Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gugulska Magda | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10km | ||
2 | Jagodzinski Adam | Grodzisk mazowiecki | Polska | Bieg główny - 10km | ||
3 | Bratkowski Paweł | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | Torpeda Race Team | |
4 | Wróbel Agnieszka | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | Torpeda Race Team | |
5 | Roszak Krzysztof Roszak | Nasielsk | Polska | Bieg główny - 10km | LO Komornica Team | |
6 | Bugajski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
7 | Adamus Mateusz | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10km | ||
8 | Kmita Robert | Dalanówek | Polska | Bieg główny - 10km | ||
9 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | Bieg główny - 10km | Płońscy Patrioci | |
10 | Pawlak Andrzej | Komornica | Polska | Bieg główny - 10km | LO Komornica | |
11 | Olędzka Emilia Olędzka | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10km | Rembertów Team | |
12 | Milewski Mariusz | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10km | ||
13 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
14 | Rybacki Błażej | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | RMF4RT Gladiators | |
15 | Zaborowski Łukasz | Płocj | Polska | Bieg główny - 10km | Active Runners Płock | |
16 | Altman Jakub | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
17 | Krawczyk Paweł | Winnica | Polska | Bieg główny - 10km | Lider Winnica | |
18 | Urbaniak Sylwester | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
19 | Wilczyńska Marta | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10km | ||
20 | Czuliński Bogdan | Królewo | Polska | Bieg główny - 10km | ||
21 | Płoski Robert | Stary Komunin | Polska | Bieg główny - 10km | ||
22 | Płoski Piotr | Raciąż | Polska | Bieg główny - 10km | ||
23 | Białołęcki Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
24 | Trojanowski Maciej | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
25 | Michalak Marta | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
26 | Karpińska Monika | Joniec | Polska | Bieg główny - 10km | ||
27 | Romanowicz Renata | Królewo | Polska | Bieg główny - 10km | ||
28 | Wesołowski Emil | Nowe Miasto | Polska | Bieg główny - 10km | ||
29 | Frontczak Marek | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
30 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
31 | Kobylińska Ilona | Szemplino Wielkie | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
32 | Sadowski Robert | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
33 | Urbaniak Anna | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
34 | Rabantek Edwin | Nowe Miasto | Polska | Bieg główny - 10km | Anielin szura | |
35 | Szcześniak Przemysław | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
36 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Polska | Bieg główny - 10km | ||
37 | Kujawa Kamil | Nowe Wrońska 14 | Polska | Bieg główny - 10km | Motointegrator Runing Team | |
38 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg główny - 10km | ||
39 | Pankowski Mariusz | Szapsk | Polska | Bieg główny - 10km | Biegam sam | |
40 | Jezierski Piotr | Nowe Miasto | Polska | Bieg główny - 10km | ||
41 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | Klub Biegacza im. P. Sękowskiego | |
42 | Degner Damian | Płock | Polska | Bieg główny - 10km | Active Ruuners Płock | |
43 | Bombała Michał | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | Płońscy Patrioci |
Wyświetleń: 8485