Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#happyrunners | |||||||||
1 | Micor Jolanta | Łódź | min 3km | #happyrunners | opłacono on-line | ||||
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | |||||||||
2 | Damps Michał | Braniewo | min 3km | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | opłacono on-line | ||||
100% witaminy C | |||||||||
3 | Szkuta Jarosław | Bydgoszcz | min 3km | 100% witaminy C | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kiełpino | |||||||||
4 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | min 3km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line | ||||
Amator | |||||||||
5 | Szpejewski Andrzej | Zawidów | min 3km | Amator | opłacono on-line | ||||
Asseco Active Team | |||||||||
6 | Piątek Justyna | Gdańsk | min 3km | Asseco Active Team | opłacono on-line | ||||
BMW TEAM PÓŁNOC | |||||||||
7 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | min 3km | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono on-line | ||||
8 | Mazur Renata | Wrocław | min 3km | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono on-line | ||||
BOJANO BIEGA | |||||||||
9 | Kleina Dorota | Bojano | min 3km | BOJANO BIEGA | |||||
Baltic Seals | |||||||||
10 | Nowak Paweł | Słupsk | min 3km | Baltic Seals | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
11 | Miłoś Barbara | Gdynia | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
12 | Zielińska Malwina | Gdańsk | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
13 | Zieliński Tomasz | Gdańsk | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
14 | Piotrowski Marek | Gdynia | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
15 | Wasilewski Marcin | Gdynia | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
16 | Kosiorek Aleksandra | Gdynia | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
17 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
18 | Cegłowski Filip | Rumia | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
19 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
20 | Szulcek Patryk | Linia | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
21 | Dambiec Katarzyna | Gdynia | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
22 | Marzec Joanna | Gdynia | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
23 | Kapica Damian | Gdynia | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
24 | Buczko Ewelina | Gdynia | min 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
25 | Koniec Mariusz | Dąbrowa Górnicza | min 3km | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
26 | Abryszyńska Karolina | Tczew | min 3km | CrossElite | |||||
27 | Pawlicha Agnieszka | Pruszcz Gdański | min 3km | CrossElite | opłacono on-line | ||||
28 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | min 3km | CrossElite | opłacono on-line | ||||
DARFIK Team | |||||||||
29 | Zbieć Bożena | Siedlce | min 3km | DARFIK Team | opłacono on-line | ||||
DCT- Drużyna Biegowa | |||||||||
30 | Mirek Emilia | Gdansk | min 3km | DCT- Drużyna Biegowa | opłacono on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
31 | Narloch Michał | Starogard Gdański | min 3km | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
Dzikie Grubasy Szatana | |||||||||
32 | Szwed-Lipiński Marek | Warszawa | min 3km | Dzikie Grubasy Szatana | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
33 | Przybylska Aleksandra | GDYNIA | min 3km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Elitte Team | |||||||||
34 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | min 3km | Elitte Team | opłacono on-line | ||||
Frelki lotajom | |||||||||
35 | Komorowska Żaneta | Lędziny | min 3km | Frelki lotajom | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
36 | Olińska Marzena | Gardeja | min 3km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
37 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | min 3km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
38 | Prządka Krzysiek | Kwidzyn | min 3km | Gmina Gardeja Biega | |||||
39 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | min 3km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
40 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | min 3km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
41 | Jurczyk Mateusz | Otłówko | min 3km | Gmina Gardeja Biega | |||||
42 | Kozioł Michał | Gardeja | min 3km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
43 | Sobieś Alina | Gardeja | min 3km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
44 | Wiernicka Paulina | Kwidzyn | min 3km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Gumisie | |||||||||
45 | Bazichowska Aurelia | Gdańsk | min 3km | Gumisie | opłacono on-line | ||||
46 | Gumowska Justyna | Banino | min 3km | Gumisie | opłacono on-line | ||||
IKS ATAK ELBLĄG | |||||||||
47 | Sowa Renata | Elbląg | min 3km | IKS ATAK ELBLĄG | |||||
JARBUD | |||||||||
48 | Küchler Małgorzata | Gdynia | min 3km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
JAĆWING PŁASKA | |||||||||
49 | Zubkiewicz Łukasz | Płaska | min 3km | JAĆWING PŁASKA | opłacono on-line | ||||
KB Pionier Szczecin | |||||||||
50 | Kuchta Piotr | Szczecin | min 3km | KB Pionier Szczecin | opłacono on-line | ||||
Kazik Team | |||||||||
51 | Horbatowski Grzegorz | Rzepin | min 3km | Kazik Team | opłacono on-line | ||||
Keep Rolling Paper | |||||||||
52 | Szkuta Sławka | Bydgoszcz | min 3km | Keep Rolling Paper | opłacono on-line | ||||
Kijank Team | |||||||||
53 | Andrzejewska Anita | Tomiczki | min 3km | Kijank Team | opłacono on-line | ||||
Komando Flaki | |||||||||
54 | cze-ga sylwia | Dębogórze | min 3km | Komando Flaki | opłacono on-line | ||||
55 | Dybowski Mateusz | Rumia | min 3km | Komando Flaki | opłacono on-line | ||||
Koniu Squad | |||||||||
56 | Wlodarczyk Jan | Kraków | min 3km | Koniu Squad | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
57 | Domzała Paweł | Gdynia | min 3km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
Kontener formy | |||||||||
58 | Plewa Magdalena | Gdynia | min 3km | Kontener formy | opłacono on-line | ||||
59 | Kokowski Mariusz | Gdynia | min 3km | Kontener formy | opłacono on-line | ||||
60 | Drzewowska Marlena | Gdynia | min 3km | Kontener formy | opłacono on-line | ||||
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | |||||||||
61 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | min 3km | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
62 | Szymańska Beata | Kwidzyn | min 3km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
LEMON TEAM | |||||||||
63 | PIETROŃ Monika | Krakow | min 3km | LEMON TEAM | opłacono on-line | ||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
64 | Serzysko-Wieczorek Bernadeta | Ciasna | min 3km | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line | ||||
Mamy To | |||||||||
65 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | min 3km | Mamy To | opłacono on-line | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
66 | Jerulank Wiesław | Grajewo | min 3km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
Morska baza Szkoleniowa | |||||||||
67 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | min 3km | Morska baza Szkoleniowa | opłacono on-line | ||||
Nikodem | |||||||||
68 | Skarżyńska Justyna | Białystok | min 3km | Nikodem | opłacono on-line | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
69 | Borkowski Leszek | Grabianów | min 3km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono on-line | ||||
Nowa Huta Team/ Rebellion Of Free Runners | |||||||||
70 | Danel Magdalena | Kraków | min 3km | Nowa Huta Team/ Rebellion Of Free Runners | opłacono on-line | ||||
Otchłań Hadesu | |||||||||
71 | Dubas Bartosz | Poznań | min 3km | Otchłań Hadesu | opłacono on-line | ||||
PADŁ NA RYJ TEAM | |||||||||
72 | Boza Beata | Gdynia | min 3km | PADŁ NA RYJ TEAM | opłacono on-line | ||||
PH Bysewo Gdańsk | |||||||||
73 | Kmera Mateusz | Gdańsk | min 3km | PH Bysewo Gdańsk | opłacono on-line | ||||
74 | Kmera Olivia | Gdańsk | min 3km | PH Bysewo Gdańsk | opłacono on-line | ||||
75 | Kmera Rafał | Gdańsk | min 3km | PH Bysewo Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Psychofanki | |||||||||
76 | Frankowska Justyna | Kartuzy | min 3km | Psychofanki | opłacono on-line | ||||
R.AMBO | |||||||||
77 | Młyńska Joanna | Olsztyn | min 3km | R.AMBO | opłacono on-line | ||||
Rebellion of free Runners | |||||||||
78 | Dolaś Danuta | KRAKÓW | min 3km | Rebellion of free Runners | opłacono on-line | ||||
Rozbiegane Mysłowice | |||||||||
79 | Gajewski Rafał | Mysłowice | min 3km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
80 | Milas Mariusz | Susz | min 3km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
81 | Jurkiewicz Hubert | Susz | min 3km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
82 | Jurkiewicz Aldona | Susz | min 3km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
83 | Jurkiewicz Sławek | Susz | min 3km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
Run Beach Morning | |||||||||
84 | Mich Dominik | Pruszcz Gdański | min 3km | Run Beach Morning | opłacono | ||||
85 | Milewska-Mich Marta | Pruszcz Gdański | min 3km | Run Beach Morning | opłacono | ||||
Rusz dupke | |||||||||
86 | Kaczmarek Magdalena | Gdańsk | min 3km | Rusz dupke | opłacono on-line | ||||
Różowe Tygryski | |||||||||
87 | Młodawski Jakub | Gdynia | min 3km | Różowe Tygryski | opłacono on-line | ||||
88 | Kluge Wiktoria | Gdynia | min 3km | Różowe Tygryski | opłacono on-line | ||||
89 | Winkler Kamil | Gdynia | min 3km | Różowe Tygryski | opłacono on-line | ||||
SP 16 Gdynia/ Gorillas OCR | |||||||||
90 | Jasionowska Paulina | Gdynia | min 3km | SP 16 Gdynia/ Gorillas OCR | opłacono on-line | ||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
91 | Urbaniak Marek | Gdańsk | min 3km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line | ||||
SUT - Straszyn Ultra Team/ BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
92 | Grube Bartosz | Gdynia | min 3km | SUT - Straszyn Ultra Team/ BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
Sapiące Gazele | |||||||||
93 | Saluk Izabela | Juszkowo | min 3km | Sapiące Gazele | opłacono on-line | ||||
Team Deaf | |||||||||
94 | Towarnicka Izabela | Gdynia | min 3km | Team Deaf | opłacono on-line | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
95 | Jarantowicz Adam | Świecie | min 3km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
Uniwersytet Morski Gdynia / Step by Step Trójmiasto | |||||||||
96 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | min 3km | Uniwersytet Morski Gdynia / Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA | |||||||||
97 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | min 3km | WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
WIRUSY | |||||||||
98 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | min 3km | WIRUSY | |||||
WRB / UMB | |||||||||
99 | Kłopotek Patryk | Bydgoszcz | min 3km | WRB / UMB | opłacono on-line | ||||
Wataha-Łączy Nas Bieganie | |||||||||
100 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | min 3km | Wataha-Łączy Nas Bieganie | opłacono on-line | ||||
Wataha-Łączy nas bieganie | |||||||||
101 | Pochopień Mira | Gdańsk | min 3km | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
Wataha Łączy Nas Bieganie | |||||||||
102 | Chołuj Bartłomiej | Gdańsk | min 3km | Wataha Łączy Nas Bieganie | opłacono on-line | ||||
Wild Team | |||||||||
103 | Mittag-Plesun Grzegorz | Gdańsk | min 3km | Wild Team | opłacono on-line | ||||
104 | Mrożek Paweł | Człuchów | min 3km | Wild Team | opłacono on-line | ||||
Wkurw_team | |||||||||
105 | Sojka Marcin | Libiąż | min 3km | Wkurw_team | opłacono on-line | ||||
106 | Tomczyk Ewelina | Częstochowa | min 3km | Wkurw_team | opłacono on-line | ||||
107 | Zielińska Aleksandra | Gdańsk | min 3km | Wkurw_team | opłacono on-line | ||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
108 | Michalski Robert | Warszawa | min 3km | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
109 | Cholewa Izabela Cholewa | Cybinka | min 3km | opłacono on-line | |||||
110 | Krywult Mariusz | Bielsko-Biała | min 3km | opłacono on-line | |||||
111 | Plewińska Oliwia | Tarnowskie Góry | min 3km | opłacono on-line | |||||
112 | Maniak Grzegorz | Wrocław | min 3km | opłacono on-line | |||||
113 | Świeca Marcin | Górki Wielkie | min 3km | opłacono on-line | |||||
114 | Kąkol Krzysztof | Olsztyn | min 3km | opłacono on-line | |||||
115 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | min 3km | opłacono on-line | |||||
116 | Pirek Natalia | Wrocław | min 3km | opłacono on-line | |||||
117 | Sepioło Katarzyna | Olsztyn | min 3km | opłacono on-line | |||||
118 | Świstak Piotr | Warszawa | min 3km | opłacono on-line | |||||
119 | Sałkowska Marta | Dąbrowa Górnicza | min 3km | opłacono on-line | |||||
120 | Budzisz Joanna | Kuźnica | min 3km | opłacono on-line | |||||
121 | Dul Przemysław | Płonsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
122 | Dul Patrycja | Płonsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
123 | Dul Małgorzata | Płonsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
124 | Car-Dul Marzena | Płońsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
125 | Maluchnik Marek | Nasielsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
126 | SYLDATK Henryk | Tczew | min 3km | opłacono on-line | |||||
127 | Michałowska Natalia | Włocławek | min 3km | opłacono on-line | |||||
128 | Maliarenko Sergiej | Śliwice | min 3km | ||||||
129 | Andrearczyk Dawid | Śliwice | min 3km | ||||||
130 | Andrysz Magdalena | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
131 | Sidorowicz Anna | Stogi | min 3km | opłacono on-line | |||||
132 | Jarantowicz Małgorzata | Świecie | min 3km | opłacono on-line | |||||
133 | Szostak Renata | Uraz | min 3km | opłacono on-line | |||||
134 | Konrad Justyna | Gdynia | min 3km | opłacono on-line | |||||
135 | Małecka Natalia | Banino | min 3km | opłacono on-line | |||||
136 | Sowińska Katarzyna | Łęczyca | min 3km | opłacono on-line | |||||
137 | ZALEWSKA JOANNA | OLSZTYNEK | min 3km | opłacono on-line | |||||
138 | Sulkowski Filip | Nowa Wola | min 3km | opłacono on-line | |||||
139 | Balcerzak Artur Balcerzak | Kowalewek | min 3km | opłacono on-line | |||||
140 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | min 3km | opłacono on-line | |||||
141 | Gajewski Niko | Opalenie | min 3km | opłacono on-line | |||||
142 | Morawiec Weronika | Kraków | min 3km | opłacono on-line | |||||
143 | Puchowska Krystyna | Cegłów | min 3km | opłacono on-line | |||||
144 | Gawrońska Angelika | Gorzów Wlkp. | min 3km | opłacono on-line | |||||
145 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | min 3km | opłacono on-line | |||||
146 | Kopyś Magdalena | Szczecin | min 3km | opłacono on-line | |||||
147 | Wasilewska Ilona | Poznań | min 3km | opłacono on-line | |||||
148 | Borkowski Jacek | Warszawa | min 3km | opłacono on-line | |||||
149 | Panek Aneta | Gdynia | min 3km | opłacono on-line | |||||
150 | Słowik Daniel | Żabno k. Tarnowa | min 3km | opłacono on-line | |||||
151 | Haraf Natalia | Sopot | min 3km | opłacono on-line | |||||
152 | Nowak Tadeusz | Katowice | min 3km | opłacono on-line | |||||
153 | Łaznowska Agnieszka | Śrem | min 3km | opłacono on-line | |||||
154 | Toporek Rafał | Przodkowo | min 3km | opłacono on-line | |||||
155 | WNUK KATARZYNA | WARSZAWA | min 3km | opłacono on-line | |||||
156 | Pasternak Agnieszka | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
157 | Drzewuszewska-Kruszona Hanna | Starogard Gdański | min 3km | opłacono on-line | |||||
158 | Sobala Dorota | Wałbrzych | min 3km | ||||||
159 | Bluszcz Dariusz | Zielona Góra | min 3km | opłacono on-line | |||||
160 | Bluszcz Agnieszka | Zielona Góra | min 3km | opłacono on-line | |||||
161 | Wnuk Emilia | Gdynia | min 3km | opłacono on-line | |||||
162 | Błąkała Damian | Kocmyrzów | min 3km | opłacono on-line | |||||
163 | Pietrzak Michał | Olsztyn | min 3km | opłacono on-line | |||||
164 | Malewicz Alan | Voorburg | min 3km | opłacono on-line | |||||
165 | Kubicka Aneta Kubicka | Voorburg | min 3km | opłacono on-line | |||||
166 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
167 | Wejman Joanna | Łęczyca | min 3km | opłacono on-line | |||||
168 | Latawiec Anna | Kamela 34c | min 3km | opłacono on-line | |||||
169 | Jakubowska Anna | Piaseczno | min 3km | opłacono | |||||
170 | Radecka Ilona | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
171 | Malinowska Monika | Gdańsk | min 3km | ||||||
172 | Surmacewicz Ula | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
173 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | min 3km | opłacono on-line | |||||
174 | Woźniak Anna | Brodnica Górna | min 3km | opłacono on-line | |||||
175 | Gajowniczek Anna | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
176 | Celanowicz Lidia | Inowrocław | min 3km | opłacono on-line | |||||
177 | Mazur Jakub | Strzyżów | min 3km | ||||||
178 | Fandrejewski Łukasz | Wielki Komorsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
179 | Sitarczuk Mariusz | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
180 | Kieliszczyk Kamila | Gdynia | min 3km | opłacono on-line | |||||
181 | Czoska Przemysław | Pogorze | min 3km | opłacono on-line | |||||
182 | Jędrzejczak Maciej | Gdynia | min 3km | opłacono on-line | |||||
183 | Jaźwińska-Curyłło Anna | Gdańsk | min 3km | ||||||
184 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | min 3km | opłacono on-line | |||||
185 | Pawlikowska Karolina | malbork | min 3km | opłacono on-line | |||||
186 | Kobierzyński Łukasz | Władysławowo | min 3km | ||||||
187 | Bolechowski Kamil | Pruszcz Gdański | min 3km | opłacono on-line | |||||
188 | BŁASZCZAK Eryk | TCZEW | min 3km | opłacono on-line | |||||
189 | SYLDATK KATARZYNA | TCZEW | min 3km | opłacono on-line | |||||
190 | Kulczycki Jan | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
191 | M-a Agnieszka | Susz | min 3km | opłacono on-line | |||||
192 | Kompanowski Piotr | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
193 | Pawlak Krzysztof | Toruń | min 3km | opłacono on-line | |||||
194 | Olszowa Daria | Tczew | min 3km | ||||||
195 | Chruścik Sylwia | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
196 | Dzióbek Lech | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
197 | Wołoszyk Karolina | Tczew | min 3km | ||||||
198 | Opalewska Iwona | Gdańsk | min 3km | ||||||
199 | Szczepańska Oksana | Kraków | min 3km | opłacono on-line | |||||
200 | Kobylarczyk Piotr | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
201 | Sadowski Marek | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
202 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | min 3km | opłacono on-line | |||||
203 | Piotrowska Mirosława | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
204 | Titz-Koza julita Titz-Koza | łódź | min 3km | opłacono on-line | |||||
205 | Szpura Kamila | Kraków | min 3km | opłacono on-line | |||||
206 | Mroske Oliwia | Wejherowo | min 3km | opłacono on-line | |||||
207 | Niechoćko Agata | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
208 | Sułek Patrycja | Rumia | min 3km | ||||||
209 | Piekarska Katarzyna | Gdynia | min 3km | opłacono on-line | |||||
210 | Domiński Daniel | Dąbrowa Górnicza | min 3km | opłacono on-line | |||||
211 | Płoszkiewicz Dorota | Juszkowo | min 3km | ||||||
212 | Lipińska Dominika | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
213 | Prokopowicz Marta | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
214 | Górniak Jarosław | Pogórze | min 3km | opłacono on-line | |||||
215 | Domińska Magdalena | Dąbrowa Górnicza | min 3km | opłacono on-line | |||||
216 | Budziarek Adam | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
217 | Sielańczyk Małgorzata | Dąbrowa Górnicza | min 3km | opłacono on-line | |||||
218 | Kelsz-Karlińska Dorota | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
219 | Sińczuk Patrycja | Tczew | min 3km | opłacono on-line | |||||
220 | Hendrich kamil | Lębork | min 3km | opłacono on-line | |||||
221 | Pichlińska Natalia | Łódź | min 3km | opłacono on-line | |||||
222 | Wilkaniec Joanna | Bojano | min 3km | opłacono on-line | |||||
223 | Żółtowski Wojciech | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
224 | Myślińska Aleksandra | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
225 | Nadolski Marcin | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
226 | Litwin Ewelina | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
227 | Pszczołowska Agnieszka | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
228 | Bystra Joanna | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
229 | Koza Magdalena | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
230 | Demczuk Piotr | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
231 | Bystra Julia | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
232 | Kutela Marta | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
233 | Żuber Małgorzata | Pruszcz Gdański | min 3km | opłacono on-line | |||||
234 | Bielec Kinga | Kraków | min 3km | opłacono on-line | |||||
235 | Młodawska Marta | Gdynia | min 3km | ||||||
236 | Michalski Krzysztof | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
237 | Sułek Karolina | Rumia | min 3km | opłacono on-line | |||||
238 | Czapla Natalia | Malbork | min 3km | ||||||
239 | Pankowski Dariusz | Jastrzębie-Zdrój | min 3km | opłacono on-line | |||||
240 | Dąbrowicz Agnieszka | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
241 | Jakubowska Joanna | Łódź | min 3km | opłacono on-line | |||||
242 | Zalewski Michał | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
243 | Adamowski Andrzej | Elbląg | min 3km | opłacono on-line | |||||
244 | Karpiusz Edyta | Gdynia | min 3km | opłacono on-line | |||||
245 | ŁUKASZEWSKI Marcin | Dąbrowa Górnicza | min 3km | opłacono on-line | |||||
246 | Karpiusz Andrzej | Gdynia | min 3km | opłacono on-line | |||||
247 | ŁUKASZEWSKA Agnieszka | DĄBROWA GÓRNICZA | min 3km | opłacono on-line | |||||
248 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | min 3km | opłacono on-line | |||||
249 | Pengiel Patrycja Pengiel | Gdańsk | min 3km | ||||||
250 | Biel Marta | Wrocław | min 3km | opłacono on-line | |||||
251 | ilina Iryna | Gdansk | min 3km | opłacono on-line | |||||
252 | Składanowski Hubert | Skępe | min 3km | opłacono on-line | |||||
253 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | min 3km | opłacono on-line | |||||
254 | Drzyzga Miłosz | Modlnica | min 3km | opłacono on-line | |||||
255 | Drzyzga Maksymilian | Modlnica | min 3km | opłacono on-line | |||||
256 | Karpińska Karolina | Cieplewo | min 3km | opłacono on-line | |||||
257 | Wawryniuk Emilia Małgorzata | Kamińsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
258 | Szeliga Ewa | Gdańsk | min 3km | opłacono on-line | |||||
beCYKL Sulęcin | |||||||||
259 | Dębowski Marek | Sulęcin | min 3km | beCYKL Sulęcin | opłacono on-line | ||||
bez klubu | |||||||||
260 | Poss Marcin | Warszawa | min 3km | bez klubu | opłacono | ||||
emjot tri team | |||||||||
261 | Janicka-Jawor Joanna | Mysłowice | min 3km | emjot tri team | opłacono on-line | ||||
262 | Jawor Marcin | Mysłowice | min 3km | emjot tri team | opłacono on-line | ||||
noClub | |||||||||
263 | Filip Krzysztof | Dębogórze | min 3km | noClub | opłacono on-line | ||||
team deaf | |||||||||
264 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | min 3km | team deaf | opłacono on-line | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
265 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | min 3km | Żarta Wataha | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7739