Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
2 | Bącela Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Anwil Włocławek | XS | |
3 | Baczyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | L | ||
4 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 48 Gdynia | XS | |
5 | Biernacka Iga | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
6 | Blach Zuzia | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | Przedszkole 88 | XS | |
7 | Bloch Dawid | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | M | ||
8 | Bogucka Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | S | ||
9 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła podstawowa nr 79 Gdańsk | S | |
10 | Burzyński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | SPMS nr 94 | XS | |
11 | Chabowski Jan | Brusy | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | M | ||
12 | Chabowski Leon | Brusy | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | S | ||
13 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | Stamar | S | |
14 | Chałkowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
15 | Chomej Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
16 | Cichosz Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | SP27 Gdańsk | XS | |
17 | Ciesielski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | LKS Zorza Gdynia | S | |
18 | Cieślik Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | Sp nr 44 w Gdańsku | S | |
19 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | Morska Szkoła Podstawowa | XS | |
20 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Morska Szkoła Podstawowa | XS | |
21 | Czuryło Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
22 | Czuryło Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | S | ||
23 | Dambek Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 19 | XS | |
24 | Dambek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | Przedszkole Marchewka | XS | |
25 | Dancewicz Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | MKS Gdańsk | XS | |
26 | DĘBNO-ARTWIŃSKA Lena | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Wielka Przygoda | XS | |
27 | DĘBNO-ARTWIŃSKA Pola | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 33 | XS | |
28 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | SP 76 Gdańsk | S | |
29 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | M | ||
30 | Dzikowska Adriana | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
31 | Dzikowska Liliana | Gdańsl | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | ||
32 | Fedusio Mila | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr 48 | S | |
33 | Fedusio Nelly | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | Szkoła Podstawowa nr 48 | XS | |
34 | Gabała Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
35 | Gabała Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
36 | Gabała Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
37 | Gadziejewski Olivier | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | S | ||
38 | Gajek Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
39 | Gajek Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
40 | Gałęziowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | S | ||
41 | Gdaniec Blanka | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | Szkoła podstawowa 92 | XS | |
42 | Gdaniec Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła podstawowa 92 | XS | |
43 | Gdaniec Roksana | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | Szkoła podstawowa 92 | XS | |
44 | Gotartowska Paulina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
45 | Grinholc Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | SP 4 Rumia | XS | |
46 | Grinholc Wojciech | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | SP 4 Rumia | XS | |
47 | Grzesiuk Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | S | ||
48 | Głowacka Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkola podstawowa nr 92 | S | |
49 | Głowacki Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | Szkola podstawowa nr 92 | S | |
50 | Hałaczkiewicz Hubert | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
51 | Hennig Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
52 | Hennig Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
53 | Herbst-Okolowicz Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 92 | XS | |
54 | Herbst-Okołowicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
55 | Jabłoński Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
56 | Janeczek Weronika | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | Lufthansa Systems Poland | XS | |
57 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | SP27 Gdańsk | S | |
58 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP27 Gdańsk | S | |
59 | Januszko Emilia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp1 Gdansk | M | |
60 | Januszko Ignacy | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | Przedszkole nr 75 | M | |
61 | Jasiel Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | S | ||
62 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | M | ||
63 | Jóźwik Jakub | Straszyn | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
64 | Juchniewicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
65 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | Szkoła Podstawowa nr. 19 | XS | |
66 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr. 19 | XS | |
67 | Karwat Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
68 | Karwat Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
69 | Kempinski Cezary | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Victoria Gdańsk | XS | |
70 | Kempinski Leon | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | Victoria Gdańsk | S | |
71 | Klatt Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
72 | Klimkiewicz Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
73 | Klimkiewicz Zuzia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
74 | Klockowski Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | S | ||
75 | Klucznik Ania | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
76 | Klucznik Joasia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
77 | Komorowska Hanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | M | ||
78 | Kończyński Robert | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | S | ||
79 | Kończyński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | XS | ||
80 | Kopczyński Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | ||
81 | Kosińska Celina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | S | ||
82 | Koszlak Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
83 | Koszlak Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
84 | Kowalczyk Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | WP | XS | |
85 | Kołak Hubert | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | Przedszkole Marchewka | XS | |
86 | Kołodziński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Pozytywne Przedszkole nr 6 w Gdańsku | XS | |
87 | Krawczyk Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
88 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
89 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | XS | ||
90 | Kugaudo Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr 5 | M | |
91 | Kugaudo Leon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | Szkoła Podstawowa nr 5 | M | |
92 | Lenartowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | OAP | XS | |
93 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | S | ||
94 | Lewandowska Nadia | Juszkowo | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
95 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | S | ||
96 | Lewandowska Tatiana | Juszkowo | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
97 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | ||
98 | Litwin Marcelina | Tczew | Polska | Bieg Malucha - 2015 -2014 | XS | ||
99 | Machnik Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | SP49 Gdańsk | XS | |
100 | Maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2010 -2008 | XS |
Wyświetleń: 12447