VI Wiosenny Rajd z Epoka Nordica Łódź

Impreza została odwołana

Koronawirus. Sytuacja w kraju. Zarządzenie kwarantanny.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dorosławska Barbara opoczno 11 km odwołano
2 Domański Jarosław Bełchatów 11 km odwołano
3 Wąs Elżbieta Łódź 11 km odwołano
4 Przygonska Anna Zgierz 11 km odwołano
5 Kucharska Katarzyna Andrespol 11 km odwołano
6 Żaczek Władysław Andrespol 11 km Andrespol Aktywnie odwołano
7 Sobanty Agnieszka Andrespol 11 km odwołano
8 Żaczek Elżbieta Andrespol 11 km Andrespol Aktywnie odwołano
9 Kobus Michał Łódź 11 km odwołano
10 Kapuścinka Karolina Pabianice 11 km odwołano
11 Kłucjasz Małgorzata Pabianice 11 km Forma na Piątkę NW odwołano
12 Anders Irena Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW odwołano
13 Kobiela Alina Kobiela Łódź 11 km odwołano
14 Kowalska Teresa Pabianice 11 km Forma na Piątkę NW odwołano
15 Kaczorowski Maciek Łódź 11 km odwołano
16 Wrzesińska Kasiola Łódź 11 km ŁÓDZKIE PATYCZAKI odwołano
17 Głaszcz Małgorzata Łódź 11 km odwołano
18 Kaczorowska Ewa Łódź 11 km odwołano
19 Golus Agnieszka Dłutów 11 km odwołano
20 Grzegorz Golus Huta Dłutowska 11 km odwołano
21 Rózga Iwona Łódź 11 km ŁÓDZKIE PATYCZAKI odwołano
22 Olejniczak Dominika Pabianice 11 km Forma na Piątkę NW odwołano
23 Możyszek Piotr Pabianice 11 km odwołano
24 Olejniczak Paulina Pabianice 11 km Forma na Piątkę NW odwołano
25 Będkiewicz Urszula Łódź 11 km odwołano
26 Grądzka-Możyszek Aleksandra Pabianice 11 km odwołano
27 Olejniczak Dorota Pabianice 11 km Forma na Piątkę NW odwołano
28 Dzierzgwa Jacek Łódź 11 km odwołano
29 Woch Anna PABIANICE 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW odwołano
30 Zajączkowska Bożena Łęczyca 11 km odwołano
31 Gołąb Mirosław Sieradz 11 km NWPL Garrosa Team odwołano
32 Watarski Mariusz łódź 11 km Forma na Piątkę NW odwołano
33 SOŃTA JADWIGA JUSTYNÓW 11 km odwołano
34 Gołąb Agata Sieradz 11 km NWPL Garrosa Team odwołano
35 Trębacz Małgorzata Łódź 11 km odwołano
36 Bechtold Katarzyna Łódź 11 km odwołano
37 Papuga Joanna Kolumna 11 km Forma na Piątkę NW odwołano
38 Grzelak Anna Łódź 11 km ŁÓDZKIE PATYCZAKI odwołano
39 Kolasińska Katarzyna Łódź 11 km Mosir odwołano
40 Wągrowska Klaudia Pabianice 11 km Forma na Piątkę NW odwołano
41 Jaślan Andżelika Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW odwołano
42 Wągrowska Kamila Pabianice 11 km Forma na Piątkę odwołano
43 Górska Marta Sieradz 11 km odwołano
44 Kulesza Monika Justynów 11 km odwołano
45 Skrzydlewska Anna Pabianice 11 km odwołano
46 Wągrowska Izabela Pabianice 11 km Forma na Piątkę NW odwołano
47 Lipińska Elżbieta Łódż 11 km odwołano
48 Barańczyk Anna Łódź 11 km odwołano
49 Nowicki Artur Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW odwołano
50 Nowicka Małgorzata Łódź 11 km odwołano
51 Nowak Tadeusz Łódź 11 km odwołano
52 Stępień Dorota Pabianice 11 km odwołano
53 wojciechowska alicja łask 11 km Forma na Piątkę NW odwołano
54 Pażdziejewska Jarosława Łódż 11 km odwołano
55 Lenda Marek Pabianice 11 km Forma Na Piątkę odwołano
56 Świtała Karolina Świtała Sieradz 11 km NWPL Garrosa Team odwołano
57 Majeran Iwona Pabianice 11 km Forma na piątkę nordic walking odwołano
58 Nowak Krystyna Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW odwołano
59 Cieciorowska Katarzyna Pabianice 11 km odwołano
60 Zienkiewicz Ewa ŁÓDŹ 11 km odwołano
61 Kędzierska Agnieszka Pabianice 11 km Forma na Piątkę NW odwołano
62 Strzelec Kamila Bełchatów 11 km Bolące Piszczele odwołano
63 Cipinski Grzegorz Pabianice 11 km odwołano
64 rodak krzysztof Janówka 11 km LZS Justynów odwołano
65 Kijewska Alina Łódź 11 km MOSiR odwołano
66 Pawełczyk Aleksandra Łódź 11 km odwołano
67 stanecka zuzia skierniewice 11 km odwołano
68 ROGOZIŃSKA AGNIESZKA PABIANICE 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW odwołano
69 Kotulska Marzena Łódź 11 km odwołano
70 Cipinska Anna Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW odwołano
71 Rybińska Danuta Łódź 11 km odwołano
72 Sulej Teresa Sieradz 11 km odwołano
73 Perka Magdalena Stróża 11 km odwołano
74 Majeran Marcin Pabianice 11 km Forma na piątkę nordic odwołano
75 stanecki maciej skierniewice 11 km odwołano
76 Marczyk Wiktor Warszawa 11 km Face Nordic Walking Team odwołano
77 rodak anna Janówka 11 km LZS Justynów odwołano
78 Siewierska Urszula Bełchatów 11 km Bolące Piszczele odwołano
79 Wijas Anna Łódź 11 km odwołano
80 ŚPIONEK EMILIA PABIANICE 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW odwołano
81 Pawełczyk Grzegorz Łódź 11 km odwołano
82 Kapuściński Wiesław Pabianice 11 km Forma Na Piątkę odwołano
83 Pawełczyk Agnieszka Łódź 11 km odwołano
84 stanecka małgorzata skierniewice 11 km reebok run crew skierniewice odwołano
85 Chećko Małgorzata Łódź 11 km odwołano
86 Tomalak Renata Łódź 11 km odwołano
87 Ciesiołkiewicz Konrad Łódź 11 km Epoka Nordica Łódź odwołano
88 PIEPRZOWSKI ROBERT ŁÓDŹ 11 km odwołano
89 Frejlich Tomasz Frejlich Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW odwołano
90 Jarmakowska Joanna Pabianice 11 km odwołano
91 Korycka Mariola Zgierz 11 km Forma Na Piątkę NW odwołano
92 stanecki marcin skierniewice 11 km reebok run crew skierniewice odwołano
93 Frejlich Ewa Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW odwołano
94 Barańczyk Renata Łódź 11 km odwołano
95 Kowalewicz Jadwiga Pabianice 11 km Forma Na Piątkę odwołano
96 Kapuścińska Agnieszka Pabianice 11 km Forma Na Piątkę odwołano
97 Dankiewicz Barbara Łowicz 11 km ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING odwołano
98 Mrówczyńska Monika Łódź 11 km odwołano
99 Gołębiowski Krzysztof Łódź 11 km Zawsze Młodzi Nordic Walking odwołano
100 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 11 km Face Nordic Walking Team odwołano


Wyświetleń: 1423

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ