Wirtualne Mistrzostwa Świata w Półmaratonie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA 21,0975 km MOCNI POMOCNI opłacono on-line
2 Bartsch Aleksandra Gdynia 21,0975 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
3 Jarnot Marcin Jawiszowice 21,0975 km opłacono on-line
4 Jarnot Amelia Jawiszowice 21,0975 km Miętowe Żabki opłacono on-line
5 Woźniak Tomasz Gdańsk 21,0975 km TRIDEA TEAM opłacono on-line
6 Baumgart Jacek Baumgart Osielsko 21,0975 km Biegaj z Dębami opłacono on-line
7 Hińczewski Marcin Osiek Nad Wisłą 21,0975 km Biegam Bo Kocham Ten Stan opłacono on-line
8 Stępień Grzegorz Opole 21,0975 km Wieczorne Bieganie w Opolu opłacono on-line
9 Kucia Łukasz Turek 21,0975 km Biegacze Turek! opłacono on-line
10 Krolik Anna Koronowo 21,0975 km opłacono on-line
11 Zając Zbigniew Cisew 21,0975 km KB Maraton Turek opłacono on-line
12 Suszek Slawomir Siemianowice Śląskie 21,0975 km SU-MAR Suszek TEAM opłacono on-line
13 Dzienisik Michał Grabówka 21,0975 km opłacono on-line
14 Rękawik Krzysztof Skaryszew 21,0975 km Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie opłacono on-line
15 Brzoska Małgorzata Warszawa 21,0975 km Bractwo Biegowe BGK opłacono on-line
16 Heliński Patryk Gdynia 21,0975 km
17 Bałdyga Radosław Elbląg 21,0975 km JBB opłacono on-line
18 Hebanowski Łukasz Gdynia 21,0975 km Padł Na Ryj opłacono on-line
19 Długosz Lucyna KĘTRZYN 21,0975 km opłacono on-line
20 Stankiewicz Dawid Reda 21,0975 km Elektryk Wejherowo opłacono on-line
21 szczykutowicz Tomasz Gdansk 21,0975 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
22 orzoł katarzyna elbląg 21,0975 km
23 Ferdynus Marcin Ferdynus Opatów 21,0975 km Szybkie Żółwie Opatów opłacono on-line
24 Leszczyńska Anna Szczecin 21,0975 km opłacono on-line
25 Grzela Paweł Kielce 21,0975 km opłacono on-line
26 Wiśniewska Marta Lubiszewo Tczewskie 21,0975 km CrossElite opłacono on-line
27 Derecz Monika Piastow 21,0975 km opłacono on-line
28 Szymańska Agnieszka Mstyczów 21,0975 km Carbon OCR Racing Team opłacono on-line
29 Kunstátová Marie Zdiby 21,0975 km Šneci v běhu
30 Novotný Radim Jirny 21,0975 km Šneci v běhu
31 Schwann Mirosław Wejherowo 21,0975 km Wejherowskie Łabędzie opłacono on-line
32 Nadrowski Kamil Bełchatów 21,0975 km opłacono on-line
33 Urbański Michał Łódź 21,0975 km opłacono on-line
34 Januchowski Jacek Dosin 21,0975 km opłacono on-line
35 Czerwiński Janusz Zegrze 21,0975 km Damy Rade Zegrze opłacono on-line
36 Mej Paweł Baczków . Gm. Bochnia - Małopolska 21,0975 km BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA opłacono on-line
37 PELCHEN TOMASZ PELCHEN GRÓJEC 21,0975 km TEAMOCHAL opłacono on-line
38 Biegański Bogumił Gdynia 21,0975 km BigYellowFoot AdventureTeam
39 Lizak Włodzimierz Elbląg 21,0975 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
40 Furykiewicz-Gohla Aneta Kędzierzyn-Koźle 21,0975 km opłacono on-line
41 Martyna Agnieszka Kraków 21,0975 km Zabierzów Biega opłacono on-line
42 Stojek Barbara Swarzów 21,0975 km opłacono on-line
43 Czerwiński Dariusz Police 21,0975 km LoveLasy opłacono on-line
44 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa 21,0975 km opłacono on-line
45 BOCH Jarosław Trzcianka 21,0975 km opłacono on-line
46 Wirkuś Zbigniew Trzcianka 21,0975 km opłacono on-line
47 Maszota Franciszek Bartoszyce 21,0975 km opłacono on-line
48 Lewandowski Wojciech Jamielnik 13-332 Wyszyńskiego 12 21,0975 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
49 Marcinowski Krzysztof Plewiska 21,0975 km RUN4FUN opłacono on-line
50 Sałkowska Marta Dąbrowa Górnicza 21,0975 km opłacono on-line
51 Kuciński Łukasz Elbląg 21,0975 km opłacono on-line
52 Krasowski Tomasz Wałcz 21,0975 km opłacono on-line
53 Urbanska-Krawczyk Iza Kamieniec Wroclawski 21,0975 km
54 Boch Marcin Trzcianka 21,0975 km opłacono on-line
55 Banacki Sławomir Iława 21,0975 km Letsgo Team opłacono on-line
56 Szufranowicz Mirosław SZCZECIN 21,0975 km Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą opłacono on-line
57 Szostak Renata Uraz 21,0975 km opłacono on-line
58 Im Łukasz Łódź 21,0975 km Imedia Road Runners opłacono on-line
59 Dziewulska Henryka Piastów 21,0975 km Rozbiegany Piastów
60 Sierocki Jan Augustów 21,0975 km ATP AUGUSTÓW opłacono on-line
61 Domżalski Sebastian Domżalski Pekin 21,0975 km opłacono on-line
62 Albigowska Magdalena Kraczkowa 21,0975 km Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą opłacono on-line
63 Toboła Michał Gdańsk 21,0975 km Szybki Skład opłacono on-line
64 Siedlaczek Zbigniew Lublin 21,0975 km opłacono on-line
65 mosiewicz paulina mosiewicz london 21,0975 km Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą opłacono on-line
66 Kowalkowska Beata Wełtyń 21,0975 km Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą opłacono on-line
67 Kowalczyk Paweł Kowalczyk Szczecin 21,0975 km Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą opłacono on-line
68 Mika Damian Racibórz 21,0975 km Eko-Okno Runners opłacono on-line
69 Kęska Anna Kęska Racibórz 21,0975 km opłacono on-line
70 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 21,0975 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
71 Makowiec Jarosław Burzyn 21,0975 km
72 Kacprzak Beata Lubaczów 21,0975 km opłacono on-line
73 Kosiorek Aleksandra Gdynia 21,0975 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
74 Wiśniewski Adrian Pruszcz Gdański 21,0975 km opłacono on-line
75 Kownacki Arkadiusz Witkowo 21,0975 km Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono on-line
76 bałazy marcin szczytno 21,0975 km Mazurska wataha
77 Wieczorek Dariusz Warszawa 21,0975 km opłacono on-line
78 Dobrowolska Agnieszka Świecie 21,0975 km Herobox opłacono on-line
79 Sapa Dariusz Bydgoszcz 21,0975 km BYDGOSKIE ŻÓŁWIE opłacono on-line
80 Bernat Paweł Warszawa 21,0975 km opłacono on-line
81 Sprengel Piotr Milanówek 21,0975 km opłacono on-line
82 Kiełtyka Robert Tychy 21,0975 km opłacono on-line
83 SZUSTAK KRZYSZTOF Dąbrowa Górnicza 21,0975 km opłacono on-line
84 Burda Katarzyna Pszów 21,0975 km opłacono on-line
85 Morawski Konrad Oleszyce 21,0975 km opłacono on-line
86 Traczyk Łukasz Żychlin 21,0975 km ROZBIEGANI ŻYCHLIN opłacono on-line
87 Frąckiewicz Marta Wyszków 21,0975 km opłacono on-line
88 Staniszewski Jerzy Gdansk 21,0975 km opłacono on-line
89 Walkowski Dariusz Ruda Śląska 21,0975 km August time opłacono on-line
90 Słowikowski Piotr Jurowce 21,0975 km opłacono on-line
91 Czynszak Krystian Stargard 21,0975 km Stargard. Ja się nie ścigam opłacono on-line
92 Oleszek Krzysztof Stargard 21,0975 km Stargard. Ja się nie ścigam opłacono on-line
93 Pawlicki Lucjan Szczecin 21,0975 km opłacono on-line
94 Stępień Paulina Szczecin 21,0975 km opłacono on-line
95 Jasiul Mariola Legionowo 21,0975 km opłacono on-line
96 Piczak Łukasz Przynotecko 21,0975 km opłacono on-line
97 Stankiewicz Karolina Bartoszyce 21,0975 km opłacono on-line
98 Górecki Paweł Górecki Otwock 21,0975 km opłacono on-line
99 Mirek Emilia Gdansk 21,0975 km opłacono on-line
100 TRZASKOWSKI DARIUSZ Warszawa 21,0975 km TRUCHT TARCHOMIN TEAM opłacono on-line


Wyświetleń: 5890

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ