Bieg 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Balcerzak Andrzej Warszawa Polska Bieg 10 km
2 Bazylewicz Marcin Białystok Polska Bieg 10 km
3 Bielawska Magdalena Augustów Polska Bieg 10 km ATP Augustów
4 Bielawski Wojciech Augustów Polska Bieg 10 km
5 BOBROWSKI Adam Koniecbor Polska Bieg 10 km
6 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Polska Bieg 10 km TEAM Biegam bo chcę.
7 Czokajło Maria Sejny Polska Bieg 10 km
8 Daniłowicz Dawid Sejny Polska Bieg 10 km Polska Organizacja Wojskowa
9 Dawidejt Dariusz Augustów Polska Bieg 10 km ATP Augustów
10 Drażba Justyna Raczki Polska Bieg 10 km fizjoterapia-suwałki.pl
11 Drażba Łukasz Suwałki Polska Bieg 10 km fizjoterpia-suwalki.pl
12 GICZEWSKI PAWEŁ Suwałki Polska Bieg 10 km
13 GICZEWSKI Stanisław Suwałki Polska Bieg 10 km
14 Ginszt Renata Augustów Polska Bieg 10 km ATP Augustów
15 Hołdyński Henryk Sejny Polska Bieg 10 km KP PSP w Sejnach
16 Iwanowicz Agata Augustów Polska Bieg 10 km ATP Augustów
17 Janczulewicz Tomasz Sejny Polska Bieg 10 km
18 Jarosz Patryk Suwałki Polska Bieg 10 km Polska Organizacja Wojskowa
19 Karłowicz Mirosława Sejny Polska Bieg 10 km
20 Kawałko Maciej Szafranki Polska Bieg 10 km PaintRun
21 Kodzis Piotr Boksze Stare Polska Bieg 10 km
22 Korsakowska Barbara Krasnopol Polska Bieg 10 km
23 Korsakowski Tadeusz Krasnopol Polska Bieg 10 km Bieg Wśród Krasnych Pól
24 Kukowski Mateusz Prudziszki Polska Bieg 10 km
25 Kurpiewska Dorota Pisz Polska Bieg 10 km Klub Morsów w Piszu
26 Kwiatkowski Karol Suwałki Polska Bieg 10 km
27 Lotkowska Marta Suwalki Polska Bieg 10 km
28 Milanowski Grzegorz suwałki Polska Bieg 10 km Blood honour
29 mościńska Elżbieta Suwałki Polska Bieg 10 km
30 Ogórkis Dariusz Sejny Polska Bieg 10 km fizjoterpia-suwalki.pl
31 Osior Beata Wydminy Polska Bieg 10 km www.Wioskabiegaczy.pl
32 Plaza Vinatea Olga Miraflores de la Sierra Polska Bieg 10 km
33 Pokrzywiński Krzysztof Police Polska Bieg 10 km www.wioskabiegaczy.pl
34 Pokrzywiński Zbigniew Police Polska Bieg 10 km www.Wioskabiegaczy.ol
35 Polkowski SYLWESTER Polkowski SUWAŁKI Polska Bieg 10 km
36 Popowska Monika Suwałki Polska Bieg 10 km
37 Putra - Kaminska Anna Suwalki Polska Bieg 10 km
38 Rakowski Marcin Sejny Polska Bieg 10 km
39 Rutkowski Patryk Suwałki Polska Bieg 10 km Polska Organizacja Wojskowa
40 Sawicki Gabor Olsztyn Polska Bieg 10 km
41 Sierocki Jan Augustów Polska Bieg 10 km ATP Augustów
42 Skubis Bogusz Mołowiste Polska Bieg 10 km
43 Skubis Julian Mołowiste Polska Bieg 10 km
44 Skubis Michał Płaska Polska Bieg 10 km
45 sokołowska katarzyna suwałki Polska Bieg 10 km Blood honour
46 Sokołowska Marta Augustów Polska Bieg 10 km ATP Augustów
47 sokołowski Rafal suwałki Polska Bieg 10 km Blood honour
48 Stukowska Aleksandra Poznań Polska Bieg 10 km UP Poznań
49 Sznurkowska Sylwia Suwałki Polska Bieg 10 km
50 Sznurkowski Dawid Suwałki Polska Bieg 10 km
51 Wandzioch Krzysztof Suwałki Polska Bieg 10 km TEAM Biegam bo chcę.
52 Wasilewski Leszek Suwałki Polska Bieg 10 km
53 WILIWIS PAWEŁ Suwałki Polska Bieg 10 km
54 Winckiewicz Maja Suwalki Polska Bieg 10 km
55 ZUBOWICZ JANINA Sejny Polska Bieg 10 km Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój
56 Zubrzyński Marek Sejny Polska Bieg 10 km
57 Łada Dawid Raczki Polska Bieg 10 km Polska Organizacja Wojskowa
58 Łada Wiktor Raczki Polska Bieg 10 km Polska Organizacja Wojskowa


Wyświetleń: 6999

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ