Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/2- Zaspa Młyniec - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Jasiel Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 S
2 Grzesiuk Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 S
3 Weiland Dominika Czeczewo Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 SSP KARCZEMKI Dobrzewino S
4 Rębowski Mateusz Pasłęk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Active Family Pasłęk XS
5 Ciesielski Szymon Gdynia Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 LKS Zorza Gdynia S
6 Chabowski Jan Brusy Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 M
7 Szemelfejnik Lena Gdynia Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 XS
8 Walaszkowski Pawel Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 XS
9 Walaszkowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Sz. P. NR 15 M
10 Tokarczyk Piotr Gdynia Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 LKS Zorza Gdynia XS
11 Gadziejewski Olivier Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 S
12 Stanisławska Roksana Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 XS
13 Cieślik Adam Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Sp nr 44 w Gdańsku S
14 Sawicka Maria Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 XS
15 Sawicka Zosia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 XS
16 TAMIOŁA JULIAN GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 M
17 TAMIOŁA JAN GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 M
18 Szydłowska Gabrysia Włocławek Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Anwil Włocławek M
19 Janeczek Weronika Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Lufthansa Systems Poland XS
20 Łapińska Basia GDAŃSK, POLAND Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 S
21 Wójciga Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 XS
22 Serwadczak Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 S
23 Zwolińska Amelia Kowale Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Szkoła Podstawowa w Kowalach XS
24 Torłop Kornelia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Sp35 M
25 Suryn Hanna Sopot Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 M
26 Grinholc Wojciech Rumia Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 SP 4 Rumia XS
27 Stoltmann Julian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 S
28 Stoltmann Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 S
29 Żulewksa Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 XS
30 Maciesza Damian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 XS
31 Wojda Szymon Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 XS
32 Pelczar Weronika Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Junior deaf XS
33 Machnik Nina Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 SP49 Gdańsk XS
34 Walas Daniel Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Sp 75 Gdańsk S
35 Szwedowska Laura Kulice Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 ZKiW Kulice XS
36 Szwedowski Kacper Kulice Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 ZKiW Kulice XS
37 Czuryło Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 S
38 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 S
39 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 M
40 Łaguna Anna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 KL Lechia XS
41 Kuchta Antoni Sopot Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 XS
42 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 S
43 Gdaniec Roksana Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Szkoła podstawowa 92 XS
44 Gdaniec Blanka Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Szkoła podstawowa 92 XS
45 Sadowska Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Sp 92 S
46 Drzycimski Filip Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 SP 76 Gdańsk S
47 Wysocki Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Szkola podstawowa nr 92 L
48 PINKER PATRYK GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 M
49 Plata Marcel Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 L
50 Baczyńska Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 L
51 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 M
52 Gałęziowski Przemysław Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 S
53 Januszkiewicz Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 SP27 Gdańsk S
54 Teska Patrycja Gdynia Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 LKS Zorza Gdynia S
55 Dzik Ksawery Elblag Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 M
56 Prostak Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 XS
57 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 Morska Szkoła Podstawowa XS
58 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 MARED TEAM S
59 Dancewicz Milena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 MKS Gdańsk XS


Wyświetleń: 7108

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ