Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/2 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Cichocki Mariusz Gdańsk Bieg Główny - 5 km M
2 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Bieg Główny - 5 km L
3 Jasiel Anna Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy S
4 Skiba Piotr Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy Rada Dzielnicy Zaspa Rozstaje XL
5 Żmudzka Grażyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km S
6 Jasiel Jarosław Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy Rada Dzielnicy Zaspa Rozstaje M
7 Bogdański Piotr Elbląg Bieg Główny - 5 km L
8 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy M
9 wikarjak tomasz wikarjak Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
10 Sworski Roman Łódź Bieg Główny - 5 km Vegan Runners / Kastyo M
11 Gojke Monika Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska L
12 Kłos Maciej Gdańsk Bieg Główny - 5 km NW Wyspa Sobieszewska M opłacono
13 Szumacher Marta Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
14 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
15 Bednarz Maciej Gdańsk Bieg Główny - 5 km M
16 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
17 Rajska-Gruszeczka Natalia Gdynia Bieg Główny - 5 km Polska Grupa Biegowa S opłacono
18 Rozmus Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km XS
19 Dziemian Jakub gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
20 Nowakowska Edyta Morąg Bieg Główny - 5 km S opłacono
21 Mejer Wiktor Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 M
22 Trzaska Przemysław Gdańsk Bieg Główny - 5 km Dream Tri Team L opłacono
23 Lidzbarski Janusz Chwaszczyno Bieg Główny - 5 km M opłacono
24 Tumiński Dawid Juszkowo Bieg Główny - 5 km M opłacono
25 Nibus Jacek Straszyn Bieg Główny - 5 km M opłacono
26 Zakowicz Paweł Halinów Bieg Główny - 5 km Piechotą po schodach - Łódź M
27 Grabias Aleksandra Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
28 Sochaczewski Mirek Straszyn Bieg Główny - 5 km DKS XL opłacono
29 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg Główny - 5 km L opłacono
30 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy L
31 SOBIERAJ JAN GDAŃSK Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 M
32 Strusiński Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 Technikum Energetyczne M
33 Jakusik Jacek Malbork Bieg Główny - 5 km Grupa Malbork M opłacono
34 Kulpaczyński Patryk Gdańsk Bieg Główny - 5 km Goggle PAE Team M opłacono
35 Pępek Bartosz Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
36 Zabojszcz Marcin Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy L
37 Rudziński Szymon Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy L
38 Scharmach Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km Biegacze z Pomorza S
39 Dorawa Igor Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 XIV LO Gdańsk M
40 Knychas Darek Warszawa Bieg Główny - 5 km PZU Sport Team M opłacono
41 Szabat Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km M
42 Czechlewska Iwona Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy M
43 Jones Owen Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy XL
44 Jones Anna Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy M
45 Nostitz-Jackowski Mateusz Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy S
46 Kałuża Paweł Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy L
47 Zygnerski Tomasz Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy DKS L
48 Bury Paweł Gdynia Bieg Główny - 5 km biegamyrazem.pl S opłacono
49 Deka Przemysław Gdynia Bieg Główny - 5 km Runpassion.pl Team S opłacono
50 Kwiatek Maciek Miłakowo Bieg Główny - 5 km M opłacono
51 Strużyński Tomasz Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy L
52 Milewska Weronika Sąpolno Bieg Główny - 5 km S opłacono
53 Klos Tomek Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
54 Heberlein karolina Wejherowo Bieg Główny - 5 km XS opłacono
55 Skrzypczak Ewa Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
56 Kosiński Marcin Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
57 Dargacz Natalia Gdansk Bieg Główny - 5 km S opłacono
58 Bloch Szymon Czersk Bieg Główny - 5 km M
59 TAMIOŁA ARKADIUSZ GDAŃSK Bieg Główny - 5 km XL opłacono
60 Pietralczyk Piotr Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL
61 Bącela Igor Gdańsk Bieg Główny - 5 km Anwil Włocławek XL opłacono
62 Riabukha Oleksandr Kremieńćzuk Ukraina Bieg Główny - 5 km AIC TEAM M
63 syroka wiktoria Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 L
64 ryźlewicz agata Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
65 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg Główny - 5 km Żarta Wataha M opłacono
66 Kempinski Wojciech Gdansk Bieg Główny - 5 km Victoria Gdańsk L opłacono
67 Laskowska Agnieszka GDANSK Bieg Główny - 5 km L opłacono
68 Laskowski Marek Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
69 Lewandowska Justyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km XS opłacono
70 Karpenko Andrej Gdansk Bieg Główny - 5 km Lilia M opłacono
71 Niewińska Beata Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
72 Anolik Monika Gdansk Bieg Główny - 5 km S opłacono
73 Weiland Karina Sopot Bieg Główny - 5 km XS
74 Majkowski MATEUSZ Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL opłacono
75 Bonisławska-Być Anita Gdańsk Bieg Główny - 5 km ReAktywuj się w Maratonie S
76 Tokarska Laura Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 M
77 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 L
78 Schur Krzysztof Gdansk Bieg Główny - 5 km R@nersi M opłacono
79 Lutka Krystian Kowale Bieg Główny - 5 km M
80 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg Główny - 5 km L opłacono
81 Roczyński Krzysztof Gdańsk Bieg Główny - 5 km L
82 Karpenko Lilia Gdansk Bieg Główny - 5 km M opłacono
83 Dudziak Mateusz Tczew Bieg Główny - 5 km Real-na Gwiazdeczka M opłacono
84 Krzak Jerzy Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL opłacono
85 Pelczar Barbara Gdansk Bieg Główny - 5 km XL
86 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy Grupa Trójmiasto / Radość Biegania M
87 Czyrzniewski Paweł GDAŃSK Bieg Główny - 5 km M opłacono
88 Wraga Rafał Gdańsk Bieg Główny - 5 km Forfit M opłacono
89 Szargiej Aleksandra Gdansk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 UKS ŻABIANKA GDAŃSK M
90 Polański Marcin Sztutowo Bieg Główny - 5 km UP Gdańsk 6/ Generat ze Sztutowa S opłacono
91 Tuszyński Jarosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
92 Łatas Paweł Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
93 Monika Czarna Gdynia Bieg Główny - 5 km R@nersi S opłacono
94 Roelle Radosław Roelle Gdańsk Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy M
95 Witkowski Jarosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km RMDC M opłacono
96 Rzepecki Radosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km sportevo L opłacono
97 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Bieg Główny - 5 km Kocur Team L opłacono
98 Stoltmann Paulina Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
99 karczmarczyk bogdan Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
100 Radawiec Marcin Gdańsk Bieg Główny - 5 km Przymorze 76ers XL opłacono


Wyświetleń: 4920

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ