Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anolik Monika | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
2 | Bącela Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Anwil Włocławek | XL | opłacono |
3 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | Grupa Trójmiasto / Radość Biegania | M | |
4 | Bednarz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | ||
5 | Bejm Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | XL | ||
6 | Bejm Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | XL | ||
7 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny - 5 km | XL | ||
8 | Bloch Szymon | Czersk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | ||
9 | Boberski Artur | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | RMDC | L | opłacono |
10 | Bogdański Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | ||
11 | Bonisławska-Być Anita | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | ReAktywuj się w Maratonie | S | |
12 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | ||
13 | Budziarek Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | #BBKTS | M | opłacono |
14 | Bury Paweł | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 5 km | biegamyrazem.pl | S | opłacono |
15 | Cichocki Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | ||
16 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg Główny - 5 km | XS | opłacono | |
17 | Cieśliński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
18 | Czechlewska Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | M | ||
19 | Czyrzniewski Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | ||
20 | Czyrzniewski Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
21 | Dargacz Natalia | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
22 | Deka Przemysław | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 5 km | Runpassion.pl Team | S | opłacono |
23 | Dorawa Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | XIV LO Gdańsk | M | |
24 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | Bieg Główny - 5 km | Real-na Gwiazdeczka | M | opłacono |
25 | Dziemian Jakub | gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
26 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | Bieg Główny - 5 km | Kujawscy runners | M | opłacono |
27 | Frątczak Wioleta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
28 | Gojke Monika | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska | L | |
29 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
30 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Żarta Wataha | M | opłacono |
31 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 5 km | Parkrun Grudziądz | L | opłacono |
32 | Heberlein karolina | Wejherowo | Polska | Bieg Główny - 5 km | XS | opłacono | |
33 | Hennig Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | BBL Gdańsk, KW Trójmiasto | M | |
34 | Jakusik Jacek | Malbork | Polska | Bieg Główny - 5 km | Grupa Malbork | M | opłacono |
35 | Jasiel Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | S | ||
36 | Jasiel Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | Rada Dzielnicy Zaspa Rozstaje | M | |
37 | Jones Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | M | ||
38 | Jones Owen | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | XL | ||
39 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | O-SOWA BIEGA | M | opłacono |
40 | karczmarczyk bogdan | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
41 | Karpenko Andrej | Gdansk | Ukraina | Bieg Główny - 5 km | Lilia | M | opłacono |
42 | Karpenko Lilia | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
43 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
44 | Kałuża Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | L | ||
45 | Kempinski Wojciech | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Victoria Gdańsk | L | opłacono |
46 | Klos Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
47 | Knychas Darek | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 5 km | PZU Sport Team | M | opłacono |
48 | KOŃCZYŃSKI Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
49 | Kopczyńska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
50 | Kosiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
51 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | M | opłacono |
52 | Kotarba - Tysarczyk Ewa | Lublewo gdańskie | Polska | Bieg Główny - 5 km | Tysar | S | |
53 | Kowalik Hubert | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | L | ||
54 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XL | opłacono | |
55 | Kugaudo Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
56 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Goggle PAE Team | M | opłacono |
57 | Kurajk Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | M | ||
58 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | L | ||
59 | Kurajk Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | L | ||
60 | Kwiatek Maciek | Miłakowo | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
61 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | NW Wyspa Sobieszewska | M | opłacono |
62 | Ladziński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L - RUN | M | opłacono |
63 | Laskowska Agnieszka | GDANSK | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
64 | Laskowski Marek | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
65 | Lewandowska Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XS | opłacono | |
66 | Lidzbarski Janusz | Chwaszczyno | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
67 | Listwan Krzysztof | Gdańsk-Kokoszki | Polska | Bieg Główny - 5 km | Kocur Team | L | opłacono |
68 | Lutka Krystian | Kowale | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | ||
69 | Majkowski MATEUSZ | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XL | opłacono | |
70 | Maślanka Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | L | ||
71 | Mejer Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2007 – 2004 | M | ||
72 | Milewska Weronika | Sąpolno | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
73 | Monika Czarna | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 5 km | R@nersi | S | opłacono |
74 | Nibus Jacek | Straszyn | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
75 | Niewińska Beata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
76 | Nostitz-Jackowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | S | ||
77 | Nowakowska Edyta | Morąg | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
78 | Nycek Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
79 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
80 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XS | opłacono | |
81 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | M | opłacono | |
82 | Pelczar Barbara | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XL | ||
83 | Pępek Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | opłacono | |
84 | Pietralczyk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XL | ||
85 | Plewiński Rafał | Banino | Polska | Bieg Główny - 5 km | Chabrowe Wilki | XL | opłacono |
86 | Polak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | XL | ||
87 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | Bieg Główny - 5 km | UP Gdańsk 6/ Generat ze Sztutowa | S | opłacono |
88 | Pyż Sławomir | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Gait | L | opłacono |
89 | Radawiec Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Przymorze 76ers | XL | opłacono |
90 | Rajska-Gruszeczka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 5 km | Polska Grupa Biegowa | S | opłacono |
91 | Riabukha Oleksandr | Kremieńćzuk Ukraina | Polska | Bieg Główny - 5 km | AIC TEAM | M | |
92 | Roczyński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | L | ||
93 | Roelle Radosław Roelle | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | M | ||
94 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | XS | ||
95 | Rudziński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5km - mieszkańcy dzielnicy | L | ||
96 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 5 km | XL | ||
97 | ryźlewicz agata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | S | opłacono | |
98 | Rzepecki Radosław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | sportevo | L | opłacono |
99 | Scharmach Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 5 km | Biegacze z Pomorza | S | |
100 | Schur Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 5 km | R@nersi | M | opłacono |
Wyświetleń: 13110