Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzosek Nikola | Gdansk | bieg 2000 m | Sp. nr 8 | ||
2 | Dąbrowski Grzegorz | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
3 | Dąbrowski Krzysztof | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
4 | Dąbrowska Justyna | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
5 | Dąbrowska Lidia | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
6 | Dąbrowski Mariusz | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
7 | Drawc Mieczysław | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
8 | Drawc Marek | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
9 | Szłod Robert | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
10 | Pietrzak Szymon | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
11 | Świeczkowski Kacper | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
12 | Kukuryka Zuzia | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
13 | Makowska Weronika | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
14 | Ryżakow Liwia | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
15 | Kuczyńska Liwia | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
16 | Szlagowski Mieszko | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
17 | Makika Marianna | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
18 | Słupecka Magda | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
19 | Słupecka Małgosia | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
20 | Szłod Helena | Gdańsk | bieg 2000 m | CET Kowale | ||
21 | Górna Renata | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
22 | Szłod Wiktor | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 12 | ||
23 | Obłażewicz Maciej | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
24 | Wasiak Marta | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
25 | Szłod-Szewko Justyna | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
26 | Babiński Mateusz | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
27 | Fierka Mateusz | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
28 | Patoleta Karolina | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
29 | Stankiewicz Sławomir | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
30 | Zapolska-Downar Maja | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
31 | Zapolski-Downar Michał | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
32 | Strzemieczny Rafał | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
33 | Strzemieczna Victoria | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
34 | Kaczmarczyk Monika | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
35 | Kaczmarczyk Oskar | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
36 | Kaczmarczyk Wiktoria | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
37 | Kaczmarczyk Radosław | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
38 | Rumszewicz Adam | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
39 | Rumszewicz Stanisław | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
40 | Rumszewicz Joanna | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
41 | Przybyłowski Paweł | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
42 | Przybyłowska Joanna | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
43 | Przybyłowska Paulina | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
44 | Przybyłowska Martyna | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
45 | Rymarowicz Małgorzata | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
46 | Patoleta Zofia | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
47 | Promińska Paulina | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
48 | Węsierska Maja | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
49 | Wyrzykowska Maja | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
50 | Michalik Nikola | Gdańsk | bieg 2000 m | Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk | ||
51 | Czajka Katarzyna | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
52 | Łasiński Jarosław | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
53 | Czajka Maja | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
54 | Fijołek Damian Fijołek | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
55 | Brokos Tomasz | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
56 | Brokos Wiktor | Gdańsk | bieg 2000 m | Przedszkole Nr 34 | ||
57 | kliman klaudia | gdańsk | bieg 2000 m | szkoła | ||
58 | Polakiewicz Justyna | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
59 | Gonia Krzysztof | Banino | bieg 2000 m | |||
60 | Kasperek Patryk | Starogard Gdański | bieg 2000 m | kociewski klub biegacza Starogard Gdanski | ||
61 | Kasperek Patryk | Starogard Gdański | bieg 2000 m | kociewski klub biegacza Starogard Gdanski | ||
62 | Filipowicz Tomasz | Gdańsk | bieg 2000 m | Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej | ||
63 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | bieg 2000 m | WOJSKO POLSKIE | ||
64 | Klimek Justyna | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 44 | ||
65 | Markowska Olivia | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 79 Gdańsk | ||
66 | Markowska Aleksandra | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
67 | Dolny Kuba | Gdańsk | bieg 2000 m | |||
68 | Skopczyńska Marysia | Gdańsk | bieg 2000 m | biegowyswiat.pl/SP81 | ||
69 | Skopczyński Janek | Gdańsk | bieg 2000 m | biegowyswiat.pl/SP81 | ||
70 | Skopczyński Jarek | Gdańsk | bieg 2000 m | biegowyswiat.pl | ||
71 | Skopczyńska Kasia | Gdańsk | bieg 2000 m | biegowyswiat.pl | ||
72 | Gruzdas Barbara | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 44 | ||
73 | Meler Martyna | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 44 | ||
74 | Meler Kacper | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 44 | ||
75 | Rokita Mateusz | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 44 | ||
76 | Lutomski Tomasz | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 44 | ||
77 | Szwed Paweł | Gdańsk | bieg 2000 m | biegowyswiat.pl | ||
78 | Szwed Anna | Gdańsk | bieg 2000 m | biegowyswiat.pl | ||
79 | Szwed Dominik | Gdańsk | bieg 2000 m | biegowyswiat.pl | ||
80 | Trupinda Monika | Pruszcz Gdański | bieg 2000 m | Gimnazjum nr 16 | ||
81 | Trupinda Janusz | Pruszcz Gdański | bieg 2000 m | |||
82 | chmurzyńska olga | gdańsk | bieg 2000 m | |||
83 | chmurzyński bartek | gdańsk | bieg 2000 m | |||
84 | chmurzyński adam | gdańsk | bieg 2000 m | |||
85 | chmurzyńska magdalena | gdańsk | bieg 2000 m | |||
86 | Podzwardowski Oliwier | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
87 | Termena Natalia | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
88 | Marcinkowski Piotr | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
89 | Haluch Szymon | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
90 | Wenz Wiktor | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
91 | Bruździński Kacper | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
92 | Buksiński Dominik | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
93 | Sosnowska Daria | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
94 | Grott Paweł | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
95 | Birk Wiktoria | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
96 | Guzińska Klaudia | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
97 | Woźniak Iga | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
98 | Kierznowski Jakub | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
99 | Kierznowski Piotr | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 | ||
100 | Kowalewski Tymon | Gdańsk | bieg 2000 m | SP 8 |
Wyświetleń: 25931