WODNA DOLINA NOCĄ 2020 #3 - INDYWIDUALNIE

UWAGA! Nie odwołujemy biegu WDN#3, ale zmieniamy jego zasady!

1. Zapisy do projektu WDN2020 pozostają bez zmian.
2. W biegu WDN#3 bierzemy udział indywidulanie. W okresie od 23.03.2020 (poniedziałek) do 29.03.2020 (niedziela), podczas jednego ze swoich treningów, w wybranej przez siebie porze dnia (fajnie gdyby było ciemno) udajecie się na Wodną Dolinę i wykonujecie bieg w tempie przez siebie zadanym oraz dystansie, w którym chcecie wziąć udział w miesiącu marcu.
3. Dystanse do wyboru w marcu:
- Bieg Główny - dystnas 5 km (2 małe + 2 duże pętle) lub 10 km (5 dużych pętli);
- Marsz NW - dystans 2 km (1 duża pętla) lub 4 km (2 duże pętle).
4. Rekordy trasy zostają zawieszone w marcu, ale klasyfikacje generalne zostaną przeprowadzone normalnie zgodnie z Waszymi wynikami na poszczególnych trasach.
5. Co należy zrobić, żeby wynik został zaliczony do klasyfikacji:
- wybieramy jeden dystans ze wskazanych powyżej;
- startujemy i mierzymy czas za pomocą swojego urządzenia pomiarowego: zegarek, endomondo lub inna aplikacja, z której możemy wydobyć dwie informacje: czas biegu oraz ślad gps pokonanej trasy;
- te dwie informacje razem z naszymi podstawowymi danymi: imię, nazwisko i data urodzenia wysyłamy na adres mailowy Wodnej Doliny Nocą: wodnadolinanoca@gmial.com;
- Wasz wybór trasy oraz wynik pozostaną tajemnicą, aż do dnia 29 marca, po to, aby nikt nie sugerował się wynikiem swoich rywali - w ten sposób uda się zachować element rywalizacji.
- wyniki, uzyskane punkty oraz klasyfikacje opublikujemy niezwłocznie po 29 marca 2020.
To są wytyczne odnośnie osób dorosłych zgłoszonych do rywalizacji w projekcie.
Oczywiście, codziennie mogą do projektu dopisać się NOWI UCZESTNICY - co czynimy na stronie Elektronicznezapisy.pl.

Wytyczne odnośnie Biegu Młodzieżowego są trochę inne, po to żeby niepotrzebnie nie narażać najmłodszych. Młodzież 9-16 lat ma do przebiegnięcia 1 km i może to zrobić albo na 2 małych pętlach Wodnej Doliny, albo na każdej dowolnie przez siebie wybranej trasie.
Ważne, aby podobnie jak w przypadku dorosłych, Rodzic/Opiekun przesłał nam informację na temat pokonanego dystansu, czasu i danych dziecka. Wszyscy młodzi mistrzowie otrzymają w prezencie 50 pkt do klasyfikacji generalnej za wykonanie zadania i chęci ruchu na świeżym powietrzu.

UWAGA! Bardzo ważne są w tym przypadku zasady biegania w okresie kwarantanny. Unikajcie zbiorowego biegania. Omijajcie przechodniów. Smarkamy i kichamy w chusteczki, a po biegu niezwłocznie myjemy ręce. Jeśli już umówicie się małą grupą na wspólne bieganie to ograniczcie czułe powitania i uściski.

Biegi projektu Wodna Dolina Nocą 2020 przeprowadzone zostaną na dystansie około 5 i 10 km, a marsz nordic walking na dystansie około 2 i 4 km. W ramach projektu WDN2020 planowane jest rozegranie biegów dla młodzieży szkolnej do 16 roku życia. Miejsce wydarzenia zlokalizowane będzie na terenie obiektu rekreacyjno-sportowego Wodna Dolina, mieszczącego się przy ulicy Sybiraków w Koszalinie. Aktywność Uczestników biorących udział w projekcie propagowana będzie  w formie rekreacyjnej, sportowej i prozdrowotnej.  

UWAGA! Obecny formularz zapisów elektronicznych dotyczy tylko osób, które zapisują się do cyklu pierwszy raz. Osoby zarejestrowane we wcześniejszych biegach projektu WDN2020 nie muszą tego czynić ponownie.
Podobnie jest z osobami, które dokonały rejestracji przed biegiem w formie klasycznej (papierowej) w dniu jednego z wcześniejszych wydarzeń całego cyklu.

Wyświetleń: 453

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ