Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prusałowicz Jerzy | Płock | BIEG | opłacono | |||||
100 Marathon Club Polska | |||||||||
2 | Wojciechowski Piotr | Głęboczek | BIEG | 100 Marathon Club Polska | opłacono | ||||
3 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | BIEG | 100 Marathon Club Polska | opłacono | ||||
4 | Radtke Robert | Nowiny | BIEG | 100 Marathon Club Polska | |||||
100MARATHON CLUB POLAND | |||||||||
5 | Baraniecki Zbigniew | Poznań | BIEG | 100MARATHON CLUB POLAND | |||||
AMS Triathlon | |||||||||
6 | Ćwiklińska Anna | Bydgoszcz | BIEG | AMS Triathlon | opłacono | ||||
ATP Augustów | |||||||||
7 | Sierocki Jan | Augustów | BIEG | ATP Augustów | opłacono | ||||
8 | Dawidejt Dariusz | Augustów | BIEG | ATP Augustów | opłacono | ||||
BIEGIEM RADOM! | |||||||||
9 | Połoński Andrzej | Radom | BIEG | BIEGIEM RADOM! | |||||
BRW KP PSP | |||||||||
10 | Oreszke Jan | Karwia | BIEG | BRW KP PSP | opłacono | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
11 | Maszota Franciszek | Bartoszyce | BIEG | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
12 | Meller Wojciech | Bydgoszcz | BIEG | Biegam bo lubię | opłacono | ||||
Biegamy Polesie | |||||||||
13 | Michalik Mateusz | Niwna | BIEG | Biegamy Polesie | opłacono | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
14 | Kubilus Robert | Łapalice | BIEG | Biegamyrazem.pl | |||||
15 | Kubilus Robert | Łapalice | BIEG | Biegamyrazem.pl | opłacono | ||||
Biegórki | |||||||||
16 | Bęgowski Marek | Kamień Pomorski | BIEG | Biegórki | opłacono | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
17 | Jagoda Anna | Rumia | BIEG | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Change Pilots | |||||||||
18 | Stawicki Henryk | Łódź | BIEG | Change Pilots | opłacono | ||||
19 | Turek Justyna | Bolesławiec | BIEG | Change Pilots | opłacono | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
20 | Konarski Maciej | Podkowa Leśna | BIEG | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||
Fizjo Balance Chorzów | |||||||||
21 | Ucherek Mateusz | Świętochłowice | BIEG | Fizjo Balance Chorzów | opłacono | ||||
GKS Kaszubi Luzino | |||||||||
22 | Rompca Dariusz | Luzino | BIEG | GKS Kaszubi Luzino | opłacono | ||||
HSBC Runners Team | |||||||||
23 | Falkowski Maciej | Kraków | BIEG | HSBC Runners Team | opłacono | ||||
Handlopex | |||||||||
24 | Samolewicz Janusz | Rzeszów | BIEG | Handlopex | opłacono | ||||
KB Lech Rypin | |||||||||
25 | Białobłocka Ewa | Rypin | BIEG | KB Lech Rypin | opłacono | ||||
26 | Białobłocki Jacek | Rypin | BIEG | KB Lech Rypin | opłacono | ||||
KB MANIAC Poznań | |||||||||
27 | Sadek Jarosław | Piła | BIEG | KB MANIAC Poznań | opłacono | ||||
KUNY Strzeszyn | |||||||||
28 | Dolata Andrzej | Międzylesie | BIEG | KUNY Strzeszyn | opłacono | ||||
29 | Lewardowski Konrad | Poznań | BIEG | KUNY Strzeszyn | opłacono | ||||
Kaszëbë Łebcz | |||||||||
30 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | BIEG | Kaszëbë Łebcz | opłacono | ||||
Klub Maratoński 3Braci Wierzba | |||||||||
31 | Wierzba Krzysztof | Gdańsk | BIEG | Klub Maratoński 3Braci Wierzba | opłacono | ||||
Kołobrzeg Biega | |||||||||
32 | Sobczyk Łukasz | Kołobrzeg | BIEG | Kołobrzeg Biega | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
33 | Kościelski Mariusz | Gdynia | BIEG | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
34 | Karczewski Grzegorz | Hel | BIEG | LKS Błękitni Żeglce | opłacono | ||||
LKS PUCK | |||||||||
35 | Labudda Wojciech | Puck | BIEG | LKS PUCK | opłacono | ||||
LZS WICHER ŁEBCZ | |||||||||
36 | Miłosz Rafał | Pogórze | BIEG | LZS WICHER ŁEBCZ | opłacono | ||||
Lab 3 Architekci | |||||||||
37 | Banaszak Dominik | Poznań | BIEG | Lab 3 Architekci | opłacono | ||||
Lemiesz Team | |||||||||
38 | Krempa Sławomir | Józefów | BIEG | Lemiesz Team | opłacono | ||||
MKS Janowianka | |||||||||
39 | Staszewski Maciej | Janów Lubelski | BIEG | MKS Janowianka | opłacono | ||||
MKS Władysławowo | |||||||||
40 | Abucewicz Waldemar | Władysławowo | BIEG | MKS Władysławowo | opłacono | ||||
MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
41 | Lanc Łukasz | Leśniewo | BIEG | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono | ||||
Mechanika Zdrowia | |||||||||
42 | Dziarnowska Magda | Warszawa | BIEG | Mechanika Zdrowia | |||||
Miasteczko Biegaczy | |||||||||
43 | Szymczyk Magdalena | Pruszków | BIEG | Miasteczko Biegaczy | opłacono | ||||
My Life My Way | |||||||||
44 | Malinowski Marcin | Komorniki | BIEG | My Life My Way | opłacono | ||||
Norwich Road Runners | |||||||||
45 | Cleworth Shaun | Norwich | BIEG | Norwich Road Runners | opłacono | ||||
Otwocki tuptacz | |||||||||
46 | Ratyński Marek | Otwock | BIEG | Otwocki tuptacz | opłacono | ||||
PKO BP | |||||||||
47 | Wilkiel Szymon | Białystok | BIEG | PKO BP | opłacono | ||||
PRO-RUN Wrocław | |||||||||
48 | Hałas Marek | Wrocław | BIEG | PRO-RUN Wrocław | opłacono | ||||
QBA | |||||||||
49 | Abrahamowicz Jakub | Rybnik | BIEG | QBA | opłacono | ||||
REBELS LEGION TEAM | |||||||||
50 | Dehling Aurelia | Władysławowo | BIEG | REBELS LEGION TEAM | opłacono | ||||
RUNNING TRICITY TEAM | |||||||||
51 | Formela Sebastian | Luzino | BIEG | RUNNING TRICITY TEAM | opłacono | ||||
Rum Runners | |||||||||
52 | Reginia Piotr | Gdańsk | BIEG | Rum Runners | opłacono | ||||
Runfitneska Kwidzyn | |||||||||
53 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | BIEG | Runfitneska Kwidzyn | |||||
Runtastyczni Team Bytów | |||||||||
54 | Zieman Michał | Bytów | BIEG | Runtastyczni Team Bytów | opłacono | ||||
Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów | |||||||||
55 | Gajewski Marek | Rzeszów | BIEG | Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów | opłacono | ||||
Staś i Tygrys | |||||||||
56 | Bartosiński Bartłomiej | Warszawa | BIEG | Staś i Tygrys | |||||
Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO | |||||||||
57 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | BIEG | Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO | opłacono | ||||
TKKF MPK POZNAŃ | |||||||||
58 | Rospond Piotr | Poznań | BIEG | TKKF MPK POZNAŃ | opłacono | ||||
Tam Tam Kolbudy | |||||||||
59 | Wasilewski Sławomir | Kolbudy | BIEG | Tam Tam Kolbudy | opłacono | ||||
Team Biegowy Szczecinek | |||||||||
60 | Kowalski Mirosław | Szczecinek | BIEG | Team Biegowy Szczecinek | opłacono | ||||
Team Wiślinka | |||||||||
61 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | BIEG | Team Wiślinka | opłacono | ||||
Towarzystwo Biesiadno Sportowe | |||||||||
62 | Makulec Robert | Garwolin | BIEG | Towarzystwo Biesiadno Sportowe | opłacono | ||||
Trochę już biegam ;) | |||||||||
63 | Ratajczak Konrad | Rumia | BIEG | Trochę już biegam ;) | opłacono | ||||
Truchtacz.pl | |||||||||
64 | Masny Dawid | Garwolin | BIEG | Truchtacz.pl | opłacono | ||||
UM Władysławowo | |||||||||
65 | Bajda Piotr | Połczyno | BIEG | UM Władysławowo | opłacono | ||||
Witunia Weekend Maraton | |||||||||
66 | Kałaczyński Ryszard | Witunia | BIEG | Witunia Weekend Maraton | opłacono | ||||
67 | Kulpiński Tomasz | Gdańsk | BIEG | Witunia Weekend Maraton | opłacono | ||||
Yes3 | |||||||||
68 | Warat Katarzyna | Gliwice | BIEG | Yes3 | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
69 | SOBKOWIAK Ewa | Poznań | BIEG | ||||||
70 | Panek Wojciech | Warszawa | BIEG | opłacono | |||||
71 | Stolarski Maciej | Stanisławów Pierwszy | BIEG | opłacono | |||||
72 | Podczarska Izabela | Kolbudy | BIEG | opłacono | |||||
73 | Zieliński Tomasz | Karlin | BIEG | opłacono | |||||
74 | Antkiewicz Edyta | Warszawa | BIEG | ||||||
75 | Sowa Wojciech | Pasieka Otfinowska | BIEG | opłacono | |||||
76 | Berent Paulina | Warszawa | BIEG | opłacono | |||||
77 | Owczarzak Filip | Gdańsk | BIEG | opłacono | |||||
78 | Martynowski Witold | Rogozino | BIEG | opłacono | |||||
79 | Nesterewicz Ryszard | Kłodzko | BIEG | ||||||
80 | Jeka Krzysztof | Władysławowo | BIEG | ||||||
81 | Hołdyński Dominik | Dziwnówek | BIEG | opłacono | |||||
82 | Złonkiewicz Marek | Rzeszów | BIEG | opłacono | |||||
83 | Niżewski Jarosław | Zgierz | BIEG | opłacono | |||||
84 | Budzisz Rafał | Chałupy | BIEG | opłacono | |||||
85 | Biernacki Sławomir | Lipniki | BIEG | opłacono | |||||
86 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | BIEG | opłacono | |||||
87 | Sosnowicz Nina | Warszawa | BIEG | opłacono | |||||
88 | Kruszyński Krzysztof | świecie | BIEG | ||||||
89 | Ratynski Maciej | Hel | BIEG | opłacono | |||||
90 | Kłodawski Przemysław | Udorpie | BIEG | opłacono | |||||
91 | Bereżański Bartłomiej | Reda | BIEG | opłacono | |||||
92 | Reluga Grzegorz | Warszawa | BIEG | opłacono | |||||
93 | Reluga Małgorzata | Warszawa | BIEG | opłacono | |||||
94 | Czyż Gabriela | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
95 | Torłop Przemysław | Gdańsk | BIEG | opłacono | |||||
96 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | BIEG | opłacono | |||||
97 | Elendt Tomasz | Tuchomie | BIEG | opłacono | |||||
98 | Janowski Tomasz | Chełmno | BIEG | opłacono | |||||
99 | Marcisz Sławomir | Poznań | BIEG | opłacono | |||||
100 | Chmielewski Sławomir | Toruń | BIEG | ||||||
101 | Gostkowski Łukasz | Bytów | BIEG | opłacono | |||||
102 | Kalita Marcin | Kościelisko | BIEG | opłacono | |||||
103 | Potyrała Bartosz | Sopot | BIEG | opłacono | |||||
104 | Chrabkowski Zbyszek | Gdynia | BIEG | ||||||
105 | Milan Grzegorz | Olsztyn | BIEG | opłacono | |||||
106 | Tuszewski Bartosz | Vestbjerg | BIEG | ||||||
107 | Borowiak Piotr | Bytom | BIEG | opłacono | |||||
108 | Bojanowski Damian | Sierakowice | BIEG | opłacono | |||||
109 | Groenwald Dariusz | Połczyno | BIEG | ||||||
110 | Banach Mirosław | Gorzów Wlkp. | BIEG | ||||||
111 | Chlasta Karol | Warszawa | BIEG | opłacono | |||||
112 | Siwek Konrad | Warszawa | BIEG | opłacono | |||||
113 | Ściechowicz Adam | Gdynia | BIEG | opłacono | |||||
114 | Mika Damian | Racibórz | BIEG | opłacono | |||||
115 | Jankowska Karolina | Gdynia | BIEG | opłacono | |||||
116 | Szar Szymon | Grudziądz | BIEG | ||||||
117 | Miszkiewicz Arkadiusz | Gdynia | BIEG | opłacono | |||||
118 | Smyk Kamil | Gdańsk | BIEG | opłacono | |||||
119 | Wojtanowicz Beata | Grudziądz | BIEG | ||||||
120 | Bezdel Anna | Puck | BIEG | ||||||
zabiegany skaryszew | |||||||||
121 | Maj Rafał | Skaryszew | BIEG | zabiegany skaryszew | |||||
Łubudubu Klub Biegacza Team Spirit International Export Import Gmbh :-) | |||||||||
122 | Tka Paweł | Mińsk Mazowiecki | BIEG | Łubudubu Klub Biegacza Team Spirit International Export Import Gmbh :-) | opłacono |
Wyświetleń: 14703