Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Family Pasłęk | |||||||||
1 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Active Family Pasłęk | XS | ||||
Anwil Włocławek | |||||||||
2 | Bącela Hanna | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Anwil Włocławek | XS | ||||
Klub dziadka Rynia | |||||||||
3 | Wolny Jan | Rotmanka | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Klub dziadka Rynia | S | ||||
OAP | |||||||||
4 | Lenartowski Maciej | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | OAP | XS | ||||
Pozytywne Przedszkole nr 6 w Gdańsku | |||||||||
5 | Kołodziński Krzysztof | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Pozytywne Przedszkole nr 6 w Gdańsku | XS | ||||
Przedszkole 88 | |||||||||
6 | Waszczyk Martyna | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Przedszkole 88 | XS | ||||
Przedszkole Bajkoland, Gdańsk | |||||||||
7 | Mazanek Jakub | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Przedszkole Bajkoland, Gdańsk | XS | ||||
Przedszkole Marchewka | |||||||||
8 | Zwierzchowski Jeremi | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Przedszkole Marchewka | XS | ||||
Przedszkole nr 3 | |||||||||
9 | Szerszeń Szymon | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Przedszkole nr 3 | XS | ||||
Przedszkole nr 15 | |||||||||
10 | Pieruszka Jakub | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Przedszkole nr 15 | XS | ||||
Przedszkole nr 44 | |||||||||
11 | Zaj Michał | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Przedszkole nr 44 | XS | ||||
SP 4 Rumia | |||||||||
12 | Grinholc Krzysztof | Rumia | Bieg Brzdąca -2020-2016 | SP 4 Rumia | XS | ||||
SP27 Gdańsk | |||||||||
13 | Cichosz Antoni | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | SP27 Gdańsk | XS | ||||
Tick Team | |||||||||
14 | Oleksiewicz Wiktor | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Tick Team | S | ||||
Victoria Gdańsk | |||||||||
15 | Kempinski Cezary | Gdansk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Victoria Gdańsk | XS | ||||
ZKiW Kulice | |||||||||
16 | Szwedowska Julia | Kulice | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ZKiW Kulice | XS | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
17 | Bogucka Julia | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | S | |||||
18 | Rozmus Mikołaj | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | S | |||||
19 | Sautycz Piotr | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
20 | Chabowski Leon | Brusy | Bieg Brzdąca -2020-2016 | S | |||||
21 | Nostitz-Jackowski Marceli | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
22 | Strużyński Leon | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | S | |||||
23 | Szlawski Albert | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
24 | Łosińska Agata | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
25 | Szudzik Laura | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
26 | Bloch Dawid | Gdynia | Bieg Brzdąca -2020-2016 | M | |||||
27 | TAMIOŁA TYMON | GDANSK | Bieg Brzdąca -2020-2016 | L | |||||
28 | Sarnowski Wojciech | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
29 | Nowicka Nel | gdanks | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
30 | Klatt Nikodem | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
31 | Wnuk Jędrzej | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | M | |||||
32 | Jóźwik Jakub | Straszyn | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
33 | Majkowski Tymoteusz | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
34 | Klucznik Ania | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
35 | Jabłoński Nikodem | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
36 | Pępek Helena | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
37 | Pępek Aniela | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
38 | Dzikowska Adriana | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
39 | Gajek Natalia | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
40 | Herbst-Okołowicz Lena | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
41 | Biernacka Iga | GDAŃSK | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
42 | Gabała Laura | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
43 | Przybyszewski Kuba | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
44 | Wysokińska Natalia | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
45 | Chomej Antonina | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
46 | Polak Jakub | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
47 | Kończyński Stanisław | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
48 | Juchniewicz Lena | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
49 | Rumkowska Nikola | Gdynia | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
50 | Modzelewski Jerzy | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
51 | Karwat Lena | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
52 | Malinowski Florian | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | S | |||||
53 | Teska Robert | Gdynia | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
54 | Chałkowska Maja | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
55 | Mikielska Patrycja | Wocławy | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
56 | Mikielska Natalia | Wocławy | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
57 | Sukniewicz Wiktoria | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
58 | Sukniewicz Julia | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
59 | Sanecka Nina | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | |||||
przedszkole 67 | |||||||||
60 | Niemoczynski Wiktor | Gdańsk | Bieg Brzdąca -2020-2016 | przedszkole 67 | S |
Wyświetleń: 12486