Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cichocki Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | ||
2 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | ||
3 | Jasiel Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | S | ||
4 | Skiba Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | Rada Dzielnicy Zaspa Rozstaje | XL | |
5 | Żmudzka Grażyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | ||
6 | Jasiel Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | Rada Dzielnicy Zaspa Rozstaje | M | |
7 | Bogdański Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | ||
8 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | M | ||
9 | wikarjak tomasz wikarjak | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
10 | Sworski Roman | Łódź | Polska | Bieg Główny - 5 km | Vegan Runners / Kastyo | M | |
11 | Gojke Monika | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska | L | |
12 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | NW Wyspa Sobieszewska | M | opłacono |
13 | Szumacher Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
14 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
15 | Bednarz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | ||
16 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
17 | Rajska-Gruszeczka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 5 km | Polska Grupa Biegowa | S | opłacono |
18 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XS | ||
19 | Dziemian Jakub | gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
20 | Nowakowska Edyta | Morąg | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
21 | Mejer Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | M | ||
22 | Trzaska Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Dream Tri Team | L | opłacono |
23 | Lidzbarski Janusz | Chwaszczyno | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
24 | Tumiński Dawid | Juszkowo | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
25 | Nibus Jacek | Straszyn | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
26 | Zakowicz Paweł | Halinów | Polska | Bieg Główny - 5 km | Piechotą po schodach - Łódź | M | |
27 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
28 | Sochaczewski Mirek | Straszyn | Polska | Bieg Główny - 5 km | DKS | XL | opłacono |
29 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
30 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | L | ||
31 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | M | ||
32 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | Technikum Energetyczne | M | |
33 | Jakusik Jacek | Malbork | Polska | Bieg Główny - 5 km | Grupa Malbork | M | opłacono |
34 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Goggle PAE Team | M | opłacono |
35 | Pępek Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
36 | Zabojszcz Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | L | ||
37 | Rudziński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | L | ||
38 | Scharmach Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Biegacze z Pomorza | S | |
39 | Dorawa Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | XIV LO Gdańsk | M | |
40 | Knychas Darek | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 5 km | PZU Sport Team | M | opłacono |
41 | Szabat Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | ||
42 | Czechlewska Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | M | ||
43 | Jones Owen | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | XL | ||
44 | Jones Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | M | ||
45 | Nostitz-Jackowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | S | ||
46 | Kałuża Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | L | ||
47 | Zygnerski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | DKS | L | |
48 | Bury Paweł | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 5 km | biegamyrazem.pl | S | opłacono |
49 | Deka Przemysław | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 5 km | Runpassion.pl Team | S | opłacono |
50 | Kwiatek Maciek | Miłakowo | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
51 | Strużyński Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | L | ||
52 | Milewska Weronika | Sąpolno | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
53 | Klos Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
54 | Heberlein karolina | Wejherowo | Polska | Bieg Główny - 5 km | XS | opłacono | |
55 | Skrzypczak Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
56 | Kosiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
57 | Dargacz Natalia | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
58 | Bloch Szymon | Czersk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | ||
59 | TAMIOŁA ARKADIUSZ | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny - 5 km | XL | opłacono | |
60 | Pietralczyk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XL | ||
61 | Bącela Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Anwil Włocławek | XL | opłacono |
62 | Riabukha Oleksandr | Kremieńćzuk Ukraina | Polska | Bieg Główny - 5 km | AIC TEAM | M | |
63 | syroka wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | L | ||
64 | ryźlewicz agata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
65 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Żarta Wataha | M | opłacono |
66 | Kempinski Wojciech | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Victoria Gdańsk | L | opłacono |
67 | Laskowska Agnieszka | GDANSK | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
68 | Laskowski Marek | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
69 | Lewandowska Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XS | opłacono | |
70 | Karpenko Andrej | Gdansk | Ukraina | Bieg Główny - 5 km | Lilia | M | opłacono |
71 | Niewińska Beata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
72 | Anolik Monika | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
73 | Weiland Karina | Sopot | Polska | Bieg Główny - 5 km | XS | ||
74 | Majkowski MATEUSZ | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XL | opłacono | |
75 | Bonisławska-Być Anita | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | ReAktywuj się w Maratonie | S | |
76 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | M | ||
77 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | L | ||
78 | Schur Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | R@nersi | M | opłacono |
79 | Lutka Krystian | Kowale | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | ||
80 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
81 | Roczyński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | ||
82 | Karpenko Lilia | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
83 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | Bieg Główny - 5 km | Real-na Gwiazdeczka | M | opłacono |
84 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XL | opłacono | |
85 | Pelczar Barbara | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XL | ||
86 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | Grupa Trójmiasto / Radość Biegania | M | |
87 | Czyrzniewski Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
88 | Wraga Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Forfit | M | opłacono |
89 | Szargiej Aleksandra | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | M | |
90 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | Bieg Główny - 5 km | UP Gdańsk 6/ Generat ze Sztutowa | S | opłacono |
91 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
92 | Łatas Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
93 | Monika Czarna | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 5 km | R@nersi | S | opłacono |
94 | Roelle Radosław Roelle | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | M | ||
95 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | RMDC | M | opłacono |
96 | Rzepecki Radosław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | sportevo | L | opłacono |
97 | Listwan Krzysztof | Gdańsk-Kokoszki | Polska | Bieg Główny - 5 km | Kocur Team | L | opłacono |
98 | Stoltmann Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
99 | karczmarczyk bogdan | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
100 | Radawiec Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Przymorze 76ers | XL | opłacono |
Wyświetleń: 13108