Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim | |||||||||
1 | Walczak Szymon | Starogard Gdański | 1963 m | 1 Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim | |||||
2 | Piesik Krystian | Starogard Gdański | 1963 m | 1 Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim | |||||
3 | Marszalec Mateusz | Starogard Gdański | 1963 m | 1 Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim | |||||
2 LO Starogard gdański | |||||||||
4 | Czartoryski Konrad | Starogard Gdański | 1963 m | 2 LO Starogard gdański | |||||
5 | Sadowska Roksana | Starogard gdański | 1963 m | 2 LO Starogard gdański | |||||
6 | Laser Jakub | Starogard gdański | 1963 m | 2 LO Starogard gdański | |||||
2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||||||
7 | Ciesielski Jakub | Starogard Gdański | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
8 | Klawitter Kinga | Starogard Gdański | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
9 | Grzonka Wiktoria | Starogard Gdański | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
10 | Brzoskowska Wiktoria | Starogard Gdański | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
11 | Peretko Izabela | Demlin | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
12 | Raszeja Maja | Koteze | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
13 | Wojtal Malwina | Sumin | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
14 | Bartos Dominika | Zielona Góra | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
15 | Bartos Agata | Zielona góra | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
16 | Nawrocka Sandra | Radziejewo | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
17 | Żurawska Nadia | Starogard Gdańsk | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
18 | Makiła Karol | Starogard Gdański | 1963 m | 2 Liceum Ogólno Kształcące | |||||
2 Liceum Ogólnokształcące | |||||||||
19 | Wotzka Agata | Starogard Gdański | 1963 m | 2 Liceum Ogólnokształcące | |||||
20 | Pliszka Kinga | Kaliska | 1963 m | 2 Liceum Ogólnokształcące | |||||
2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej | |||||||||
21 | Landowska Julia | Wda | 1963 m | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej | |||||
22 | Redecka Monika | Starogard Gdański | 1963 m | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej | |||||
23 | Ossowski Kryspin | Starogard Gdański | 1963 m | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej | |||||
24 | Ćwikliński Julian | Bobowo | 1963 m | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej | |||||
25 | Jabłonka Mateusz Jabłonka | Starogard Gdański | 1963 m | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej | |||||
26 | Czapla Alina | Zblewo | 1963 m | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej | |||||
AWFiS Gdańsk | |||||||||
27 | Dubiella Karolina | Mościska | 1963 m | AWFiS Gdańsk | |||||
BBL Starogard Gdański | |||||||||
28 | Koska-Czapiewska Emilia | Starogard Gdański | 1963 m | BBL Starogard Gdański | |||||
29 | Szczodrowska Ewa | Starogard Gdański | 1963 m | BBL Starogard Gdański | |||||
BiegamBoLubię | |||||||||
30 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | 1963 m | BiegamBoLubię | |||||
31 | Kowalski Radosław | Starogard Gd. | 1963 m | BiegamBoLubię | |||||
32 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | 1963 m | BiegamBoLubię | |||||
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | |||||||||
33 | Zblewski Julian | Starogard Gdański | 1963 m | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | |||||
CrossElite | |||||||||
34 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 1963 m | CrossElite | |||||
DAMA | |||||||||
35 | Zakrzewski Mariusz | Starogard Gdański | 1963 m | DAMA | |||||
Flash | |||||||||
36 | Komorowski Kamil | Rokocin | 1963 m | Flash | |||||
II LO | |||||||||
37 | Suwalska Katarzyna | Bobowo | 1963 m | II LO | |||||
II Liceum Ogolnokształcące | |||||||||
38 | Klein Marta | Starogard Gdański | 1963 m | II Liceum Ogolnokształcące | |||||
II Liceum Ogólnokształcące | |||||||||
39 | Makiła Ksawery | Dąbrówka | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
II Liceum Ogólnokształcące | |||||||||
40 | Folga Dominik | Osiek | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
41 | Osowska Ewa | Starogard Gdański | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
42 | Sturmowska Nikola | Starogard Gdański | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
43 | Wołoszyk Weronika Wołoszyk | Starogard Gdański | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
44 | Godowska Karolina | Wolental | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
45 | Kurecka Oliwia | Starogard Gdański | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
46 | Gorecka Karolina | Starogard Gdański | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
47 | Grzonka Marlena | Starogard Gdański | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
48 | Stypa Julia | Starogard Gdański | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
49 | Kropidłowska Zosia | Zblewo | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
50 | Dembowski Kacper | Bukowiny | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
51 | Kosecki Igor | Starogard Gdański | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
52 | Czapska Sandra | Kokoszkowy | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
53 | Galiński Denis | Pinczyn | 1963 m | II Liceum Ogólnokształcące | |||||
Iron Team | |||||||||
54 | Lewinski Marcel | Pruszcz Gdański | 1963 m | Iron Team | |||||
55 | Michałowska-Lewińska Anita | Pruszcz Gdański | 1963 m | Iron Team | |||||
56 | Lewinski Krzysztof | Pruszcz Gdański | 1963 m | Iron Team | |||||
KP Starogard | |||||||||
57 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | 1963 m | KP Starogard | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
58 | LABON MAGDALENA | Koteże | 1963 m | KS Sokół Zblewo | |||||
59 | Trygalska Paulina | Pinczyn | 1963 m | KS Sokół Zblewo | |||||
60 | Hoffmann Daniel | Zblewo | 1963 m | KS Sokół Zblewo | |||||
61 | Bogulski Piotr | Zblewo | 1963 m | KS Sokół Zblewo | |||||
Karate Kyokushin Starogard Gdański | |||||||||
62 | Nowak Andrzej | Starogard Gdański | 1963 m | Karate Kyokushin Starogard Gdański | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
63 | Dolińska Karolina | Żukowo | 1963 m | Kujawscy Runners | |||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
64 | Dubiella Monika | Lubichowo | 1963 m | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||
65 | Derdowski Michał | Mirotki | 1963 m | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | |||||||||
66 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | 1963 m | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
67 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 1963 m | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
OSP Klonówka | |||||||||
68 | Gołuński Maciej | Klonówka | 1963 m | OSP Klonówka | |||||
69 | Groth Klaudia | Klonówka | 1963 m | OSP Klonówka | |||||
PRZEREMBEL TEAM | |||||||||
70 | Mechlińska BEATA | Starogard GD | 1963 m | PRZEREMBEL TEAM | |||||
PRZEREMBEL TEAM / KŻR LOK STAROGARD GD | |||||||||
71 | Mechliński Maciej | Starogard Gd. | 1963 m | PRZEREMBEL TEAM / KŻR LOK STAROGARD GD | |||||
PSP 1 | |||||||||
72 | Szreider Wiktoria | Starogard Gdański | 1963 m | PSP 1 | |||||
73 | Bloch Blazej | Starogard Gdanski | 1963 m | PSP 1 | |||||
PSP 4 | |||||||||
74 | Troka Jakub | Starogard Gdański | 1963 m | PSP 4 | |||||
PSP 6 Starogard Gdański | |||||||||
75 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | 1963 m | PSP 6 Starogard Gdański | |||||
PSP Bobowo | |||||||||
76 | Jasnoch Magdalena | Jabłowko | 1963 m | PSP Bobowo | |||||
PSP Kokoszkowy | |||||||||
77 | Wilczewska Maja | Okole | 1963 m | PSP Kokoszkowy | |||||
PSP w Godziszewie | |||||||||
78 | Patelczyk Karol | Demlin | 1963 m | PSP w Godziszewie | |||||
79 | Patelczyk Agata | Demlin | 1963 m | PSP w Godziszewie | |||||
PUMA Klub fitness | |||||||||
80 | Kubkowski Maciej | Starogard Gdański | 1963 m | PUMA Klub fitness | |||||
PUMA Stg | |||||||||
81 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | 1963 m | PUMA Stg | |||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
82 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | 1963 m | Parkrun Gdynia | |||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
83 | Goździelewska Marysia | Krąg | 1963 m | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||
84 | Goździelewski Przemek | Krąg | 1963 m | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||
Przerembel Team | |||||||||
85 | Czerwiak Bartosz | STAROGARD GDAŃSKI | 1963 m | Przerembel Team | |||||
86 | Weidebach Natalia | Starogard Gdański | 1963 m | Przerembel Team | |||||
Przerembel team | |||||||||
87 | Zakrzewska Aneta | Starogard gdański | 1963 m | Przerembel team | |||||
88 | Ebertowski Michał | starogard gdański | 1963 m | Przerembel team | |||||
89 | Wojtasik Mateusz | Starogard Gdański | 1963 m | Przerembel team | |||||
Przerembel team / RING Kociewie | |||||||||
90 | Mechliński Mateusz | Starogard Gdański | 1963 m | Przerembel team / RING Kociewie | |||||
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobowie | |||||||||
91 | Rudnicki Marcin | Skórcz | 1963 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobowie | |||||
S...K...S... | |||||||||
92 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | 1963 m | S...K...S... | |||||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
93 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | 1963 m | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||
SKL /Filippides/BBL Starogard Gd | |||||||||
94 | BIELIŃSKI Krzysztof | Starogard Gdański | 1963 m | SKL /Filippides/BBL Starogard Gd | |||||
SKL FILIPPIDES | |||||||||
95 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | 1963 m | SKL FILIPPIDES | |||||
SKL Filippides Starogard Gdański | |||||||||
96 | Rysiewska Klaudia | Starogard Gdański | 1963 m | SKL Filippides Starogard Gdański | |||||
97 | Rysiewski Oskar | Starogard Gdański | 1963 m | SKL Filippides Starogard Gdański | |||||
98 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | 1963 m | SKL Filippides Starogard Gdański | |||||
Samrun Stg | |||||||||
99 | Lubawski Sebastian | Zblewo | 1963 m | Samrun Stg | |||||
Samrun Stg | |||||||||
100 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | 1963 m | Samrun Stg | |||||
101 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | 1963 m | Samrun Stg | |||||
Szarmach team | |||||||||
102 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | 1963 m | Szarmach team | |||||
103 | Szarmach Anna | Ocypel | 1963 m | Szarmach team | |||||
104 | Szarmach Sylwia | Ocypel | 1963 m | Szarmach team | |||||
Szkoła podstawowa w Swarożynie | |||||||||
105 | Świder Marcel | Bałdowo | 1963 m | Szkoła podstawowa w Swarożynie | |||||
106 | Świder Daniel | Bałdowo | 1963 m | Szkoła podstawowa w Swarożynie | |||||
Sławomir biega | |||||||||
107 | Piesik Sławomir | Starogard Gdański | 1963 m | Sławomir biega | |||||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
108 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | 1963 m | TRI Starogard Gdański | |||||
109 | Budzanowski Paweł | Starogard Gdański | 1963 m | TRI Starogard Gdański | |||||
Technikum Owidz | |||||||||
110 | Repetowski Mateusz | Starogard Gdański | 1963 m | Technikum Owidz | |||||
Technikum nr 1 im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim | |||||||||
111 | Dubiela Patrycja | Starogard Gdański | 1963 m | Technikum nr 1 im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim | |||||
112 | Glanert Karolina | Starogard Gdański | 1963 m | Technikum nr 1 im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim | |||||
ZSR CKZ Bolesławowo | |||||||||
113 | Chyła Marcelina | Starogard Gdański | 1963 m | ZSR CKZ Bolesławowo | |||||
Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim | |||||||||
114 | Kordecka Kinga | Radziejewo | 1963 m | Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
115 | Kruszewska Magdalena | Kokoszkowy | 1963 m | ||||||
116 | Szulc Filip Szulc | Rywałd | 1963 m | ||||||
117 | Stosik Artur | Pączewo | 1963 m | ||||||
118 | Lamparska Szeląg Joanna | Kolincz | 1963 m | ||||||
119 | Szeląg Julia | Kolincz | 1963 m | ||||||
120 | Fischer Daria | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
121 | Deyna Bartosz | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
122 | Kropidłowski Jacek | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
123 | Kalenda Julia | Rywałd | 1963 m | ||||||
124 | Fryszka Maciej | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
125 | Husarek Michał | Więckowy | 1963 m | ||||||
126 | Kwaśniewski Mariusz | Więckowy | 1963 m | ||||||
127 | Górecki Tomasz | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
128 | Piankowski Jakub | Pinczyn | 1963 m | ||||||
129 | Kełpin Monika | Horniki górne | 1963 m | ||||||
130 | Romańska Aleksandra | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
131 | Szulc Paulina | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
132 | Prokopiuk Roksana | Bolesławowo | 1963 m | ||||||
133 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | 1963 m | ||||||
134 | Prądziński Marcin | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
135 | Wilczewska Beata | Okole | 1963 m | ||||||
136 | Różyńska Daria | Lubichowo | 1963 m | ||||||
137 | Różyńska Kamila | Lubichowo | 1963 m | ||||||
138 | Graban Marcin | Lubichowo | 1963 m | ||||||
139 | Graban Ilona | Lubichowo | 1963 m | ||||||
140 | Pieńdak Karolina | Lubichowo | 1963 m | ||||||
141 | Pieńdak Natalia | Lubichowo | 1963 m | ||||||
142 | KELSZ Dariusz | Dąbrówka | 1963 m | ||||||
143 | Chybowska Magda | Starogard gdański | 1963 m | ||||||
144 | Barzowska Marzena Barzowska | Frank | 1963 m | ||||||
145 | Kalenda Grzegorz | Rywałd | 1963 m | ||||||
146 | Osowski Michał | Starogard Gdanski | 1963 m | ||||||
147 | Tyda Kacper | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
148 | Tyda Sławomir | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
149 | Fabiś Mikołaj | Czarna Woda | 1963 m | ||||||
150 | Klawitter Olga | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
151 | Klawitter Katarzyna | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
152 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | 1963 m | ||||||
153 | Troeder Maria | Bobowo | 1963 m | ||||||
154 | Ciara Patrycja | Bobowo | 1963 m | ||||||
155 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
156 | Szczubełek Maciej | starogard gdański | 1963 m | ||||||
157 | Knobel Anna | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
158 | Jasnoch Robert | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
159 | Patelczyk Sławomir | Demlin | 1963 m | ||||||
160 | Dering Marcin | Demlin | 1963 m | ||||||
161 | Kania Marek | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
162 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
163 | Kosiedowski Krzysztof | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
164 | Grefka Stefan | Łąg | 1963 m | ||||||
165 | Wiśniewski Jonasz | Sucumin | 1963 m | ||||||
166 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | 1963 m | ||||||
167 | Świder Piotr | Bałdowo | 1963 m | ||||||
168 | Ciekliński Jakub | Jabłowo | 1963 m | ||||||
169 | Babiński Damian | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
170 | Zakrzewski Karol | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
171 | Gajkowski Sebastian | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
172 | Szczepaniak Przemysław | Kokoszkowy | 1963 m | ||||||
173 | Zblewski Łukasz | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
174 | Bloch Bartek | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
175 | Wittkamp Karolina | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
176 | Kąkolewski Paweł | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
177 | CYBULSKA KAMILA | starogard gdański | 1963 m | ||||||
178 | Klein Maja | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
179 | Gdaniec Małgorzata | Głodowo | 1963 m | ||||||
180 | Mateja Paulina Mateja | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
181 | Żardecka Sabina | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
182 | Gornowicz Daniela | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
183 | Talaśka Tomasz | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
184 | Klein Kamil Klein | Starogard Gdanski | 1963 m | ||||||
185 | Stosik Wioleta | Boraszewo | 1963 m | ||||||
186 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | 1963 m | ||||||
187 | Nowak Emilia | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
188 | Wisniewska Dorota | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
189 | Zielinski Dawid | Pinczyn | 1963 m | ||||||
190 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
191 | Beling Agnieszka | Kokoszkowy | 1963 m | ||||||
192 | Scharmach Katarzyna | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
193 | Wilma Filip | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
194 | Kobus Michał | Brusy | 1963 m | ||||||
195 | Wilma Adam | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
196 | Lipka-Prezlata Agnieszka | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
197 | Wilma Anna | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
198 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
199 | Józefiak Ania | Starogard Gdański | 1963 m | ||||||
200 | Osiak Marek | Starogard Gdański | 1963 m |
Wyświetleń: 7521