Wirtualny Bieg z Jajem
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stankowski Krystian Bardo START LASY
2 WINIARSKA Aleksandra Gliwice START opłacono BM
3 WINIARSKA JOLANTA GLIWICE START opłacono BM
4 Jurecka Ewa JABLONOWO POMORSKIE START opłacono BM
5 Sowa Sylwia Zawadzkie START opłacono BM
6 Laska Ania Ropczyce START OCR TEAMDĘBICA opłacono BM
7 PASIECZNY JAN KRAKÓW START opłacono BM
8 Wolnik Jolanta Ligota Księżyca START Smerfy biegają razem po 0.7 opłacono BM
9 Hampel Monika Zellingen START opłacono BM
10 Krawczyk Marta Zawadzkie START opłacono BM
11 Sowa Renata Elbląg START IKS ATAK ELBLĄG
12 KOWALKOWSKI WŁADYSŁAW Tychy START KZKE opłacono BM
13 KOWALKOWSKI ROMAN Tychy START KZKE opłacono BM
14 Rozewicz Bogumila TCZEW START BMW TEAM PÓŁNOC opłacono BM
15 Mazur Renata Wrocław START BMW TEAM PÓŁNOC opłacono BM
16 Bujarski Adam Gdansk START opłacono BM
17 Rymer Szymon Pucice START POSM w Szczecinie im. F.Nowowiejskiego opłacono BM
18 Rymer Alicja Pucice START SP nr 23 w Szczecinie opłacono BM
19 Rymer Wojciech Pucice START opłacono BM
20 Smużny Łukasz Wałbrzych START Kat Cross Wałbrzych opłacono BM
21 Janicka Ilona Gdynia START opłacono BM
22 Zbieć Bożena Siedlce START DARFIK Team opłacono BM
23 Szeler Michał Warszawa START opłacono BM
24 Peruń Damian Sosnowiec START opłacono BM
25 Janiszewski Michał Katowice START opłacono BM
26 Chronowska Justyna Katowice START opłacono BM
27 Jerulank Wiesław Grajewo START Maratonka Grajewo opłacono BM
28 Andrzejewska Monika Wyszków START opłacono BM
29 Żebrowska Iwona Zielonka START opłacono BM
30 Sepioło Katarzyna Olsztyn START
31 Michalski Robert Warszawa START Zabiegany Wołomin opłacono BM
32 Gajewski Niko Opalenie START opłacono BM
33 Marynowska Paulina Sosnowiec (Sosnowiec, Poland) START Bolero Team
34 Kulczycki Jan GDAŃSK START opłacono BM
35 Pasternak Agnieszka Gdańsk START opłacono BM
36 Mazur Jakub Strzyżów START 9.00 PLN
37 Kompanowski Piotr Gdańsk START opłacono BM
38 Dudek Anna Tarnów START opłacono BM
39 Miłkowska Jolanta Gdynia START Team deaf opłacono BM
40 Przybylska Aleksandra Gdynia START Elite Team opłacono BM
41 reda alicja warszawa START NW CZŁAPSKI TEAM opłacono BM
42 Bernacka Małgorzata Połchowo START KRS Formoza opłacono BM
43 Schmidt Agnieszka Mrzezino START opłacono BM
44 BERNACKI Jacek Połchowo START KRS Formoza opłacono BM
45 Borkowski Leszek Grabianów START NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono BM
46 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA START KRS FORMOZA opłacono BM
47 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard START opłacono BM
48 Puchowska Krystyna Cegłów START opłacono BM
49 Szczepański Patryk Kraków START opłacono BM
50 Maluchnik Marek Nasielsk START opłacono BM
51 Juszczak Mateusz Piła START Schneidemühl Club opłacono BM
52 Andrysz Magdalena Gdansk START opłacono BM
53 Wiklik Piotr Katowice START Wataha Team opłacono BM
54 Polaczek Marta Dąbrowa Górnicza START Nessi Team opłacono BM
55 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz START opłacono BM
56 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza START opłacono BM
57 Wasilewska Małgorzata Sopot START opłacono BM
58 Saj Joanna Ostrołęka START Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono BM
59 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT START opłacono BM
60 Dul Przemysław Płonsk START opłacono BM
61 Dul Patrycja Płonsk START opłacono BM
62 Dul Małgorzata Płonsk START opłacono BM
63 Lelek Paulina Borzestowo START opłacono BM
64 Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz KATOWICE START opłacono BM
65 Car-Dul Marzena Płońsk START opłacono BM
66 Narloch Michał Narloch Starogard Gdański START Dovista Active Team opłacono BM
67 Łoszajć Justyna Sosnowiec START opłacono BM
68 Abramik Maria Gdańsk START opłacono BM
69 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa START opłacono BM
70 Janicka Marta Janicka Bydgoszcz START opłacono BM
71 Butowska Katarzyna Starogard Gdański START opłacono BM
72 Rzosiński Paweł Bartoszyce START Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono BM
73 Lisowska Patrycja Bolesławiec START Liski opłacono BM
74 Pidsutko Monika Gdańsk START opłacono BM
75 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia START opłacono BM
76 Sałkowska Marta Dąbrowa Górnicza START opłacono BM
77 Bukowski Krzysztof Studzienice START opłacono BM
78 Oronowicz Joanna Oronowicz Ujazd START opłacono BM
79 Damps Michał Braniewo START 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono BM
80 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry START NORDICUS Strzybnica opłacono BM
81 Denert Jan Augustów START


Wyświetleń: 1381

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ