Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASPW | |||||||||
1 | Pouch Martyna | Reda | Bieg Kapitana (12-15 lat) | ASPW | odwołano | ||||
Active Flow | |||||||||
2 | Majewska Konstancja | Gdynia | Bieg Bosmana (5-7 lat) | Active Flow | odwołano | ||||
3 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Bieg Bosmana (5-7 lat) | Active Flow | odwołano | ||||
4 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Bieg Oficera (8-11 lat) | Active Flow | odwołano | ||||
Ignacy & Konrad Team | |||||||||
5 | Walczak Ignacy | Gdynia | Bieg Marynarza (do 4 lat) | Ignacy & Konrad Team | odwołano | ||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
6 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg Oficera (8-11 lat) | LKS Zorza Gdynia | odwołano | ||||
7 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg Kapitana (12-15 lat) | LKS Zorza Gdynia | odwołano | ||||
Przedszkole | |||||||||
8 | Kohnke Leonard | Jastarnia | Bieg Bosmana (5-7 lat) | Przedszkole | odwołano | ||||
9 | Hulewski Antoni | Sopot | Bieg Marynarza (do 4 lat) | Przedszkole | odwołano | ||||
10 | Hulewski Aleksander | Sopot | Bieg Bosmana (5-7 lat) | Przedszkole | odwołano | ||||
Przedszkole 193 Mokotowskie Nutki | |||||||||
11 | Soczewka Franciszek | Warszawa | Bieg Bosmana (5-7 lat) | Przedszkole 193 Mokotowskie Nutki | odwołano | ||||
Przedszkole nr 22 | |||||||||
12 | Muzyczuk Samuel | Gdynia | Bieg Bosmana (5-7 lat) | Przedszkole nr 22 | odwołano | ||||
Psi Patrol | |||||||||
13 | Maszota Luiza | Puck | Bieg Bosmana (5-7 lat) | Psi Patrol | odwołano | ||||
SP 9 Białystok | |||||||||
14 | Dziemiańczyk Franciszek | Białystok | Bieg Bosmana (5-7 lat) | SP 9 Białystok | odwołano | ||||
15 | Dziemiańczyk Julian | Białystok | Bieg Oficera (8-11 lat) | SP 9 Białystok | odwołano | ||||
SP 16 GDYNIA | |||||||||
16 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Bieg Kapitana (12-15 lat) | SP 16 GDYNIA | odwołano | ||||
SP69 | |||||||||
17 | Soczewka Zofia | Warszawa | Bieg Oficera (8-11 lat) | SP69 | odwołano | ||||
SSP3 BTO Białystok | |||||||||
18 | Powichrowski Michał | Białystok | Bieg Oficera (8-11 lat) | SSP3 BTO Białystok | odwołano | ||||
19 | Dziemiańczyk Antoni | Białystok | Bieg Kapitana (12-15 lat) | SSP3 BTO Białystok | odwołano | ||||
Szkoła podstawowa nr 43 w Gdyni | |||||||||
20 | Klass Antoni | Gdynia | Bieg Oficera (8-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 43 w Gdyni | odwołano | ||||
Szkoła podstawowa w Jastarnii | |||||||||
21 | Korth Marcin | Jastarnia | Bieg Oficera (8-11 lat) | Szkoła podstawowa w Jastarnii | odwołano | ||||
22 | Isakowicz Ryszard | Jastarnia | Bieg Oficera (8-11 lat) | Szkoła podstawowa w Jastarnii | odwołano | ||||
Znikające punkty | |||||||||
23 | Keller Gracjan | Karczemki | Bieg Oficera (8-11 lat) | Znikające punkty | odwołano | ||||
24 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Bieg Bosmana (5-7 lat) | Znikające punkty | odwołano | ||||
25 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Bieg Oficera (8-11 lat) | Znikające punkty | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
26 | Szemelfejnik Lena | Gdynia | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
27 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
28 | Dudziak Jonaszek | Aleksandrów Kujawski | Bieg Majtka – Maluch z Rodzicem | odwołano | |||||
29 | Kacik Ryszard | Dobrzewino | Bieg Kapitana (12-15 lat) | odwołano | |||||
30 | Kacik Robert | Dobrzewino | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
31 | Kacik Marianna | Dobrzewino | Bieg Marynarza (do 4 lat) | odwołano | |||||
32 | Wieczorek Adam | Dmosin | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
33 | Wawrzonek Aleksandra | Syberia | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
34 | Wawrzonek Oliwia | Syberia | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
35 | Wawrzonek Weronika | Łódź | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
36 | Wawrzonek Dawid | Łódź | Bieg Kapitana (12-15 lat) | odwołano | |||||
37 | JURCZAK Franciszek | Gdańsk | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
38 | Dzik Iza | Krupin | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
39 | Dzik Kacper | Krupin | Bieg Kapitana (12-15 lat) | odwołano | |||||
40 | Dzik Szymon | Krupin | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
41 | Zubkowski Ignacy | Bolszewo | Bieg Majtka – Maluch z Rodzicem | odwołano | |||||
42 | Kiera Maja | Żukowo | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
43 | Brożek Kacper | Bolszewo | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
44 | Brożek Mikołaj | Bolszewo | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
45 | Brożek Marta | Bolszewo | Bieg Marynarza (do 4 lat) | odwołano | |||||
46 | Wilczkowiak Tomasz | Gdynia | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
47 | Wilczkowiak Michał | Gdynia | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
48 | Białek Kacper | Konstancin Jeziorna | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
49 | Białek Szymon | Konstancin Jeziorna | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
50 | Bawer Jakub | Rumia | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
51 | Rybacki Kuba | Reda | Bieg Marynarza (do 4 lat) | odwołano | |||||
52 | Rybacki Kacper | Reda | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
53 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
54 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
55 | Czerniak Julia | Elbląg | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
56 | Dragan Blanka | GDYNIA | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
57 | Szczekutek Adam | Warszawa | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
58 | Szczekutek Anna | Warszawa | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
59 | Janiak Mikołaj | Gdynia | Bieg Kapitana (12-15 lat) | odwołano | |||||
60 | Janiak Natasza | Gdynia | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
61 | Wasilewska Martyna | Kosakowo | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
62 | Gurzęda Kacper | Rumia | Bieg Kapitana (12-15 lat) | odwołano | |||||
63 | Konkel Viktoria | Jastarnia | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
64 | Gurzęda Eryk | Rumia | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
65 | Cierpisz Paweł | Reda | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
66 | Dzik Ksawery | Elblag | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
67 | Kaźmierczak Maciej | szczytniki | Bieg Kapitana (12-15 lat) | odwołano | |||||
68 | Kaźmierczak Klara | szczytniki | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
69 | Brzeziński Ryszard | Gdynia | Bieg Marynarza (do 4 lat) | odwołano | |||||
70 | Drzyzga Maksymilian | Modlnica | Bieg Oficera (8-11 lat) | odwołano | |||||
71 | Kacik Natalia | Banino | Bieg Majtka – Maluch z Rodzicem | odwołano | |||||
72 | Kacik Olaf | Banino | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
73 | Drzyzga Miłosz | Modlnica | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano | |||||
74 | Klepacka Kalina | Warszawa | Bieg Bosmana (5-7 lat) | odwołano |
Wyświetleń: 9043