Toaletowy PapieRUN
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Malinowska Monika Gdańsk min 3km
102 Surmacewicz Ula Gdańsk min 3km opłacono on-line
103 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk min 3km Żarta Wataha opłacono on-line
104 Zubkiewicz Łukasz Płaska min 3km JAĆWING PŁASKA opłacono on-line
105 Woźniak Michał Brodnica Górna min 3km opłacono on-line
106 Woźniak Anna Brodnica Górna min 3km opłacono on-line
107 Gajowniczek Anna Gdańsk min 3km opłacono on-line
108 Olińska Marzena Gardeja min 3km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
109 Celanowicz Lidia Inowrocław min 3km opłacono on-line
110 Mazur Jakub Strzyżów min 3km
111 Fandrejewski Łukasz Wielki Komorsk min 3km opłacono on-line
112 Sitarczuk Mariusz Gdańsk min 3km opłacono on-line
113 Kieliszczyk Kamila Gdynia min 3km opłacono on-line
114 Czoska Przemysław Pogorze min 3km opłacono on-line
115 Jędrzejczak Maciej Gdynia min 3km opłacono on-line
116 Nowak Paweł Słupsk min 3km Baltic Seals opłacono on-line
117 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk min 3km
118 Plewa Magdalena Gdynia min 3km Kontener formy opłacono on-line
119 Baranowski Krzysztof Siwiałka min 3km opłacono on-line
120 Pawlikowska Karolina malbork min 3km opłacono on-line
121 Kobierzyński Łukasz Władysławowo min 3km
122 Jurczyk Mateusz Otłówko min 3km Gmina Gardeja Biega
123 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA min 3km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
124 Bolechowski Kamil Pruszcz Gdański min 3km opłacono on-line
125 Borkowski Leszek Grabianów min 3km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono on-line
126 BŁASZCZAK Eryk TCZEW min 3km opłacono on-line
127 SYLDATK KATARZYNA TCZEW min 3km opłacono on-line
128 Kleina Dorota Bojano min 3km BOJANO BIEGA
129 Kulczycki Jan Gdańsk min 3km opłacono on-line
130 M-a Agnieszka Susz min 3km opłacono on-line
131 Kompanowski Piotr Gdańsk min 3km opłacono on-line
132 Pawlak Krzysztof Toruń min 3km opłacono on-line
133 Domzała Paweł Gdynia min 3km Kontener Formy opłacono on-line
134 Olszowa Daria Tczew min 3km
135 Chruścik Sylwia Gdańsk min 3km opłacono on-line
136 Kokowski Mariusz Gdynia min 3km Kontener formy opłacono on-line
137 Drzewowska Marlena Gdynia min 3km Kontener formy opłacono on-line
138 Dzióbek Lech Gdańsk min 3km opłacono on-line
139 Abryszyńska Karolina Tczew min 3km CrossElite
140 Kozioł Michał Gardeja min 3km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
141 Wołoszyk Karolina Tczew min 3km
142 Prządka Krzysiek Kwidzyn min 3km Gmina Gardeja Biega
143 Jasionowska Paulina Gdynia min 3km SP 16 Gdynia/ Gorillas OCR opłacono on-line
144 Opalewska Iwona Gdańsk min 3km
145 Rzosiński Paweł Bartoszyce min 3km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono on-line
146 Zielińska Malwina Gdańsk min 3km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
147 Zieliński Tomasz Gdańsk min 3km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
148 Szczepańska Oksana Kraków min 3km opłacono on-line
149 Kobylarczyk Piotr Gdańsk min 3km opłacono on-line
150 Sobieś Alina Gardeja min 3km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
151 Sadowski Marek Gdańsk min 3km opłacono on-line
152 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard min 3km opłacono on-line
153 Piotrowska Mirosława Gdańsk min 3km opłacono on-line
154 Młyńska Joanna Olsztyn min 3km R.AMBO opłacono on-line
155 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN min 3km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
156 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk min 3km Wild Team opłacono on-line
157 Titz-Koza julita Titz-Koza łódź min 3km opłacono on-line
158 Grube Bartosz Gdynia min 3km SUT - Straszyn Ultra Team/ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
159 Szpura Kamila Kraków min 3km opłacono on-line
160 Czaykowski Wojciech Gdynia min 3km Mamy To opłacono on-line
161 Piotrowski Marek Gdynia min 3km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
162 Wasilewski Marcin Gdynia min 3km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
163 Mroske Oliwia Wejherowo min 3km opłacono on-line
164 Niechoćko Agata Gdańsk min 3km opłacono on-line
165 Kosiorek Aleksandra Gdynia min 3km BigYellowFoot Adventure Team
166 Wiernicka Paulina Kwidzyn min 3km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
167 Fałkowski Jarosław Gardeja min 3km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
168 Szkuta Jarosław Bydgoszcz min 3km 100% witaminy C opłacono on-line
169 Bartsch Aleksandra Gdynia min 3km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
170 Pochopień Mira Gdańsk min 3km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
171 Sułek Patrycja Rumia min 3km
172 Kmera Mateusz Gdańsk min 3km PH Bysewo Gdańsk opłacono on-line
173 Dubas Bartosz Poznań min 3km Otchłań Hadesu opłacono on-line
174 Kmera Olivia Gdańsk min 3km PH Bysewo Gdańsk opłacono on-line
175 Towarnicka Izabela Gdynia min 3km Team Deaf opłacono on-line
176 Kmera Rafał Gdańsk min 3km PH Bysewo Gdańsk opłacono on-line
177 Piekarska Katarzyna Gdynia min 3km opłacono on-line
178 Miłkowska Jolanta Gdynia min 3km team deaf opłacono on-line
179 Domiński Daniel Dąbrowa Górnicza min 3km opłacono on-line
180 Płoszkiewicz Dorota Juszkowo min 3km
181 Lipińska Dominika Gdańsk min 3km opłacono on-line
182 Kaczmarek Magdalena Gdańsk min 3km Rusz dupke opłacono on-line
183 Küchler Małgorzata Gdynia min 3km JARBUD opłacono on-line
184 Urbaniak Marek Gdańsk min 3km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono on-line
185 Prokopowicz Marta Gdańsk min 3km opłacono on-line
186 Górniak Jarosław Pogórze min 3km opłacono on-line
187 Domińska Magdalena Dąbrowa Górnicza min 3km opłacono on-line
188 Szkuta Sławka Bydgoszcz min 3km Keep Rolling Paper opłacono on-line
189 Budziarek Adam Gdańsk min 3km opłacono on-line
190 cze-ga sylwia Dębogórze min 3km Komando Flaki opłacono on-line
191 Wlodarczyk Jan Kraków min 3km Koniu Squad opłacono on-line
192 Dybowski Mateusz Rumia min 3km Komando Flaki opłacono on-line
193 Cegłowski Filip Rumia min 3km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
194 Sielańczyk Małgorzata Dąbrowa Górnicza min 3km opłacono on-line
195 Kelsz-Karlińska Dorota Gdańsk min 3km opłacono on-line
196 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański min 3km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
197 Szulcek Patryk Linia min 3km BigYellowFoot Adventure Team
198 Sińczuk Patrycja Tczew min 3km opłacono on-line
199 Saluk Izabela Juszkowo min 3km Sapiące Gazele opłacono on-line
200 Hendrich kamil Lębork min 3km opłacono on-line


Wyświetleń: 4810

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ