Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hołubowicz Aleksandra | Nowy Staw | Polska | Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat | opłacono | |
2 | Franzen Marcin | Sztum | Polska | Cegiełka 40zł | opłacono | |
3 | Franzen Leon | Sztum | Polska | Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat | opłacono | |
4 | Garba Katarzyna | Sztum | Polska | Cegiełka 40zł | opłacono | |
5 | Zawieja Mateusz | Chełmża | Polska | Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat | opłacono | |
6 | Pietrzak Halina | Pakość | Polska | Cegiełka 50zł | opłacono | |
7 | Krawczyk Monika | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
8 | Hołubowicz Anna | Nowy staw | Polska | Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat | opłacono | |
9 | Wachowiak-Muszyńska Magdalena | Poznań | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
10 | Przybyszewska Jolanta | Malbork | Polska | Cegiełka 50zł | opłacono | |
11 | Błaszczyk Iwona | Malbork | Polska | Cegiełka 100zł | opłacono | |
12 | Kruszewska Katarzyna | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
13 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
14 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | Cegiełka 50zł | opłacono | |
15 | Kuhl Bartosz | Malbork | Polska | Cegiełka 100zł | opłacono | |
16 | Leymann Mirosław | Malbork | Polska | Cegiełka 100zł | opłacono | |
17 | Świder Małgorzata | Nowiec | Polska | Cegiełka 40zł | opłacono | |
18 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Cegiełka 40zł | opłacono | |
19 | Brzezińska Katarzyna | Sztum | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
20 | Warianka Amelia | Dzierzgon | Polska | Cegiełka 30zł | ||
21 | Warianka Lena | Dzierzgon | Polska | Cegiełka 30zł | ||
22 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
23 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Cegiełka 50zł | opłacono | |
24 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
25 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
26 | Winiarska-Grabowska Agnieszka | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
27 | Stoj Natalia | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
28 | Krotowska Izabela | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
29 | Fera Klaudia | Gdańsk | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
30 | Jaszewska Joanna | Sztum | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
31 | Kunecki Łukasz | Sztum | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
32 | Rac Zofia | Dzierzgoń | Polska | Cegiełka 40zł | opłacono | |
33 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
34 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
35 | Woźniak Arkadiusz | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
36 | Gawęda Wiktoria | Dzierzgon | Polska | Cegiełka 30zł | ||
37 | Skrobisz Jacek | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
38 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
39 | Dębicki Przemysław | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | ||
40 | Janiuk Paweł | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | ||
41 | Rac Beata | Dzierzgoń | Polska | Cegiełka 50zł | opłacono | |
42 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | ||
43 | Koćko Dorota | Kończewice | Polska | Cegiełka 100zł | opłacono | |
44 | Gutowska-Janiuk Małgorzata | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | ||
45 | Podlasinska Dorota | Malbork | Polska | Cegiełka 40zł | opłacono | |
46 | Dębińska Maria | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
47 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | ||
48 | Siedlarek Monia | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
49 | Warianka Amelia | Dzierzgon | Polska | Cegiełka 30zł | ||
50 | Rodacka Iwona | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | ||
51 | Warianka Lena | Dzierzgon | Polska | Cegiełka 30zł | ||
52 | Robak Aleksandra Robak | Starogard Gdański | Polska | Cegiełka 30zł | ||
53 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | Polska | Cegiełka 40zł | opłacono | |
54 | Cichończyk Anna | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
55 | Korner Ewa | Sztum | Polska | Cegiełka 50zł | opłacono | |
56 | Masys Agnieszka | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | ||
57 | Masys Natalia | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | opłacono | |
58 | Szpalerski Adam | Sztum | Cegiełka 30zł | /RunWithYou/ | ||
59 | Parafiniuk Krzysia | Sztum | Polska | Cegiełka 30zł | /RunWithYou/ | |
60 | Damps Michał | Braniewo | Polska | Cegiełka 30zł | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy | opłacono |
61 | Dominiak Aneta | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | Active Malbork | opłacono |
62 | Zawieja Dorota Zawieja | Chełmża | Polska | Cegiełka 30zł | BBKTS | opłacono |
63 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | Cegiełka 50zł | Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork | opłacono |
64 | Krupa Dominika | Modliszewice | Polska | Cegiełka 30zł | Biegaj z elfami | opłacono |
65 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | Cegiełka 40zł | Blue Runner | opłacono |
66 | Piela Justyna | Tolkowiec | Polska | Cegiełka 30zł | Braniewski Klub Sportowy Szybki Struś | |
67 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | Drużyna Pierścienia | opłacono |
68 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | Cegiełka 50zł | Dzierzgoń Team | opłacono |
69 | Grzegowska Joanna | Dzierzgoń | Polska | Cegiełka 100zł | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
70 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | Polska | Cegiełka 30zł | DZIERZGOŃ TEAM | |
71 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Cegiełka 30zł | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
72 | Karabin Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Cegiełka 30zł | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
73 | Jarząbek Marcin | Malbork | Polska | Cegiełka 50zł | First Malbork Team | |
74 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | First Malbork Team | opłacono |
75 | Machałek Natalia | Olsztyn | Polska | Cegiełka 40zł | Hinata U-team | opłacono |
76 | Chlebowicz Mariusz | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono |
77 | Wilk Artur | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono |
78 | Stępień Andrzej | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono |
79 | Stępień Anita | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono |
80 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | Cegiełka 30zł | Nowy Staw Biega | opłacono |
81 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Polska | Cegiełka 30zł | Nowy Staw Biega | opłacono |
82 | Walentowicz Natalia | Nowy Staw | Polska | Cegiełka 30zł | Nowy Staw Biega | opłacono |
83 | Walentowicz Lilli | Nowy Staw | Polska | Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat | Nowy Staw Biega | opłacono |
84 | Stankiewicz Maja | Nowy Staw | Polska | Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat | Nowy Staw Biega | opłacono |
85 | JAKUBCZYK Dariusz | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | NYBORG - MAWENT | |
86 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | Cegiełka 30zł | OBORYGENI | opłacono |
87 | Orzechowski Piotr | Elbląg | Polska | Cegiełka 30zł | Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg | |
88 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Cegiełka 50zł | Spartanie Dzieciom | opłacono |
89 | Zalewski Daniel | Susz | Polska | Cegiełka 30zł | TRI NEGU | opłacono |
90 | Wilk Nikola | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | Wolontariusz REKS | |
91 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Cegiełka 30zł | Rusz się z Beti |
Wyświetleń: 16625