Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczygłowska Malwina | Morąg | Biegi młodzieżowe | MorążanieTeam SP3 | ||
2 | Szczygłowski Jacek | Morąg | Bieg główny | MorążanieTeam Paged | ||
3 | Jakubczyk Dariusz | Malbork | Bieg główny | Mawent | ||
4 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg główny | TRI Starogard Gdański | ||
5 | Szpiller Piotr | Pruszcz Gdański | Bieg główny | |||
6 | Sobczyk Grażyna | Tczew | Bieg główny | |||
7 | Górski Dariusz | Tczew | Bieg główny | |||
8 | Polenz Tomasz | Tczew | Bieg główny | Biegający Tczew | ||
9 | Rożek Gerard | Olecko | Bieg główny | Olecko Biega | ||
10 | Wajerski Dawid | Tczew | Bieg główny | run-log.com | ||
11 | Dramiński Krystian | Malbork | Bieg główny | |||
12 | Furmaniak Agnieszka | Nowa Wieś Malborska | Bieg główny | |||
13 | Furmaniak Piotr | Nowa Wieś Malborska | Bieg główny | |||
14 | Malinowski Marek | Malbork | Bieg główny | |||
15 | Tomkiel Piotr | Bydgoszcz | Bieg główny | |||
16 | Zygajdowska Joanna | Kwidzyn | Bieg główny | |||
17 | Zygajdowski Kazimierz | Kwidzyn | Bieg główny | IP Kwidzyn | ||
18 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Bieg główny | |||
19 | Osiński Ryszard | Malbork | Bieg główny | active malbork | ||
20 | Bukowska Dorota | Malbork | Bieg główny | |||
21 | Głowacki Michał | Elbląg | Bieg główny | Frode Laursen RC | ||
22 | Rybczyński Andrzej | Malbork | Bieg główny | |||
23 | Jaskot Jerzy | Malbork | Bieg główny | |||
24 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Bieg główny | |||
25 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg główny | sztum biega | ||
26 | LANG Pawel | Gdansk | Bieg główny | Lang Team Zabianka | ||
27 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Bieg główny | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | ||
28 | Bucholc Mateusz | Skarszewy | Bieg główny | AWFiS Gdańsk | ||
29 | Paprocki Adam | GDAŃSK | Biegi młodzieżowe | |||
30 | Paprocki Maciej | GDAŃSK | Biegi młodzieżowe | |||
31 | Paprocka Anna | GDAŃSK | Bieg główny | |||
32 | Paprocki Marcin | GDAŃSK | Bieg główny | |||
33 | Tomkowicz Maciej | cedry wielkie | Bieg główny | CDG CEDROWY | ||
34 | Krzyziński Paweł | Siedlce | Bieg główny | |||
35 | Golla Justyna | Gdańsk | Bieg główny | AWFiS w Gdańsku | ||
36 | Seńko Piotr | Malbork | Bieg główny | Active Malbork | ||
37 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Bieg główny | Grupa Malbork | ||
38 | Kulpa Paulina | Świecie | Bieg główny | SPORT ZDROWIE KONDYCJA | ||
39 | Kulpa Michał | Świecie | Bieg główny | SPORT ZDROWIE KONDYCJA | ||
40 | Woroniuk Anna | Sztum | Bieg główny | |||
41 | Błaszak Magdalena | Malbork | Bieg główny | |||
42 | Błaszak Roman | Malbork | Bieg główny | |||
43 | Wnuk Błażej | Wielki Klincz | Bieg główny | Forrest Runners Wielki Klincz | ||
44 | ZAMORSKI TOMASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | Bieg główny | |||
45 | Osowicki Ireneusz | Starogard Gdański | Bieg główny | |||
46 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Bieg główny | BEZTLENOWI MALBORK | ||
47 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Bieg główny | |||
48 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Bieg główny | Finisz Morąg | ||
49 | Chojnacki Krzysztof | KWIDZYN | Bieg główny | |||
50 | Prochna Krzysztof | Frombork | Bieg główny | Active Malbork | ||
51 | Dyro Rafał | Tymawa | Bieg główny | IDEAL PARAPETY | ||
52 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | Bieg główny | Forest Runners Wielki Klincz/Kościerzyna | ||
53 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Bieg główny | Forest Runners Wielki Klincz | ||
54 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | ||
55 | Jaworski Mateusz | Wielki Klincz | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | ||
56 | Pikała Karol | Malbork | Bieg główny | Beztlenowi Malbork | ||
57 | Jaśniewski Michał | Pelplin | Biegi młodzieżowe | MKS Sambor Tczew | ||
58 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Bieg główny | |||
59 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Bieg główny | Active Mabork | ||
60 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Bieg główny | Sobieski Team | ||
61 | Szymkowiak Paweł | Malbork | Bieg główny | Grupa Malbork | ||
62 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Bieg główny | Grupa Malbork | ||
63 | JANKOWSKA BEATA | STARE POLE | Bieg główny | |||
64 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg główny | Traktor Teem Gmina Kwidzyn | ||
65 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Bieg główny | active malbork | ||
66 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg główny | Active Malbork | ||
67 | Siekierzyński Rafał | Skarszewy | Bieg główny | |||
68 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | Bieg główny | |||
69 | Pawłowski Krzysztof | Tczew | Bieg główny | Biegający Tczew/Gardzielewski Team | ||
70 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | Bieg główny | |||
71 | Kaźmierczak Wiesław | Sztum | Bieg główny | |||
72 | Waruszewski Karol | Tczew | Bieg główny | Biegający Tczew | ||
73 | Krakowski Piotr | Międzyrzecz | Bieg główny | Klub Biegacza ,, Piast " Międzyrzecz | ||
74 | POPEK MACIEJ | WŁOCŁAWEK | Bieg główny | |||
75 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | ||
76 | Oliński Wojciech | Malbork | Bieg główny | Active Malbork | ||
77 | Kaźmierczak Szymon | Sztum | Bieg główny | |||
78 | Hartuna zenon | Piece | Bieg główny | |||
79 | Oliwiński Paweł | Biała Góra | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | ||
80 | Rychlewski Tomasz | Czernin | Bieg główny | |||
81 | Krakówka Grzegorz | Malbork | Bieg główny | |||
82 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | ||
83 | Jaskólski Rafał | Gniew | Bieg główny | Opanuj Gniew | ||
84 | Treć Leon | Sztum | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | ||
85 | Giembicki Jan | Sztum | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | ||
86 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Bieg główny | |||
87 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | Bieg główny | LKS ,,Zantyr Sztum'' | ||
88 | Rutkowska Beata | Zajezierze | Bieg główny | |||
89 | Walencik Grzegorz | Elbląg | Bieg główny | EnduroMan |
Wyświetleń: 9064