Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A-T Cirocki | |||||||||
1 | Cirocki Wiesław | Reda | Ninja 14:30 - 15:00 | A-T Cirocki | odwołano | ||||
Baltic Seals | |||||||||
2 | Czerwiński Maciej | Słupsk | Ninja 15:00 - 15:30 | Baltic Seals | odwołano | ||||
3 | Nowak Paweł | Słupsk | Pakiet Ninja (16:00) + Run (19:00) | Baltic Seals | odwołano | ||||
Biegun OCR Team | |||||||||
4 | Teska Patrycja | Gdynia | Pakiet Ninja (16:00) + Run (19:00) | Biegun OCR Team | odwołano | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
5 | Piotrowski Marek | Gdynia | Run 19:00 - 19:30 | BigYellowFoot Adventure Team | odwołano | ||||
6 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Run 19:00 - 19:30 | BigYellowFoot Adventure Team | odwołano | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
7 | Kosiorek Aleksandra | Gdynia | Run 19:00 - 19:30 | BigYellowFoot Adventure Team | odwołano | ||||
BraveRunnersOCR | |||||||||
8 | Szczesny Damian | Babi Dół | Ninja 14:30 - 15:00 | BraveRunnersOCR | odwołano | ||||
9 | Barzowski Kamil | Żukowo | Ninja 14:30 - 15:00 | BraveRunnersOCR | odwołano | ||||
Bubu | |||||||||
10 | Grochowski Patryk | Gdynia | Run 19:00 - 19:30 | Bubu | odwołano | ||||
11 | Mejer Patrycja | Gdynia | Run 19:00 - 19:30 | Bubu | odwołano | ||||
Bysewo Gdańsk | |||||||||
12 | Kmera Rafał | Gdańsk | Run 20:00 - 20:30 | Bysewo Gdańsk | odwołano | ||||
Cichobiegi | |||||||||
13 | Wyczółkowski Jakub | Malbork | Run 19:00 - 19:30 | Cichobiegi | odwołano | ||||
Klub Sportowy Movement | |||||||||
14 | Matyszewski Grzegorz | Gdańsk | Ninja 15:00 - 15:30 | Klub Sportowy Movement | odwołano | ||||
Kontener Formy | |||||||||
15 | Kochanek Agata | Dębogórze | Ninja 14:00 - 14:30 | Kontener Formy | odwołano | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
16 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Run 20:30 - 21:00 | LKS Zantyr Sztum | odwołano | ||||
17 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Run 20:30 - 21:00 | LKS Zantyr Sztum | odwołano | ||||
Metrożercy | |||||||||
18 | Syldatk Karol | Mściszewice | Run 19:30 - 20:00 | Metrożercy | odwołano | ||||
19 | Syldatk Wioleta | Mściszewice | Run 19:00 - 19:30 | Metrożercy | odwołano | ||||
20 | Sitterlee Piotr | Zgorzałe | Run 20:00 - 20:30 | Metrożercy | odwołano | ||||
21 | Okrój-Sitterlee Mariola | Zgorzałe | Run 19:30 - 20:00 | Metrożercy | odwołano | ||||
One Person Team | |||||||||
22 | Mach Dawid | Wejherowo | Run 19:00 - 19:30 | One Person Team | odwołano | ||||
Piękni i Bestie | |||||||||
23 | Gitner Marcin | Gdynia | Run 19:00 - 19:30 | Piękni i Bestie | odwołano | ||||
Pruszcz Biega | |||||||||
24 | Krygier Łukasz | Pruszcz Gdański | Run 19:00 - 19:30 | Pruszcz Biega | odwołano | ||||
RMF 4RT GLADIADORS | |||||||||
25 | Falarski Lucjan | Gdańsk | Pakiet Ninja (16:00) + Run (19:00) | RMF 4RT GLADIADORS | odwołano | ||||
Różowe Tygryski | |||||||||
26 | Młodawski Jakub | Gdynia | Run 20:30 - 21:00 | Różowe Tygryski | odwołano | ||||
27 | Kluge Wiktoria | Gdynia | Run 20:30 - 21:00 | Różowe Tygryski | odwołano | ||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
28 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Run 19:00 - 19:30 | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | odwołano | ||||
Sii Gdańsk | |||||||||
29 | Żółtowski Wojciech | Gdańsk | Run 19:00 - 19:30 | Sii Gdańsk | odwołano | ||||
Wkurw_team | |||||||||
30 | Zielińska Aleksandra | Gdańsk | Run 19:00 - 19:30 | Wkurw_team | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
31 | Koza Magdalena | Gdańsk | Run 19:00 - 19:30 | odwołano | |||||
32 | Sarzyński Arkadiusz | Gdańsk | Ninja 15:00 - 15:30 | odwołano | |||||
33 | Niedźwiecka Zuzanna | Sopot | Ninja 14:00 - 14:30 | odwołano | |||||
34 | Tur Tobiasz | Gdańsk | Pakiet Ninja (16:00) + Run (19:00) | odwołano | |||||
35 | Nawrot Monika | Rumia | Run 19:00 - 19:30 | odwołano | |||||
36 | Bystra Julia | Gdańsk | Run 19:00 - 19:30 | odwołano | |||||
37 | Nijak Maciej | Gdańsk | Run 19:30 - 20:00 | odwołano | |||||
38 | Dragan Karol | Gdynia | Run 19:00 - 19:30 | odwołano | |||||
39 | Młodawska Marta | Gdynia | Run 20:30 - 21:00 | odwołano | |||||
40 | Syldatk Patryk | Gdynia | Pakiet Ninja (16:00) + Run (19:00) | odwołano | |||||
41 | Cieśla Grzegorz | Nowy Dwór Gdański | Run 19:00 - 19:30 | odwołano | |||||
42 | Sułek Karolina | Rumia | Run 19:00 - 19:30 | odwołano | |||||
43 | Budziarek Adam | Gdańsk | Run 19:00 - 19:30 | odwołano | |||||
xRunners | |||||||||
44 | Dobrzyński Tomasz | Gdynia | Ninja 15:00 - 15:30 | xRunners | odwołano | ||||
45 | Zalejasz Sylwester | Gdańsk | Ninja 15:00 - 15:30 | xRunners | odwołano |
Wyświetleń: 15199