Toaletowy PapieRUN
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Słowik Daniel Żabno k. Tarnowa min 3km opłacono on-line
2 Bluszcz Agnieszka Zielona Góra min 3km opłacono on-line
3 Bluszcz Dariusz Zielona Góra min 3km opłacono on-line
4 Szpejewski Andrzej Zawidów min 3km Amator opłacono on-line
5 Biel Marta Wrocław min 3km opłacono on-line
6 Mazur Renata Wrocław min 3km BMW TEAM PÓŁNOC opłacono on-line
7 Pirek Natalia Wrocław min 3km opłacono on-line
8 Maniak Grzegorz Wrocław min 3km opłacono on-line
9 Michałowska Natalia Włocławek min 3km opłacono on-line
10 Kobierzyński Łukasz Władysławowo min 3km
11 Fandrejewski Łukasz Wielki Komorsk min 3km opłacono on-line
12 Lubowiecka Alicja Wejherowo min 3km opłacono on-line
13 Mroske Oliwia Wejherowo min 3km opłacono on-line
14 Poss Marcin Warszawa min 3km bez klubu opłacono
15 Świstak Piotr Warszawa min 3km opłacono on-line
16 WNUK KATARZYNA WARSZAWA min 3km opłacono on-line
17 Michalski Robert Warszawa min 3km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
18 Szwed-Lipiński Marek Warszawa min 3km Dzikie Grubasy Szatana opłacono on-line
19 Borkowski Jacek Warszawa min 3km opłacono on-line
20 Sobala Dorota Wałbrzych min 3km
21 Kubicka Aneta Kubicka Voorburg min 3km opłacono on-line
22 Malewicz Alan Voorburg min 3km opłacono on-line
23 Szostak Renata Uraz min 3km opłacono on-line
24 Pawlak Krzysztof Toruń min 3km opłacono on-line
25 Andrzejewska Anita Tomiczki min 3km Kijank Team opłacono on-line
26 Rozewicz Bogumila TCZEW min 3km BMW TEAM PÓŁNOC opłacono on-line
27 Sińczuk Patrycja Tczew min 3km opłacono on-line
28 Wołoszyk Karolina Tczew min 3km
29 Abryszyńska Karolina Tczew min 3km CrossElite
30 Olszowa Daria Tczew min 3km
31 SYLDATK KATARZYNA TCZEW min 3km opłacono on-line
32 BŁASZCZAK Eryk TCZEW min 3km opłacono on-line
33 SYLDATK Henryk Tczew min 3km opłacono on-line
34 Plewińska Oliwia Tarnowskie Góry min 3km opłacono on-line
35 Jarantowicz Małgorzata Świecie min 3km opłacono on-line
36 Jarantowicz Adam Świecie min 3km The Runners Świecie opłacono on-line
37 Łaznowska Agnieszka Śrem min 3km opłacono on-line
38 Andrearczyk Dawid Śliwice min 3km
39 Maliarenko Sergiej Śliwice min 3km
40 Kuchta Piotr Szczecin min 3km KB Pionier Szczecin opłacono on-line
41 Kopyś Magdalena Szczecin min 3km opłacono on-line
42 Jurkiewicz Sławek Susz min 3km Rozbiegany Susz opłacono on-line
43 Jurkiewicz Aldona Susz min 3km Rozbiegany Susz opłacono on-line
44 Jurkiewicz Hubert Susz min 3km Rozbiegany Susz opłacono on-line
45 Milas Mariusz Susz min 3km Rozbiegany Susz opłacono on-line
46 M-a Agnieszka Susz min 3km opłacono on-line
47 Dębowski Marek Sulęcin min 3km beCYKL Sulęcin opłacono on-line
48 Mazur Jakub Strzyżów min 3km
49 Sidorowicz Anna Stogi min 3km opłacono on-line
50 Drzewuszewska-Kruszona Hanna Starogard Gdański min 3km opłacono on-line
51 Narloch Michał Starogard Gdański min 3km Dovista Active Team opłacono on-line
52 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard min 3km opłacono on-line
53 Muskała Mateusz Sosnowiec min 3km WIRUSY
54 Haraf Natalia Sopot min 3km opłacono on-line
55 Nowak Paweł Słupsk min 3km Baltic Seals opłacono on-line
56 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice min 3km opłacono on-line
57 Składanowski Hubert Skępe min 3km opłacono on-line
58 Baranowski Krzysztof Siwiałka min 3km opłacono on-line
59 Zbieć Bożena Siedlce min 3km DARFIK Team opłacono on-line
60 Horbatowski Grzegorz Rzepin min 3km Kazik Team opłacono on-line
61 Sułek Karolina Rumia min 3km opłacono on-line
62 Cegłowski Filip Rumia min 3km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
63 Dybowski Mateusz Rumia min 3km Komando Flaki opłacono on-line
64 Sułek Patrycja Rumia min 3km
65 Szymerowska Joanna Rekowo Górne min 3km Elitte Team opłacono on-line
66 NASKRĘT MARIUSZ RACOT min 3km opłacono on-line
67 Toporek Rafał Przodkowo min 3km opłacono on-line
68 Żuber Małgorzata Pruszcz Gdański min 3km opłacono on-line
69 Pawlicha Agnieszka Pruszcz Gdański min 3km CrossElite opłacono on-line
70 Milewska-Mich Marta Pruszcz Gdański min 3km Run Beach Morning opłacono
71 Mich Dominik Pruszcz Gdański min 3km Run Beach Morning opłacono
72 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański min 3km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
73 Bolechowski Kamil Pruszcz Gdański min 3km opłacono on-line
74 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI min 3km CrossElite opłacono on-line
75 Dubas Bartosz Poznań min 3km Otchłań Hadesu opłacono on-line
76 Wasilewska Ilona Poznań min 3km opłacono on-line
77 Kołaczyńska Monika Pogórze min 3km Uniwersytet Morski Gdynia / Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
78 Górniak Jarosław Pogórze min 3km opłacono on-line
79 Czoska Przemysław Pogorze min 3km opłacono on-line
80 Car-Dul Marzena Płońsk min 3km opłacono on-line
81 Dul Małgorzata Płonsk min 3km opłacono on-line
82 Dul Patrycja Płonsk min 3km opłacono on-line
83 Dul Przemysław Płonsk min 3km opłacono on-line
84 Zubkiewicz Łukasz Płaska min 3km JAĆWING PŁASKA opłacono on-line
85 Jakubowska Anna Piaseczno min 3km opłacono
86 Jurczyk Mateusz Otłówko min 3km Gmina Gardeja Biega
87 Gajewski Niko Opalenie min 3km opłacono on-line
88 ZALEWSKA JOANNA OLSZTYNEK min 3km opłacono on-line
89 Pietrzak Michał Olsztyn min 3km opłacono on-line
90 Sepioło Katarzyna Olsztyn min 3km opłacono on-line
91 Młyńska Joanna Olsztyn min 3km R.AMBO opłacono on-line
92 Kąkol Krzysztof Olsztyn min 3km opłacono on-line
93 Sulkowski Filip Nowa Wola min 3km opłacono on-line
94 Maluchnik Marek Nasielsk min 3km opłacono on-line
95 Gajewski Rafał Mysłowice min 3km Rozbiegane Mysłowice opłacono on-line
96 Jawor Marcin Mysłowice min 3km emjot tri team opłacono on-line
97 Janicka-Jawor Joanna Mysłowice min 3km emjot tri team opłacono on-line
98 Drzyzga Maksymilian Modlnica min 3km opłacono on-line
99 Drzyzga Miłosz Modlnica min 3km opłacono on-line
100 Czapla Natalia Malbork min 3km


Wyświetleń: 4948

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ