Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płoski Piotr | Raciąż | Polska | Bieg główny - 10km | ||
2 | Gugulska Magda | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10km | ||
3 | Jagodzinski Adam | Grodzisk mazowiecki | Polska | Bieg główny - 10km | ||
4 | Bugajski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
5 | Adamus Mateusz | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10km | ||
6 | Kmita Robert | Dalanówek | Polska | Bieg główny - 10km | ||
7 | Milewski Mariusz | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10km | ||
8 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
9 | Altman Jakub | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
10 | Wilczyńska Marta | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10km | ||
11 | Czuliński Bogdan | Królewo | Polska | Bieg główny - 10km | ||
12 | Płoski Robert | Stary Komunin | Polska | Bieg główny - 10km | ||
13 | Białołęcki Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
14 | Trojanowski Maciej | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
15 | Karpińska Monika | Joniec | Polska | Bieg główny - 10km | ||
16 | Romanowicz Renata | Królewo | Polska | Bieg główny - 10km | ||
17 | Wesołowski Emil | Nowe Miasto | Polska | Bieg główny - 10km | ||
18 | Jezierski Piotr | Nowe Miasto | Polska | Bieg główny - 10km | ||
19 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg główny - 10km | ||
20 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Polska | Bieg główny - 10km | ||
21 | Szcześniak Przemysław | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
22 | Zaborowski Łukasz | Płocj | Polska | Bieg główny - 10km | Active Runners Płock | |
23 | Degner Damian | Płock | Polska | Bieg główny - 10km | Active Ruuners Płock | |
24 | Rabantek Edwin | Nowe Miasto | Polska | Bieg główny - 10km | Anielin szura | |
25 | Pankowski Mariusz | Szapsk | Polska | Bieg główny - 10km | Biegam sam | |
26 | Frontczak Marek | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
27 | Urbaniak Sylwester | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
28 | Urbaniak Anna | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
29 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
30 | Sadowski Robert | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
31 | Kobylińska Ilona | Szemplino Wielkie | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
32 | Michalak Marta | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
33 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | Klub Biegacza im. P. Sękowskiego | |
34 | Krawczyk Paweł | Winnica | Polska | Bieg główny - 10km | Lider Winnica | |
35 | Pawlak Andrzej | Komornica | Polska | Bieg główny - 10km | LO Komornica | |
36 | Roszak Krzysztof Roszak | Nasielsk | Polska | Bieg główny - 10km | LO Komornica Team | |
37 | Kujawa Kamil | Nowe Wrońska 14 | Polska | Bieg główny - 10km | Motointegrator Runing Team | |
38 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | Bieg główny - 10km | Płońscy Patrioci | |
39 | Bombała Michał | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | Płońscy Patrioci | |
40 | Olędzka Emilia Olędzka | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10km | Rembertów Team | |
41 | Rybacki Błażej | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | RMF4RT Gladiators | |
42 | Wróbel Agnieszka | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | Torpeda Race Team | |
43 | Bratkowski Paweł | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | Torpeda Race Team |
Wyświetleń: 8539