-Lewińska Anita | Pruszcz Gdański | Polska | 1963 m | Iron Team | |
66 | Lewinski Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | 1963 m | Iron Team | |
67 | Nawrocka Sandra | Radziejewo | Polska | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |
68 | Kordecka Kinga | Radziejewo | Polska | 1963 m | Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim | |
69 | Komorowski Kamil | Rokocin | Polska | 1963 m | Flash | |
70 | Kalenda Grzegorz | Rywałd | Polska | 1963 m | ||
71 | Kalenda Julia | Rywałd | Polska | 1963 m | ||
72 | Szulc Filip Szulc | Rywałd | Polska | 1963 m | ||
73 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | 1963 m | ||
74 | Rudnicki Marcin | Skórcz | Polska | 1963 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobowie | |
75 | Mechlińska BEATA | Starogard GD | Polska | 1963 m | PRZEREMBEL TEAM | |
76 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | 1963 m | BiegamBoLubię | |
77 | Kowalski Radosław | Starogard Gd. | Polska | 1963 m | BiegamBoLubię | |
78 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | 1963 m | KP Starogard | |
79 | Mechliński Maciej | Starogard Gd. | Polska | 1963 m | PRZEREMBEL TEAM / KŻR LOK STAROGARD GD | |
80 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | 1963 m | ||
81 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | 1963 m | BiegamBoLubię | |
82 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | 1963 m | ||
83 | Klein Kamil Klein | Starogard Gdanski | Polska | 1963 m | ||
84 | Bloch Blazej | Starogard Gdanski | Polska | 1963 m | PSP 1 | |
85 | Osowski Michał | Starogard Gdanski | Polska | 1963 m | ||
86 | Żurawska Nadia | Starogard Gdańsk | Polska | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |
87 | Osiak Marek | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | ||
88 | Józefiak Ania | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | ||
89 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | ||
90 | Wilma Anna | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | ||
91 | Szczodrowska Ewa | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | BBL Starogard Gdański | |
92 | Lipka-Prezlata Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | ||
93 | Wilma Adam | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | ||
94 | Wilma Filip | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | ||
95 | Scharmach Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | ||
96 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | ||
97 | Wisniewska Dorota | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | ||
98 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | SKL Filippides Starogard Gdański | |
99 | Marszalec Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | 1 Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim | |
100 | Rysiewski Oskar | Starogard Gdański | Polska | 1963 m | SKL Filippides Starogard Gdański |
Wyświetleń: 7538