Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/2 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km
Bieg Główny - 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 wikarjak tomasz wikarjak Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
2 Kłos Maciej Gdańsk Bieg Główny - 5 km NW Wyspa Sobieszewska M opłacono
3 Szumacher Marta Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
4 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
5 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
6 Rajska-Gruszeczka Natalia Gdynia Bieg Główny - 5 km Polska Grupa Biegowa S opłacono
7 Dziemian Jakub gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
8 Nowakowska Edyta Morąg Bieg Główny - 5 km S opłacono
9 Trzaska Przemysław Gdańsk Bieg Główny - 5 km Dream Tri Team L opłacono
10 Lidzbarski Janusz Chwaszczyno Bieg Główny - 5 km M opłacono
11 Tumiński Dawid Juszkowo Bieg Główny - 5 km M opłacono
12 Nibus Jacek Straszyn Bieg Główny - 5 km M opłacono
13 Grabias Aleksandra Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
14 Sochaczewski Mirek Straszyn Bieg Główny - 5 km DKS XL opłacono
15 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg Główny - 5 km L opłacono
16 Jakusik Jacek Malbork Bieg Główny - 5 km Grupa Malbork M opłacono
17 Kulpaczyński Patryk Gdańsk Bieg Główny - 5 km Goggle PAE Team M opłacono
18 Pępek Bartosz Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
19 Knychas Darek Warszawa Bieg Główny - 5 km PZU Sport Team M opłacono
20 Bury Paweł Gdynia Bieg Główny - 5 km biegamyrazem.pl S opłacono
21 Deka Przemysław Gdynia Bieg Główny - 5 km Runpassion.pl Team S opłacono
22 Kwiatek Maciek Miłakowo Bieg Główny - 5 km M opłacono
23 Milewska Weronika Sąpolno Bieg Główny - 5 km S opłacono
24 Klos Tomek Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
25 Heberlein karolina Wejherowo Bieg Główny - 5 km XS opłacono
26 Skrzypczak Ewa Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
27 Kosiński Marcin Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
28 Dargacz Natalia Gdansk Bieg Główny - 5 km S opłacono
29 TAMIOŁA ARKADIUSZ GDAŃSK Bieg Główny - 5 km XL opłacono
30 Bącela Igor Gdańsk Bieg Główny - 5 km Anwil Włocławek XL opłacono
31 ryźlewicz agata Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
32 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg Główny - 5 km Żarta Wataha M opłacono
33 Kempinski Wojciech Gdansk Bieg Główny - 5 km Victoria Gdańsk L opłacono
34 Laskowska Agnieszka GDANSK Bieg Główny - 5 km L opłacono
35 Laskowski Marek Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
36 Lewandowska Justyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km XS opłacono
37 Karpenko Andrej Gdansk Bieg Główny - 5 km Lilia M opłacono
38 Niewińska Beata Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
39 Anolik Monika Gdansk Bieg Główny - 5 km S opłacono
40 Majkowski MATEUSZ Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL opłacono
41 Schur Krzysztof Gdansk Bieg Główny - 5 km R@nersi M opłacono
42 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg Główny - 5 km L opłacono
43 Karpenko Lilia Gdansk Bieg Główny - 5 km M opłacono
44 Dudziak Mateusz Tczew Bieg Główny - 5 km Real-na Gwiazdeczka M opłacono
45 Krzak Jerzy Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL opłacono
46 Czyrzniewski Paweł GDAŃSK Bieg Główny - 5 km M opłacono
47 Wraga Rafał Gdańsk Bieg Główny - 5 km Forfit M opłacono
48 Polański Marcin Sztutowo Bieg Główny - 5 km UP Gdańsk 6/ Generat ze Sztutowa S opłacono
49 Tuszyński Jarosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
50 Łatas Paweł Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
51 Monika Czarna Gdynia Bieg Główny - 5 km R@nersi S opłacono
52 Witkowski Jarosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km RMDC M opłacono
53 Rzepecki Radosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km sportevo L opłacono
54 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Bieg Główny - 5 km Kocur Team L opłacono
55 Stoltmann Paulina Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
56 karczmarczyk bogdan Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
57 Radawiec Marcin Gdańsk Bieg Główny - 5 km Przymorze 76ers XL opłacono
58 Frątczak Wioleta Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
59 Ławrów Sylwia Gdańsk Bieg Główny - 5 km IHS Markit S opłacono
60 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg Główny - 5 km XS opłacono
61 Żeromski Alan Gdańsk Bieg Główny - 5 km Politechnika Gdańska FTiMS L opłacono
62 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny - 5 km LKS Zantyr Sztum M opłacono
63 Nycek Maciej Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
64 Dziewiatowska Joanna Tuchom Bieg Główny - 5 km Kujawscy runners M opłacono
65 Ladziński Zbigniew Gdańsk Bieg Główny - 5 km L - RUN M opłacono
66 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Bieg Główny - 5 km UKS ŻABIANKA GDAŃSK M opłacono
67 Kugaudo Piotr Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
68 Budziarek Adam Gdańsk Bieg Główny - 5 km #BBKTS M opłacono
69 Cichowska Joanna Durąg Bieg Główny - 5 km XS opłacono
70 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny - 5 km OSP POGRODZIE L opłacono
71 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK Bieg Główny - 5 km M opłacono
72 Łoś Karolina Gdańsk Bieg Główny - 5 km Panny z Wilka M opłacono
73 Boberski Artur Gdańsk Bieg Główny - 5 km RMDC L opłacono
74 Kopczyńska Monika Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
75 Pyż Sławomir Gdańsk Bieg Główny - 5 km Gait L opłacono
76 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Bieg Główny - 5 km O-SOWA BIEGA M opłacono
77 Plewiński Rafał Banino Bieg Główny - 5 km Chabrowe Wilki XL opłacono
78 Cieśliński Michał Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
79 Gruszeczka Mateusz Gdynia Bieg Główny - 5 km Parkrun Grudziądz L opłacono


Wyświetleń: 6868

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ