37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska

37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska

 

UWAGA!

Biegi dla dzieci odbędą się w innym terminie niż planowany 11 kwietnia 2021.

O szczegółach poinformujemy wkrótce.

 

 

 

UWAGA !!! 
Do wszystkich zapisanych i opłaconych uczestników

 

25.08.2020

Korona-wirus nie daje za wygraną. Niestety stale rosnąca liczba zachorowań (zwłaszcza  w naszym województwie) skłania nas do podejmowania kolejnych trudnych decyzji.  Bieg Szpęgawski, który już raz przekładaliśmy na termin jesienny musimy jeszcze przesunąć w czasie. Liczymy, że kwietniu 2021 będziemy mogli bez przeszkód wspólnie wziąć udział w największym biegu z historią w tle.  
 
Tak jak informowaliśmy w poprzedniej wiadomości w marcu - opłaty startowe zwykle składają się na 30-70% budżetu imprezy. Pozostałe środki musimy pozyskać od sponsorów. W sytuacji, gdy przekładamy lub odwołujemy imprezę środki te nie trafiają do nas.  Ogromna część kosztów organizacji jest już poniesiona. Medale i koszulki na oba biegi (główny i towarzyszące) czekają już na swoje "5 minut" w naszym magazynie.  
 
Apelujemy – przetrwajmy ten trudny okres wspólnie! Przenieś swój pakiet na nowy termin imprezy, ewentualnie przepisz pakiet na inną z naszych imprez (więcej informacji poniżej).

W związku z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i szybkim wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 zdecydowaliśmy się na ponowne przeniesienie wydarzenia z 04.10.2020 r. na kwiecień 2021 r. Zdajemy sobie sprawę, że możecie czuć się zawiedzeni, jednakże my- jako organizatorzy musimy być odpowiedzialni społecznie i nie narażać Waszego zdrowia.  
 
 
37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland odbędzie się w niedzielę 11 kwietnia 2021r.
 
Wraz z nowym terminem biegu, ruszyła procedura związana z opłatami wpisowymi, uiszczonymi przez uczestników zarówno na bieg główny imprezy, jak i biegi dla dzieci. Biegacze którzy są już na liście startowej i opłaciły wpisowe mają do wyboru aż 4 opcje postępowania:

-1- Biorę udział w nowym terminie


Wszystkie opłaty zostają automatycznie przepisane na nowy termin 11.04.2021r. W tym przypadku nie musisz wykonywać żadnych, dodatkowych czynności.

 

-2- Biorę udział w imprezie RunGym Wirtualnie

  1. Wejdź na www.elektornicznezapisy.pl, zaloguj się i kliknij rezygnacja (<zaloguj się> <twoje konto> <moje zapisy> 37. Bieg Szpęgawski <rezygnacja>).
  2. Wejdź na https://elektronicznezapisy.pl/event/5124/strona.html i zapisz się na RunGym Wirtualnie bez dokonywania płatności.
  3. Wyślij e-mail z prośbą o przeniesienie wpisowego na adres: zwroty.biegszpegawski@gmail.com

- tytułem: Biorę udział w RunGym Wirtualnie

- w treści: Imię i nazwisko, numer telefonu oraz zapis: „Jestem zapisany/ zapisana na RunGym Wirtualnie. Proszę o przeniesienie wpisowego za imprezę 37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland : Bieg na 5km/ Bieg dzieci/  (w tym miejscu należy zaznaczyć właściwy dystans) na rzecz imprezy RunGym Wirtualnie. Jeżeli jest różnica wpisowego to proszę o zwrot tej różnicy na konto z którego została wykonana opłata startowa za 37. Bieg Szpęgawski.

 

-3- Wstrzymuję się z decyzją

  1. Możesz wstrzymać się z decyzją. W październiku ruszą zapisy na 2 edycję GO! Lasy - wirtualny bieg lub inna formy aktywności ruchowej. Zapraszamy do wzięcia udziału.

Informacja o rozpoczęciu zapisów pojawi się na www.osir.com.pl oraz na fb @osirstarogard pod koniec września.

Czas na decyzję masz do środy 7 października 2020.

 


-4- Rezygnuję z udziału


Uczestnicy mogą ubiegać się o zwrot wpłaconego wpisowego. W tym celu, w terminie do środy 7 października  2020 roku trzeba przejść dwuetapową procedurę zwrotów, należy:

1. Wejdź  na www.elektornicznezapisy.pl i zaloguj się i kliknij rezygnacja (<zaloguj się> <twoje konto> <moje zapisy> 37. Bieg Szpęgawski <rezygnacja>).

  1. Wyślij e-mail z prośbą o zwrot wpisowego na adres: zwroty.biegszpegawski@gmail.com

- tytułem: Rezygnuję z udziału w 37. Biegu Szpęgawskim

- w treści: Imię i nazwisko, numer telefonu oraz zapis: „Proszę o zwrot wpisowego za imprezę 37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland : Bieg na 5km/ Bieg dzieci/  (w tym miejscu należy zaznaczyć właściwy dystans).

- Jeśli prosiłeś o fakturę, wpisz dane na jakie była faktura wystawiana.

Tylko rezygnacja w systemie i wysłanie maila uprawnia zawodnika do zwrotu wpisowego, należy to zrobić do środy 7 października 2020 roku.
------

Liczymy na Twoje wsparcie. Dziękujemy też wszystkim tym, którzy po raz kolejny wykazali się ogromnym zrozumieniem tej trudnej sytuacji.

Życzymy wszystkim w tych dniach dużo zdrowia, rozsądku i cierpliwości. 

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na biegowych trasach już niebawem!

--

pozdrawiamy,

zespół 37. Biegu Szpęgawskiego 

_________

 

Wyświetleń: 3342

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ