Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACTIVE FLOW TEAM | |||||||||
1 | Majewska Konstancja | Gdynia | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ACTIVE FLOW TEAM | S | ||||
Active Flow | |||||||||
2 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Active Flow | S | ||||
Junior deaf | |||||||||
3 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Junior deaf | XS | ||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
4 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | LKS Zorza Gdynia | S | ||||
5 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | LKS Zorza Gdynia | S | ||||
Morska Szkoła Podstawowa | |||||||||
6 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Morska Szkoła Podstawowa | XS | ||||
Pozytywna szkoła podstawowa | |||||||||
7 | OGŁOZIŃSKI Franciszek | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Pozytywna szkoła podstawowa | XS | ||||
SP2 | |||||||||
8 | Szlawski Patryk | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP2 | M | ||||
9 | Szlawska Zoja | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP2 | S | ||||
SP 8 Gdańsk | |||||||||
10 | Przybyszewski Paweł | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 8 Gdańsk | S | ||||
SP27 Gdańsk | |||||||||
11 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP27 Gdańsk | S | ||||
SP 33 | |||||||||
12 | DĘBNO-ARTWIŃSKA Pola | GDAŃSK | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 33 | XS | ||||
13 | Sanecka Łucja | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 33 | S | ||||
SP 42 | |||||||||
14 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 42 | M | ||||
SP nr 80 w Gdańsku | |||||||||
15 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP nr 80 w Gdańsku | XS | ||||
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 | |||||||||
16 | Wraga OLIWIA | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 | XS | ||||
17 | PINKER MICHAŁ | GDAŃSK | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 | S | ||||
Sp1 Gdansk | |||||||||
18 | Januszko Emilia | Gdansk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp1 Gdansk | M | ||||
Sp2 | |||||||||
19 | Nowicka Wiktoria | gdansk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp2 | XS | ||||
Sp 19 | |||||||||
20 | Dambek Barbara | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 19 | XS | ||||
Sp 48 Gdynia | |||||||||
21 | Bielecka Barbara | Gdynia | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 48 Gdynia | XS | ||||
Sp 92 | |||||||||
22 | Herbst-Okolowicz Amelia | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 92 | XS | ||||
23 | Sadowska Zuzanna | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 92 | XS | ||||
Szkola podstawowa nr 92 | |||||||||
24 | Głowacka Kornelia | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkola podstawowa nr 92 | S | ||||
Szkoła Podstawowa nr. 19 | |||||||||
25 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr. 19 | XS | ||||
Szkoła Podstawowa nr. 84 | |||||||||
26 | Wysokiński Szymon | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr. 84 | M | ||||
Szkoła Podstawowa nr 5 | |||||||||
27 | Kugaudo Alicja | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr 5 | M | ||||
Szkoła Podstawowa nr 18 | |||||||||
28 | Zaj Maja | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr 18 | S | ||||
Szkoła Podstawowa nr 48 | |||||||||
29 | Fedusio Mila | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr 48 | S | ||||
Szkoła podstawowa 92 | |||||||||
30 | Gdaniec Laura | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła podstawowa 92 | XS | ||||
Szkoła podstawowa nr 24 w Gdańsku | |||||||||
31 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła podstawowa nr 24 w Gdańsku | XS | ||||
Szkoła podstawowa nr 79 Gdańsk | |||||||||
32 | Bójko Martyna | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła podstawowa nr 79 Gdańsk | S | ||||
UKS ŻABIANKA GDAŃSK | |||||||||
33 | Szargiej Maciej | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | S | ||||
WP | |||||||||
34 | Kowalczyk Tymon | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | WP | XS | ||||
Wielka Przygoda | |||||||||
35 | DĘBNO-ARTWIŃSKA Lena | GDAŃSK | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Wielka Przygoda | XS | ||||
ZKiW Kulice | |||||||||
36 | Szwedowska Martyna | Kulice | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ZKiW Kulice | XS | ||||
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących - Żabianka | |||||||||
37 | Nowicka Maja | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących - Żabianka | S | ||||
Znikające punkty | |||||||||
38 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Znikające punkty | XS | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
39 | Strużyński Ignacy | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | |||||
40 | Maciesza Hania | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
41 | Łosiński Piotr | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | |||||
42 | Gotartowska Paulina | Gdansk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | |||||
43 | Klucznik Joasia | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
44 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
45 | Walesiak Jan Walesiak | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
46 | Walesiak Natalia Walesiak | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
47 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
48 | Mierzejewski-Dybek Michał | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
49 | Klimkiewicz Krystian | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | |||||
50 | Czuryło Jan | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | |||||
51 | Koszlak Pola | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | |||||
52 | Dzikowska Liliana | Gdańsl | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | |||||
53 | Gajek Szymon | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | |||||
54 | Witoslawska Weronika | Gdansk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
55 | Pawłowska Aleksandra | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
56 | Pawłowska ALICJA | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
57 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | |||||
58 | Gabała Jakub | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
59 | Zbroński Gabriel | GDAŃSK | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
60 | Szmitke Jakub | GDAŃSK | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
61 | Woronin Maksymilian | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | |||||
62 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | L | |||||
63 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | |||||
64 | Sedlaczek Ewelina | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | |||||
65 | Mituś Liliana | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | |||||
66 | Kopczyński Filip | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | |||||
67 | Nafalska Zuzanna | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | |||||
68 | Szewczyk Lena | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | |||||
69 | Hennig Antoni | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | |||||
szkoła podstawowa nr 2 w Gdańsku | |||||||||
70 | Raszpunda Iga | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | szkoła podstawowa nr 2 w Gdańsku | S |
Wyświetleń: 12440